מחיר מבצע (צוק איתן)

יהודה גולן

האם שוב מכוונים לארנקם של חרדים תושבי מודיעין עילית? אבי אלבז, חבר המועצה ויו"ר תנועת "מודיעין חופשית", כתב השבוע לראש העירה חיים ביבס כי לאחר שהעירייה פרסמה השבוע שחלק מהאירועים שתוכננו בחופשת הקיץ, יתקיימו בחופשת סוכות, באוקטובר 2014, היה ראוי  לנהוג כפי שנוהגות ערים אחרות ולגבות מחיר שונה מתושבי העיר ומאלה שאינם תושבי העיר שמבקשים לצפות במופעים.

אלבז מציע "כפי שהצענו בעבר, להתקין מערכת הגברה בפארק ענבה, לפרוס עשרות רמקולים על עמודים ברחבי הפארק, ולהשמיע מפתיחת האירועים ועד סגירת הפארק מאוחר בלילה, שירים ישראליים, בביצוע זמרות, זמרים, ומקהלות זמר".

אלבז מסביר את ההפרש במחירים שהוא מציע בכך ש"פארק ענבה הוקם לרווחת תושבי העיר מודיעין-מכבים-רעות שמממנים מכספי הארנונה את אחזקת פארק ענבה (מתקנים, גינון, חשמל, מים, ניקיון, אבטחה וכו')".

"יתרה מכך, אנו משוכנעים שהעירייה חייבת ליישם בדחיפות הסדרים, שיתנו עדיפות לתושבי העיר בכניסה לפארק ענבה באירועים שהעירייה מארגנת, גם בפסח ובסוכות, לצד הכנסת אורחים שאינם תושבי העיר ובאים להתארח בפארק ענבה".

במכתבו לביבס מציע אלבז להנהיג תעודת תושב לתושבי העיר ובאמצעות התעודה לתת את ההנחה: " אחת הדרכים היא לחייב תושבי חוץ שיגיעו לבלות בפארק בתשלום דמי כניסה ע"ס כ-15 שקל, ולתושבי העיר שיציגו כרטיס תושב שהעירייה תנפיק לכל תושבי העיר, בתשלום דמי כניסה סמליים של חמישה שקלים".

(צילום ענת גבריאלי)                                          

2014-09-04 01:00:00
2014-09-04 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך