תחסכו ותסעדו

יהודה גולן

מחירי האוכל והשתייה בדוכני אירועי יום העצמאות, שיתקיימו בעיר בשבוע הבא, יהיו מוזלים ותחת פיקוח. זאת לאחר שהושגה הסכמה בין העירייה לבין זכיין הדוכנים שיפעל בערב יום העצמאות ובמהלך החג ליד בימות הבידור בעיר.

היוזמה החלה בשנה שעברה, בהסכמה שנעשתה בין העירייה לבין זכיין הדוכנים וזכתה להצלחה חלקית והורדת מחיר של מספר מוצרים. השנה הוכנס למכרז ההפעלה להצבת דוכנים ליום העצמאות ולאירועי הקיץ לשנת 2017 סעיף נוסף, ביוזמת חבר המועצה ומחזיק תיק התרבות אלעד שמעונוביץ, ובשיתוף מנהל אגף תרבות ואירועים אלון שמידט. סעיף זה מאפשר בחינה של הצעות המפעילים גם לפי מחירי מקסימום של מוצרי בסיס הנמכרים לתושבי העיר.

לפי המחירון החדש מחירו של בקבוק מים יעמוד על 7 שקלים (לעומת 10 ו-12 שקלים בעבר). מחיר שתייה קלה מוגזת לא יעלה על 10 שקלים. משולש פיצה יעלה לקונים בדוכנים 10 שקלים (לעומת מחיר של 12 ו-14 שקלים בעבר). מחירם של נקניקיה בלחמנייה, פיתה דרוזית ומלאווח בורקס יעלה 15 שקלים (לעומת 20 שקלים בעבר). המבורגר וצ'יפס יעלו 35 שקלים, שניצלונים וצ'יפס יעלו 30 שקלים.

שמעונוביץ מסביר: "לאירועי יום העצמאות מגיעות משפחות רבות עם ילדים וכיוון שזהו מתחם אירוע סגור, אין להם אפשרות אחרת לרכוש מוצרים כמו משולש פיצה או בקבוק מים במחיר סביר. חובתנו כעירייה היא לשמור על התושבים ולוודא שיש מחיר הוגן, שמצד אחד מכסה את עלויות הספקים ומצד שני לא פוגע בתושבים. בנוסף, הקפדנו גם מול הזכיין שבאירוע ישתתפו דוכנים השייכים לעסקים מקומיים הפועלים בעיר".

בעירייה עדכנו השבוע כי בשל החגיגות, החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 02:30 יחסמו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: רחוב עמק החולה משני צדיו ממרכז שרבט ועד רחוב נהר הירדן, רחוב עמק יזרעאל (מזרח) מפינת עמק החולה ועד פינת רחוב נחל בזק, ורחוב עמק יזרעאל (מערב) מפינת עמק דותן ועד פינת עמק החולה. כמו כן, לא תותר יציאת כלי רכב מרחוב נחל ירמוך לכיוון רחוב עמק החולה. בנוסף, לא תתאפשר הגעה לרחוב עמק החולה מכיוון רחוב נחל צין, כאשר דיירי הרחובות נחל צין, נחל שניר, נחל פארן ונחל קדרון יוכלו להגיע לבתיהם באמצעות הצגת תעודת זהות עם כתובת בית מעודכנת.

עוד נמסר מהעירייה כי חוצה עמק החולה מצדי האמפי ייחסם החל משעה 12:00 וכי ובשל ירי הזיקוקים לא תותר חניית כלי רכב ברחוב עמק יזרעאל (מערב) ובחניה של אולם הספורט של עירוני ב', כאשר רכב חונה ייגרר.

בתמונה יום העצמאות שעבר במודיעין. צילום דוברות העיריה

2017-04-26 01:00:00
2017-04-26 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך