בקשה ראשונה לקבלת היתר בניה בשכונת נופים

יהודה גולן
2035-03-17 05:18:00
2035-03-17 05:18:00

עבודות הפיתוח בשכונת נופים נמשכות, אבל השבוע נרשמה נקודת מפנה חשובה, כשהחברה הראשונה שתבנה באתר הגישה את הבקשה לקבלת היתר בנייה לוועדה המקומית לתיכנון ובניה.

היזם הוא חברת "נאות המכבים" והשותף הוא שגיא אורנשטיין בעלי חברת אור נדל"ן, שתשווק את הדירות בפרוייקט. מדובר בבניית 48 יחידות דיור בנות ארבעה, חמישה ושישה חדרים, שייבנו על מגרש 401 בשכונה, בתיכנונה של האדריכלית ענת אילון.

בפרוייקט בנופים נמכרות דירות ארבעה חדרים במחיר של 1.4 מיליון שקלים, דירות 5 חדרים במחיר של  1.6 מיליון שקלים ודירות שישה חדרים במחיר 2.2 מיליון שקלים.

"נאות המכבים" ואור נדל"ן השיקו פרוייקט משותף גם בעיר החדשה חריש, שכולל 150 יחידות דיור בנות ארבעה חדרים במחיר 800 אלף שקלים וחמישה חדרים. במחיר  900 אלף שקלים בממוצע כמובן. לגבי הפרוייקט בחריש, מגלה שגיא אורנשטיין כי מרבית הרוכשים הם תושבי מודיעין, חלקם רכשו דירות זולות במודיעין בתחילת הדרך "ועכשיו הם רוצים לשחזר את ההצלחה".

"בחריש מכרנו כבר מחצית מהדירות ורובן נקנו ע"י תושבי מודיעין, כנראה להשקעה", אמר אורנשטיין. "לתושבי מודיעין קל מאד ללכת להשקעה כזאת מכיון שחלקם חווה את אתו המסלול כשמודיעין היתה עיר צעירה, ומי שרכש במודיעין דירה במחירים נמוכים ורואה את התשואה היום, מבין שבחריש יש בדיוק את אותו הפוטנציאל. לא סתם קוראים לחריש 'מודיעין החדשה', כי זה הולך להיות שיכפול של ההצלחה".

בתמונה: הדמיית הפרויקט בשכונת נופים

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »