דירות חדשות במודיעין

שיר לוי
2017-06-06 01:00:00
2017-06-06 01:00:00

אין זה חדש כי ענף הנדל״ן צומח ומתפתח בקצב מסחרר בישראל. מאות אלפי יחידות דיור נבנות מדי שנה כאשר אחת הערים שנמצאות בצמיחה מתמדת היא מודיעין. משפחות מכל רחבי הארץ בוחרות לעבור אל העיר מאזורים שונים וגם משפחות יהודיות מחו״ל בוחרות לקנות דווקא במודיעין דירה.

אז מדוע כל כך הרבה משפחות בוחרות דווקא מודיעין?

  1. מיקום גיאוגרפי – פרט לעובדה שהעיר מציעה מגוון אפשרויות תנועה באמצעות תחבורה ציבורית – רכבת ישראל בעזרתה ניתן להגיע לכל חלקי הארץ תוך זמן קצר: ירושלים, נתב״ג, תל אביב, חיפה, נהריה ועוד לצד מערך אוטובוסים נוח ונגיש, העיר ממוקמת במיקום מרכזי בסמוך לעיר ירושלים ורק 45 דקות נסיעה מתל אביב. היא מחוברת לצירים מרכזיים דוגמת כביש 431 שנחשב לאחד הכבישים היותר טובים שנבנו אי פעם בישראל. המגורים בעיר מודיעין נוחים הן לאנשים שעובדים במרכז הארץ והן לאלו שצריכים ליסוע לאזורים דרומיים יותר כמו באר שבע, ערד, ים המלח וכדומה.
  2. חינוך – בעיר יש השקעה מתמדת בחינוך, בנייה של גני ילדים, בתי ספר יסודיים, חטיבות ביניים, תיכונים עם השקעה במגוון של מסלולי לימודים חדשניים. מדובר באחת הערים היותר טובות מבחינת מסגרות חינוכיות, מגוון של אפשרויות לצד גננות, מורים ומרצים איכותיים.
  3. מחירים סבירים – גם בימים אלו בהם מחירי הדירות בישראל לא מפסיקים לעלות, ניתן לרכוש דירת 4 או 5 חדרים באזור מרכזי בעיר בפחות מ-2 מליון שקלים. אם נשווה את המחירים לתל אביב למשל, נבין כי זוג צעיר שרוצה לרכוש דירה עם משכנתא בה הוא יכול לעמוד, יוכל לעשות זאת במודיעין יחסית בקלות בשל המחירים הסבירים.

ניתן למצוא דירות חדשות למכירה במודיעין בכתובת הבאה:

http://www.azorim.co.il/דירות-חדשות-במודיעין

  1. השקעה בלתי פוסקת בפיתוח – אחד הפרויקטים המדוברים בשנים האחרונות הוא פרויקט הפיתוח של מרכז העיר מודיעין. פרויקט שאמור לשנות לגמרי את פני העיר – 1,500 יחידות דיור משולבות בין דירות קטנות המתאימות לזוגות וסטודנטים לבין דירות המתאימות למשפחות צעירות. נראה כי לא מפסיקים לבנות, להשקיע במרכזים מסחריים שיטיבו עם התושבים, פארקים, שדרות ירוקות, מסעדות ובתי קפה, חנויות ועוד.

לסיכום, אם אתם מחפשים אזור לרכישת דירה למגורים או דירה להשקעה, אין ספק כי העיר מודיעין נחשבת לאחת האפשרויות הטובות והמשתלמות ביותר מבחינה כלכלית. 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »