יש שופטים גם במודיעין?

יהודה גולן
2016-02-10 00:00:00
2016-02-10 00:00:00

לפני שבועיים פירסמנו כאן על מהלכי לשכת עוה"ד לקידום הקמת בית משפט במודיעין. עכשיו מתברר כי סגן ראש העיריה מיכאל חרל"פ כבר בעניין זה לשרת המשפטים איילת שקד, כדי להעלות את התוכנית על פסים מעשיים.

חרל"פ מגלה כי העירייה כבר החליטה שבית המשפט העתידי ימוקם במע"ר: "זה יהיה בסמוך לתחנת הרכבת 'מודיעין מרכז' ולכיכר התחבורה, על מנת לאפשר לציבור להגיע לבית המשפט גם מחוץ למודיעין בנוחות מירבית בתחבורה הציבורית".

כאיש "הבית היהודי" בעצמו, חרל"פ מקווה שקשריו עם שרת המשפטים יועילו במקרה זה. "בעיר מתגוררים היום למעלה מתשעים אלף תושבים והיא משמשת כמרכז מטרופוליני לעוד 200 אלף איש", כתב לה. "בהם תושבי מודיעין עילית, יישובי דרום חבל מודיעין, יישובי מערב מטה בנימין, יישובי צפון המועצה האזורית גזר וגבעת זאב. קיים צורך הכרחי לקדם בניית בית משפט שלום במודיעין על מנת להקל על העומס הרב הקיים בבית משפט השלום הקרוב ברמלה, ולשפר את השירות לכלל תושבי האזור. עקב ההכרה בחשיבות הגדולה של מודיעין כעיר מחוז החלה גם משטרת ישראל לבנות בעיר לפני מספר שבועות תחנת משטרה ומרכז שיטור שיתן מענה לכל המרחב הסובב את העיר ולא רק לעיר עצמה".

מיכאל חרל"פ, אז איפה זה יהיה בדיוק?

"יש שניים שלושה מגרשים במע"ר שמיועדים על פי התב"ע העירונית לבניית מוסדות ציבור. הם נמצאים בחלקו הדרומי של המע"ר ושל השדרה המרכזית, סמוך לתחנת הרכבת ולמגרש המיועד להקמת המכללה  ושם ייבחר המגרש המיועד שאותו נייעד לבית המשפט".

בתמונה המע"ר העתידי. המשטרה כבר בפנים

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »