נמכרה תוך פחות מיום

יהודה גולן
2016-02-10 00:00:00
2016-02-10 00:00:00

הביקוש לדירות במודיעין הולך וגואה ואולי הסיפור הבא שקיבלנו ממשרד התיווך "המיטב שבנדל"ן" ימחיש עד כמה הביקושים בשמים. ליז ישראל, בעלת המשרד סיפרה כי  מכרה דירה שהיתה על המדף במשרדה פחות מיממה. לדבריה – המוכרים דרשו וקיבלו את המחיר שדרשו ללא ויכוח ובמקום.

מדובר בדירת ארבעה חדרים בשדרות עמק זבולון, בקומה ראשונה בבניין. בעליה הציבו תג מחיר של 2.09 מיליון שקל והקונה, רווק בן כארבעים (שראה את הדירה בפעם הראשונה) החליט במקום על הרכישה. בתוך יום נחתם ההסכם בין המוכרים לקונים.

ישראל סיפרה כי הם "נכנסו לדירה, הקונה הסתובב בה כמה דקות ואמר למוכרים: 'אני רוצה את הדירה'. חמש דקות של דיבורים והעיסקה היתה סגורה. שאלתי אותו מדוע הוא דווקא נדלק על הדירה הזאת והוא אמר: 'מכרתי דירה בעמק בית שאן ובחרתי בעמק זבולון כי זה רחוב יותר מרכזי וקרוב להכל. ראיתי הרבה דירות והבנתי שאין דירות מרווחות וטובות כאלה בעמק זבולון. וחוץ מזה – פחדתי לפספס את הדירה הזו".

עסקאות אחרונות  נוספות (שהתבצעו בסוכנות "כרמליס")

מכירה

דירת  ארבעה חדרים, קומה 2 ללא מעלית, שטח בנוי 88 מ"ר ברחוב חטיבת גבעתי, מרפסת 6 מ"ר. המחיר המבוקש: 1.67 מיליון. נמכרה ב-1.57 מיליון.

דירת ארבעה חדרים בבניין עם מעלית, שטח בנוי 100 מ"ר, רחוב נהר הירדן, מרפסת 10 מ"ר. המחיר המבוקש: 1.87 מיליון. נמכרה ב-1.81 מיליון.

דירת גן חמישה חדרים, שטח בנוי 130 מ"ר ברחוב נחל צין בשכונת משואה. שטח גינה – 55 מ"ר. המחיר המבוקש: 2.3 מיליון שקל, נמכרה ב-2.15 מיליון.

קוטג' טורי בן שישה חדרים, שטח בנוי כ-140 מ"ר ברחוב שושנת העמקים. שטח גינה – 50 מ"ר. המחיר המבוקש: 2.69 מיליון שקל. נמכר ב-2.62 מיליון.

דופלקס גן ארבעה חדרים, חדש עם מעלית, שטח בנוי 100 מ"ר ברחוב הלוח העברי בשכונת הכרמים. שטח גינה – 30 מ"ר. המחיר המבוקש: 2.05 מיליון שקל. נמכר ב-1.95 מיליון.

דירת ארבעה חדרים, שטח בנוי 100 מ"ר בכיכר עמוס הנביא. שטח מרפסת – 40 מ"ר. המחיר המבוקש: 2.2 מיליון שקל, נמכרה ב-2.14 מיליון.

השכרה

דירת 4 חדרים במגדלי רובינשטיין בשכונת משואה. המחיר לחודש: 5,000 שקל.

דירת חמישה חדרים במגדלי רובינשטיין בשכונת משואה.  המחיר לחודש: 5,800 שקל.

צילום אינגריד מולר

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »