"על סף חתימה לשיווק 4,000 דירות בשכונת מורשת"

יהודה גולן

ראש העיריה חיים ביבס חנך השבוע את משרדו החדש של יועץ הנדל"ן והמתווך יואל שפריצר, בירך אותו לרגל פתיחת המשרד החדש ואף גזר את סרט חנוכת המשרד. ביבס חשף באירוע כי העירייה קרובה לסיכום על שיווק 4,000 יחידות דיור נוספות לשיווק בשכונת מורשת, כאשר מחציתן יוקצו לזוגות צעירים ולזכאי דיור ו-20% יובטחו לתושבי העיר.

המשרד החדש SPRITZER – Finest Real Estate, של יואל שפריצר, הושק השבוע במרכז סולומון סנטר במודיעין, במעמד ביבס, סגנו מיכאל חרלפ, חברת המועצה עו"ד הילה בן אליעזר, רב העיר יעקב צ'יקוטאי ורב בית חב"ד בעיר ברוך סלונים. באירוע נטלו חלק גם קולגות מתחום הנדל"ן, עורכי דין ואנשי עסקים, בני משפחה וחברים קרובים. 
הרב צ'יקוטאי ברך את מנהל המשרד החדש בהצלחת פעילותו: "כל שגשוג שלכם הוא לטובת העיר ולטובת האנשים. אנו מכירים את פועלך ואוהבים את הרצינות וההשקעה שלך הן בעבודת השם והן בעבודה למען הציבור. עלה והצלח".
מנהל המשרד, יואל שפריצר: "יש לנו צוות נהדר שבעזרתו אנו שואפים להפוך לאחת החברות המובילות בעיר. נפעל באמינות ומקצועיות ברמה הכי גבוהה. נשקיע את כל הלב". 

בתמונה חנוכת המשרד החדש של יואל שפיצר. כאן בחר ביבס לחשוף את החדשות (צילום יח"צ)

2018-11-18 00:00:00
2018-11-18 00:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך