"המרכל במודיעין הפך לסניף הדגל של הרשת"

יהודה גולן

"סניף מודיעין בהחלט הפך להיות סניף הדגל שלנו. בתוך חצי שנה המרכל שלנו בעיר מיתג את עצמו בצורה פנטסטית ואנחנו ברשת מאד מרוצים מהתוצאות העיסקיות ומהפירגון הרב שאנחנו זוכים לו מתושבי מודיעין והסביבה". כך אומר איתן יוחננוף, בעלי ומנכ"ל רשת יוחננוף, שבחצי השנה האחרונה פתח שני סניפים במודיעין: האחד סניף ענק במרכז עינב, והשני סניף שכונתי קטן יותר בשכונת הכרמים.

יש נתונים מספריים שאפשר לגלות?

"אנחנו לא חברה ציבורית ולכן אין מספרים שאנחנו חושפים. אבל בהחלט אנחנו מאד מרוצים מהתוצאות העסקיות שלנו במודיעין. אנחנו אוהבים את העיר והעיר מחזירה לנו באהבה ופירגון. התושבים חוזרים אלינו לקניות חוזרות וזאת הבעת אמון הכי טובה עבורנו".

אחרי חצי שנה של פעילות אתה יכול כבר לסכם את תקופת ההשקה?

"כן. התקופה הראשונה היתה תקופה מוצלחת מאד. אני לא רק מסתכל רק על הפן הכלכלי והעסקי אלא גם את הפן החברתי והציבורי. עבורי ועבור הרשת, הלקוחות כבני אדם חשובים. חשוב לנו שלקוח יהיה מרוצה מהאיכות של המוצרים, ומהשירות של העובדים. יש לנו 250 עובדים שאנחנו מפרנסים, ובכלל מהסניף עצמו, מהנוחות, ממהירות התור לקופה, מהמרווחים הגדולים לעגלות, זה מה שעושה את ההבדל. לכן תושב מודיעין שחוזר שוב ושוב, ואנחנו מזהים רבים מאד שבאים אלינו על בסיס קבוע, בזה אני רואה את ההצלחה שלנו. לא פחות מההצלחה העסקית של הפדיון בקופות".

בקרוב ייפתח ממולכם סניף חדש של יינות ביתן. זאת תהיה תחרות "ראש בראש"?

"אנחנו אף פעם לא פחדנו מתחרות כי המחירים שלנו תמיד היו תחרותיים והמוצרים שלנו תמיד היו איכותיים. לכן תחרות מבחינתי זה בסדר גמור ובכלל תחרות זה דבר בריא".

בחודש האחרון עבר גל עכור על קמעונאות המזון. זה החל בקורנפלקס של יונילוור, אחר כך "טחינת הנסיך" ו"סלטי שמיר". איך עברתם את הגל הזה?

"בניגוד לרשתות אחרות, לנו יש מערכת גדולה של בקרת איכות שאנחנו עושים מיוזמתנו למוצרים שאנחנו מקבלים מספקים אחרים. בעיקר מדובר במזון מוכן שניתן לבדוק אותו. במוצרים שסגורים בקופסאות ובאריזות שלא ניתן לפתוח ולבדוק, אנחנו דורשים מהספקים לצד תעודת המשלוח גם תוצאות בדיקת מעבדה, כך שמהבחינה הזאת אנחנו במצב טוב. אני לא אומר שאין בעיות. כשמדובר במזון תמיד יש בעיות אבל מי שנערך לזה בצורה נכונה, מצליח להתמודד עם זה".

אתם מקימים בעצם מרכז מסחרי קטן, כי מעבר למרכול הענק יש מסביב עוד עשרות חנויות. מתי יאיישו אותן?

"עד סוף השנה כל החנויות יהיו תפוסות. בתוך כמה ימים 'בזאר שטראוס' ייפתח ואחריו עוד עשרות חנויות. בתחילת 2017 כל המתחם יפעל באמת כמו מרכז מסחרי שלם שעומד בפני עצמו".

בתמונה יוחננוף במרכז עינב. מרוצים מהתוצאות העסקיות (צילום יהודה גולן)

2016-08-23 01:00:00
2016-08-23 01:00:00

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך