מרכז "רננים" במכבים ישופץ

יהודה גולן

המרכז המסחרי "רננים" שבמכבים יעבור שיפוץ. כך מסתמן לאחר ישיבת ועד הרובע שבו דיווח יו"ר הועד כי למעשה החלו כבר המגעים עם בעלי הנכסים במקום וכבר בוצעו מדידות ראשונות כחלק מהעבודה התיכנונית לקראת השיפוץ.

מדובר במרכז מסחרי ישן שנראה מוזנח למדי מבחינה חיצונית וששוכן במבנה שלא עבר שיפוצים כבר תקופה ארוכה. במרכז עשרות חנויות בשני מפלסים וגם כמה משרדי עורכי דין וסוכני ביטוח ואפילו מרפאת שיניים גדולה.

במסגרת השיפוץ המתוכנן אמור המבנה לעבור מתיחת פנים חיצונית. כמו כן ישופצו הכניסות ושבילי הגישה בין החנויות. חלק חשוב בשיפוץ כולל תוספת של קומת מסחר נוספת מעל הקומות הקיימות.

בישיבת ועד הרובע ציין יו"ר הועד כפיר כהן כי "במרכז רננים בוצעו כבר מדידות בשטח ואנחנו כועד הרובע נהיה שותפים לתוכנית השיפוץ, מנהל הרובע עודד בן שלמה דואג לפגישה מסודרת עם בעלי המרכז לתיאום הנושאים".

שלמה פסי: "לגבי שיפוץ מרכז רננים ישנן שתי אופציות להמתין או להתחיל בשיפוצים עכשיו ואני בעד שנתחיל בשיפוצים, אבל אני ממליץ שנבדוק קודם כל עם התושבים את העניין".

אחת הבעיות הקשות הניצבת לפני תחילת השיפוצים היא העובדה שבניגוד למרכז המסחרי "לב רעות", שהבעלים שלו היא חברת הכשרת היישוב ולפיכך המו"מ מתנהל רק מול החברה, הרי שברננים ישנם בעלים רבים של נכסים כך שלהשיג הסכמה מול כולם יהיה מבצע קשה בהרבה. שהרי בעלי הנכסים יצטרכו לממן את עלויות השיפוץ במידה זו או אחרת.

יעקב ניב אמר בהקשר זה כי "להערכתי התהליך ייקח הרבה זמן. אני מעריך שנה ויותר, כי המקום בבעלויות פרטיות ולמרות שיש פעילות רבה לקידום הנושא". מ"מ ראש העיר שלמה פסי הודיע כי שיפוץ מרכז רננים ייעשה "במקביל להקמת גן משחקים ליד מרכז רננים".

(צילום יהודה גולן)

2014-07-15 01:00:00
2014-07-15 01:00:00

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך