הסרטן הכניע את האלוף

איילת לוין
2014-06-24 01:00:00
2014-06-24 01:00:00

אתמול (ב') הלך לעולמו דניאל לזר בן ה-12, בנם הבכור של חגית ודורון לזר ממודיעין. דניאל ז"ל שסבל מגידול ממאיר בראשו, שהתפשט לגב נפטר בבית החולים "שניידר" .

מחלתו התגלתה באוגוסט 2012. כשבבדיקת –MRI, התגלה במוחו גידול עם חדירה לגזע המוח. תוך 12 שעות דניאל הועבר לניתוח. לאחר סדרה נוספת של הקרנות, ה-MRI החוזר הראה שהמוח נקי מגידול. אולם לאחר שבעה חודשים נקיים מסרטן, חזרה מחלה והתפשטה לגבו.

דניאל היה עד לפני שנה וחצי היה אלוף ירושלים בג'ודו, מקום שני באליפות ישראל לילדים במשקלו. חגית אמו: "הוא ילד מקסים, חברותי, כריזמטי, חכם, פעיל ופעלתני שחודר עמוק לנבכי הנשמה בזכות מידותיו המיוחדות, וצחוקו המתגלגל, עם פרוץ המחלה לפני כשנה וחצי לרגע לא איבד את האופטימיות ונלחם במחלה שפקדה אותו, בראשית אביב נעוריו, בגבורה ובאומץ מעורר השראה. כך שגם הרופאים המטפלים והאחיות, עמדו המומים לא אחת  נוכח הכאבים העזים שפקדו אותו ודניאל רק בן 12 מתמודד בגבורה וגם במצבים קשים מחייך, מנומס, ומשרה אווריה נעימה, וחיובית למרות הכאבים העזים והמגבלות הפיזיות.

לפני כחודש מלאו לדניאל 12, הוריו חגית ודורון בשיתוף עמותת "חיינו" הפיקו לדניאל אירוע באולמי"הרמוזו" במודיעין שתרמו את אולם האירועים המפואר, את התקליטן והצלמים. באירוע נכחו כ-100 איש שבאו לשמח את דניאל. למרות מצבו הקשה ,דניאל הוביל את השמחה, שר, ורקד עם כולם ושימח את כולם שהתרגשו עד דמעות  ממעמד מיוחד זה. בין המברכים הגיעו גם ידוענים רבים: דניאל מורשת, תובל שפיר, טל מוסרי, שחקני הקבוצה שדניאל אוהד הפועל ת"א : אלרואי כהן, שי אבוטבול, עומר דמרי, גילי ורמוט, איתי שכטר, שון מלכה, ליאור לוי, סלים טועמה, בוריס קליימן, אברהם צ'קול, ישראל זגורי וסשה לוקץ'.

דניאל הוא בן בכור להוריו חגית (מורה בחטיבה) ודורון (חוקר בנציבות שירות המדינה), אח למעין בת ה-9. לומד בבית ספר יוזמ"ה תל"י, למרות שאינוי יכול השנה ללמוד באופן רציף בבית הספר, הוא אינו וויתר לעצמו לרגע, השלים את החומר בבית והיה חדור מוטיבציה לחזור למערכת במהרה.

למרות גילו הצעיר לדניאל היו תכניות רבות לעתיד לחזור לג'ודו, לגלוש על הגלים, לחגוג בר מצווה, ואף חלם להגיע לשירות קרבי. 

הלוויתו של דניאל תתקיים היום (ג') בשעה 13:00 בבית העלמין במודיעין.

(צילום פרטי)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »