ואתם רוקדים

ערן קמינסקי
2016-10-31 00:00:00
2016-10-31 00:00:00

מאות רקדנים מכל רחבי הארץ לקחו בשבוע שעבר חלק בתחרות הריקוד של מותג הרקדנים הבינלאומי, World Of Dance, שנערכה לראשונה בישראל, בהיכל התרבות העירוני. לצד מאות רקדנים שהגיעו להציג כישורי ריקוד, משכה אליה התחרות גם לא מעט כוריאוגרפיים שהגיעו לצפות ברקדנים, לקבל השראה וגם לחפש כישרונות חדשים.

התחרות, שנחשבת לאחת מתחרויות הריקוד החשובות ביותר שנערכו בארץ בשנים האחרונות התהדרה בהרכב שופטים מרשים שכלל את הכוריאוגרפיים הבינלאומיים  Jiff Di Bossman, Snow ו-BBOY Dyze, הכוריאוגרף הישראלי, קלוד דדיה והבמאי הישראלי אסף שלמה.

בזה אחר זה עלו רקדנים ורקדניות, בודדים וקבוצות, על בימת ההיכל והציגו קטעי ריקוד מדהימים שהשאירו את הקהל, שמילא את האולם, עם פה פעור. בסיום התחרות, בה השתתפו יותר מ-300 רקדנים זכתה להקת "ג'נסיס", המורכבת מ-33 רקדנים ורקדניות שהגיעו היישר מגבעת ברנר וקטפו את כרטיס הכניסה לגמר הבינלאומי ואת הפרס הכספי בגובה 40,000 ₪ שישמש אותם לרכישת כרטיסי טיסה לתחרות שתיערך בחודש יולי 2017 בלוס אנג'לס.

במקביל לתחרות, בין הקטעים, הועלתה תצוגת האופנה הריקודית הראשונה בעולם. את הבגדים והאביזרים הראו רקדנים מקצועיים תוך כדי ריקוד, לאחר שעברו איפור והסטיילינג של ירין שחף ותסרוקות של מוטי לוי מעצבי שיער, שהפכו את הכניסה שלהם לצבעונית ומרשימה במיוחד.

חן מזרחי, שהפיק את האירוע: "היה אירוע מושקע ברמה בינלאומית שמשך אליו רקדנים רבים מכל רחבי הארץ שהגיעו והציגו רמה גבוהה מאוד. אני שמח שאחרי שנתיים של עבודה להביא את התחרות לארץ, הצלחתי לא רק להביא אותה לישראל אלא להביא אותה לעיר שלי, למודיעין מכבים רעות".

בתמונה להקת ג'נסיס. ריקוד מנצח (צילום סיני יצחק)

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »