הורוסקופ השבוע: 11 – 17 ביולי 2014

חוה מזר

סרטן

הירח המלא במזלכם בימי סוף השבוע (המורכב מסרטן/גדי) מלמד על שילוב נדיר של נוקשות וביקורתיות, בצד רגישות רבה, טוב לב ומלא חמלה. מצד אחד, אתם מונעים על ידי הרגש, אבל מצד שני ישנה נטייה לסגירות וחוסר רצון לחשוף את נבכי הנפש.

טיפ השבוע: יש התמודדות ביחסים משפחתיים, לעמיתים ולממונים, מצב שעלול להעצים קונפליקט או התמודדות עם נסיבות חיצוניות שמקשות, שם תידרש חפירה מכבידה ברגשות ותהייה על טיבן של מערכות יחסים. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים להוות נקודת מבחן ליחסים.

אריה

תחושה של עייפות ותשישות עשויה לאפיין את ימי סוף השבוע. מה שעוזר לשיפוט נכון ונבון היא האינטואיציה, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם, אולם אלה אפקטיביות רק כשאינן מושפעות ממצבי פגיעות. אל תקצינו תגובות ודרמות מיותרות בכוח, כשדברים יוצאים משליטה.

טיפ השבוע: תצטרכו להקדיש תשומת לב רבה יותר לעצמכם ולמתרחש סביבכם, שימרו על דיסקרטיות. כניסת כוכב יופיטר למזלכם לקראת יום חמישי (שם ישהה שנה) תביא עימה בהמשך החודש תחושת הקלה והרגשה פחות מכבידה לבני אריה. 

בתולה

ענייני רגשות, חברה ויצירה נותנים את הטון של השבוע. מי שמצליח להתגבר על מתחים טעונים נלווים, ישיג תוצאות הישגיות, שכן התקופה מעניקה הזדמנות לפעילות פורייה ואינטנסיבית ומסייעת לשאפתנים שביניכם, ולאנשי עסקים בכלל זה, לממש מטרות תכליתיות.

טיפ השבוע: הירח המלא מתריע מפני אנרגיה בולמת שדורשת ריכוז. קשר רגשי, אישי או מקצועי מורכב יוצר פוטנציאל לקוצר רוח ביחסים. מנגד, הכמיהה באוויר ממגנטת, ואיתה מגיע קשר מורכב אך מפעים ואובססיבי.

מאזניים

הירח המלא (בימי סוף השבוע) יפגיש אתכם עם סביבה שיפוטית וביקורתית ותובע מכם עוצמה פנימית שקשורה להישרדות בענייני עבודה או משפחה. העדינים שביניכם נוטים לאבד את האנרגיה שלכם, כי ההתמודדות עם היום יום עשויה להיות קיצונית, מתישה ושוחקת.

טיפ השבוע: ראייה אסטרטגית המסתמכת על ההיגיון, השכל ושיקול הדעת יהיה משמעותי. התעודדו! בהמשך החודש צפויים לכם ימים טובים ומוארים. יוזמה זו או אחרת מצליחה לרקום עור וגידים. לקראת יום חמישי ושישי הבאים: מומלץ לתת מקום להדגשים חברתיים.

עקרב

הירח המלא (בימי סוף השבוע) עשוי להגביר את החום החיצוני והפנימי וכדאי להתמתן ולהרפות מהלחץ. יש סימנים לקשר עמוק ואינטנסיבי. מנגד, אתם זקוקים לתחושת חופש ומרחב וקשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק ולחוץ מדי עלול לאיים עליכם.

טיפ השבוע: שימו לב לימים שבהם אתם מותשים ולא רגועים. השמש בסרטן מול פלוטו במזלכם יביא לסיומים ולפרידות ובעיקר להבנה שהפרק הנוכחי מיצה עצמו. בהשפעתו של פלוטו מגיעים לאדמה נקייה, כמו לאחר קציר, ועכשיו הזמן לחרוש ולזרוע מחדש.

קשת

הירח המלא (בימי סוף השבוע) מדגיש את בית הכספים שלכם. רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים מעסיקים חלק גדול מזמנכם. אתם מנסים לאגור, להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי. עיסקאות והשקעות עתידיות בסימן של תמורה מהפכנית. פעלו מתוך שיקולים פרקטיים, גלו תושייה וסגלו זהירות.

טיפ השבוע: מחודש יולי ולקראת הקיץ תוכלו ליהנות מנוכחותו של יופיטר במיקום האחראי לנושאים קרובים ללב ויהיה לכם קל יותר להשיג מטרות שנראו רחוקות מטווח הגשמה במשך החורף והאביב.

גדי

השבוע מעיד על מגמה של התחזקות שתגיע לשיאה לקראת הירח המלא (בימי סוף השבוע) המייצר אופציות של בנייה והתחדשות. יש סימנים לקשר עוצמתי וגורלי, שבו מומלץ לסגל היגיון ומתינות. מנגד, ענייני רגשות ושותפויות רגישים מאוד, דבר שיכול לגרום לניתוקים ביחסים שהם לא מאה אחוז תקינים.

טיפ השבוע: הפעילו גישה חיובית, זהירה ומחושבת! גילויי גמישות והסתגלות יתנו לכם עמדת יתרון ועוצמה. חשוב להתחבר לרגשות, לעולם הפנימי, למשפחה. האלמנט הזה יהיה חשוב מאוד בבניית עתידכם.

דלי

ימי סוף השבוע ידרשו מכם המון ויתורים בשל הנטייה למתח וניגודים. היו ערניים וקשובים לעצמכם. אתם בתקופה עמוסה, מתישה ולא רגועה. הבריאות או סוגיה מקצועית עשויות להיות רגישות. חשוב שתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך התחשבות בסביבתכם ובמי שחי איתכם.

טיפ השבוע: התעודדו! מצבכם משתפר בתוך שבוע. תוכלו להתנסות בחוויות לא שגרתיות, להכיר אנשים חדשים ולהתוודע לסביבה שונה מהרגיל. דברים יתרחשו במפתיע, ובסופו של דבר, צירוף מקרים יוביל אתכם בכיוון חדש ומעניין.

דגים

השבוע עשוי להיטיב עימכם בזכות רצונכם העמוק להגשמה אישית, נפשית ורגשית. הירח המלא (בימי סוף השבוע) עשוי להעמיק את עולמכם החווייתי והפנימי, ומהווה למעשה פתח אל תוך תת ההכרה שלכם.

טיפ השבוע: יש להעדיף עכשיו היגיון בריא ותקשורת בונה, על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. במישור הרגשי יש לכם כמיהה ורצון לחוות את הרגש בעוצמות גדולות, אלה יקבלו ממשות וצורה במהלך חודש יולי, שבו יש אפשרות ליהנות מחיזורים, פגישות רומנטיות והיכרויות.

טלה

הירח המלא (בימי סוף השבוע) עשוי להבהיר כי השבוע יעסיקו אתכם ענייני קריירה, משפחה ומגורים. רגשות שהצטברו בתוככם זמן רב צפים ועולים, ולפעמים מאלצים אתכם להגיע לעימות בנושאים שקודם השתדלתם להיות מאופקים לגביהם.

טיפ השבוע: זהו שבוע מועד לסכנות ולאלימות, שלא לדבר על כעס ותסכולים מצטברים. הירח המלא מעורר שאפתנות וצורך לתכנן את העתיד. מצד שני, יש נטייה לשדר חוסר סבלנות, ובעיקר התנגדות לכל מסגרת, הגבלה או שגרה. איפוק וסבלנות הם מילות המפתח של השבוע.

שור

הירח המלא (בימי סוף השבוע) מגביר אצלכם את הזיקה המשפחתית והמגוננת בכל מחיר. ובנוסף, מעורר שאפתנות ותכנון תוכניות לעתיד, גם בענייני חו"ל. התחום הרגשי אינטנסיבי וסוחף עימו מימד עוצמתי של תשוקה.

טיפ השבוע: השבוע חשוב לפעול בשיתוף פעולה, לגשר על פערים ולהשקיע ביחסים עם האנשים שאתם חפצים ביקרם. בינתיים כדאי לכולם לשמור היטב על הקשרים הקיימים. מצב הכוכבים הרגיש מייצר השבוע אנרגיה חזקה ומועצמת שעשוי לסחוף למצב דו-קוטבי שאמור להשתחרר בתוך שבוע.

תאומים

השבוע תופתעו מדרישות לא מוצדקות לתשלום, אך גם מכספים שיגיעו. הירח המלא בימי תחילת השבוע נותן את הטון של השבוע ומציין כי המצב הכספי דורש ראייה רחבה מאוד, אך גם זהירות ופרקטיות. מומלץ להימנע מצעדים כוחניים/פזיזים.

טיפ השבוע: הקסם האישי שלכם יגבר ויקל על יצירת קשר סוחף. מנגד, האקלים האסטרולוגי יתאים למימוש שאיפות בתחום הקריירה או להגשמת חלום. זהו מצב שיאפשר לכם להתפתח בתחומים החשובים לכם ומגדיל את הסיכוי שתגשימו את רעיונותיכם. 

כתבות נוספות

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

המשך קריאה »

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

המשך קריאה »

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »

דלתות מסתובבות

אחרי עונה טובה בקריית שמונה נדב נידם, שגדל בעירוני מודיעין, רצה לחזור למכבי תל אביב ואל המאמן שנתן לו צ'אנס ראשון בליגת העל. מבול ההחתמות הביא אותו בסופו של דבר בהשאלה אל הפועל ירושלים

המשך קריאה »