הורוסקופ השבוע: 17 – 23 בינואר 2014

חוה מזר

גדי

ימי תחילת השבוע עשויים להעיד על התנהלות תקשורתית מתוחכמת. ענייני חו"ל מודגשים. סעו, פיגשו אנשים חדשים והתוודעו לנושאים חדשים. לקראת המחצית השנייה של השבוע כדאי לגלות מידה של רגישות וגמישות.

טיפ השבוע: ונוס ממשיכה בנסיגה ואתם מושפעים ממנה במיוחד. המחצית השנייה של השבוע עלולה להתאפיין באי-שקט, הנובע מכם ומהאנשים סביבכם, כמו בני הזוג או עמיתים לעבודה. יש להימנע מהפגנת ציניות וקוצר רוח, שעלולים להעכיר מערכות יחסים רגישות. אם יתגלעו בקיעים, חכו בסבלנות, בהמשך דברים יסתדרו.

דלי

מיקום השמש במזלכם לקראת יום שלישי ואילך מעידה על התחדשות ומביאה עימה סוג מיוחד של תקשורת, הבנויה על הברקות. המשך החודש עשוי להמריץ מפגשים ייחודיים ומגוונים ותהיה אווירה של רצון ויוזמה לקחת סיכונים, העיקר לשבור את השיגרה.

טיפ השבוע: אחד הדברים שמייחדים את בני מזל דלי הוא הצורך החזק במרחב אישי. הסיבה נעוצה בשליט המזל אוראנוס, כוכב אינטליגנטי, שכלתני ולא אישי, הגורם לעודף סביבתי ולתחושת חנק. לשמרנים שביניכם, ויש גם כאלה, זה הזמן להיפתח ולגלות נועזות.

דגים

התקופה מגבירה את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי הקורה סביבכם. לכן חשוב להסיק מסקנות תועלתיות ולמנוע נפילות על ידי זהירות והקפדה על פרטים. ייתכן שקשה לכם בימים מסוימים להבין מה קורה ואם מדובר במצב שהוא שלילי או חיובי. התשובה לכך מורכבת. שמרו על מנוחה ותזונה מאוזנת.

טיפ השבוע: ימים אלה רגישים אנרגטית, לחוצים ועמוסים במחויבויות. דחו ביקורת או הערות נלוות גם אם הן צודקות. אושרכם תלוי במידה רבה בחוש ההומור שלכם ובשמירה על רוגע ואיזון. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות מצידכם. תוך זמן קצר תבינו שהדאגה הייתה מיותרת.

טלה

החודש דורש מכם לגבש עצמאות ולהפגין יכולת אלתור ותושייה. אווירת הבדידות שאפיינה את תקופת גדי תיעלם, וכך גם המחסומים והסגירות. טלה הוא מזל אוויר חברותי ותקשורתי, ומקרין אנרגיה ונחישות. עכשיו תוכלו למשוך תשומת לב בכוח אישיותכם שאין להתעלם ממנה, במיוחד אלה מכם שהם ייחודיים ומבריקים ובעלי חשיבה לא שגרתית.

טיפ השבוע: כוכב מרס מול מזלכם עשוי לסחוף לנטייה לביקורתיות והתנהגות צרת אופקים שחסרים בה מעט טוב לב והתחשבות. במקום לקחת דברים למקום של אגו, קחו אותם למקום של עשייה.

שור

תקופת מזל דלי (כחודש) מצפה מכם להתחבר לרוח הייחודית של התקופה ולהניח את השמרנות בצד – כדי שלא תשפיע על עיסוקכם. כדי לעמוד בלחצים ובציפיות מכם, כדאי שתסגלו פתיחות וגמישות.

טיפ השבוע: מבחינת עתידכם המקצועי, אתם שואפים להיכנס למסלול מסודר, שבו מטרותיכם יהיו ברורות ותוכלו להתקדם ולהצליח. הדבר יקרה באמצעות עבודה קשה, ואתם בהחלט מוכנים לכך עכשיו. יש לנקוט גישה שכלתנית לגבי מהלכים עתידיים. בנוסף, נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים לעלות ולהוות נקודת מבחן ליחסים שבהם אתם מעורבים.

תאומים

אתם זקוקים לאתגר, לתנועה ולעניין מתמיד. מיקום השמש במזל דלי, החל מיום שלישי, מאיץ חודש של שינויים וחידושים, התייצבות בדרך חדשה ורצון להתנסות במשהו חי ונושם שיש בו יותר עצמאות, עניין וייחודיות. בשורות משמחות, ענייני חו"ל ונסיעות יודגשו.

טיפ השבוע: מה שמייחד את החודש הוא הצורך החזק בספייס ובחופש אישי. מפגשים יוצאי דופן, ספונטניים ובעלי ערך מוסף יוסיפו לחייכם ברק וייחודיות. אתם זקוקים לתחושה של חופש ועצמאות וקשר מחניק ותובעני מדי אינו מתאים לכם כרגע. אל תפתחו תקוות בקשר קפריזי.

סרטן

קיימת אנרגיה של יצירתיות שיש בה השראה ורעיונות חדשים. חשוב שתהיו היוזמים לגבי תוכניותיכם לעתיד, שכן יצירתיות והרחבת אופקים בתחומים קרובים ללב יניבו תוצאות מקוריות/איכותיות. יש כמיהה להתפעמות מרגשת, שבו מומלץ לפעול בהיגיון ובמתינות.

טיפ השבוע: לקראת המחצית השנייה של השבוע אתם מתקשים להתמודד מול לחצי הסביבה התובענית והחונקת. אל תאפשרו לרגשות להסיט אתכם מהמסלול. גלו רגישות ליחסים מבחוץ ומבית והיעזרו באנשים שיחדירו רוח גבית תומכת. הישענות על ההיגיון תעזור לכם מאוד.

אריה

החודש יהיה נוח וקל יותר מבחינתכם. תקופת דלי (המזל שמולכם) מספקת עלייה של ממש בקצב הפעילות, ותורגש התמקדות במשימות שעניינן התבלטות, מנהיגות ועצמאות. המאמצים הרבים והעבודה הקשה שהשקעתם בחודש החולף הותירו אתכם מותשים, אולם עכשיו תוכלו להתעודד ולפעול בכיוונים הרצויים לכם, שעצם העיסוק בהם ימלא אתכם בכוחות מחודשים.

טיפ השבוע: אם אתם בתחושה שהחיים לא מתנהלים ביציבות, זכרו כי משהו טוב יקרה בקרוב ותוכלו סוף סוף להשתחרר מהלחץ וממה שהפריע והציק לכם.

בתולה

בימי סוף השבוע כדאי שתביאו את עצמכם למצב רגוע יותר. לקראת מוצאי שבת מומלץ לשנות שגרה. בימי תחילת השבוע: תתחזקו ותתמלאו בביטחון עצמי ובתחושה שאין דבר שלא תוכלו להשיג, אם רק תשקיעו ותתעקשו. מפגש חברתי מאתגר מזמן לכם אנרגיות חיוביות שלהן אתם זקוקים.

טיפ השבוע: ענייני כספים יהיו רגישים לקראת ימים רביעי וחמישי, במיוחד לגבי הוצאה שהיא בלתי שגרתית, או מול אילוצים מלחיצים. כדאי להציב לעצמכם מטרות מדורגות ובנות השגה, הימנעו מפעולות כספיות והסכמים שיש בהם חידוש או סיכון. 

מאזניים

תקופת דלי, שמתחילה ביום שלישי, עומדת לפתוח עבורכם חודש מכונן, יצירתי ופורה. זאת, לאחר שבועות מתישים, מטלטלים ואפורים. קשרים שיתפתחו במהלך התקופה, עשויים להיות מסקרנים ומאתגרים, במיוחד אלה שעוסקים ביצירה ובקידום פרויקט שאפתני מיוחד ובעל חזון.

טיפ השבוע: בימי תחילת השבוע תכננו ימים שקטים, במיוחד אם תחושו עייפים, חלשים ומדוכדכים. לקראת המחצית השנייה של השבוע אתם עוברים מהשלב התיאורטי לשלב המעשי, ולאחר חודש מתיש וכפייתי, תוכלו להרגיש את ניצניה של תקופה חדשה ומבטיחה יותר.

עקרב

התקופה ממשיכה לספק הכרה ואיכות לאמנים וליוצרים, ולהרעיף מלוא החופן חושניות וכריזמה בתחום העשייה. החודש הקרוב מלמד על הזדמנות לפגוש אנשים לא שגרתיים ושונים מאוד שהכרתם בעבר. עדיף לא לפסול שום דבר, משום שהזדמנות עשויה לבוא מכיוון בלתי צפוי.

טיפ השבוע: תקופת דלי אמורה להדגיש את נושא הבית והמשפחה, וכן את ענייני קריירה. מבחן הזמן שלכם יהיה בוויתור וגמישות. אתם מסוגלים לשלוט במצב, אם תפנימו שאסור לכם לאבד שליטה. בימים ראשון ושני: הישגיות ומעשיות הן המפתח בדרך לקידום. אתם נוטים לפתח תשישות לקראת המחצית השנייה של השבוע.

קשת

תקופת דלי, שתימשך כחודש, פותחת עידן חשוב ואנרגטי. כדאי לשמור על רעננות וגיוון בכל סוגי הפעילות שלכם. יש מקום לאופקים חדשים ורחבים, לרוחניות ולהתייחסות לחיים באופן פילוסופי. אתם מהירי תפיסה מהרגיל ולומדים מכל חוויה ומכל התנסות. הפגינו יכולת אלתור ותושייה, האיצו את כל ערוצי התקשורת שלכם והיו חשופים למירב הגירויים הקשורים בהתחדשות – זה יעבוד לטובתכם.

טיפ השבוע: מיקום רגיש של כוכבים עשוי לייצר (בימי תחילת השבוע) גישה ביקורתית מול אנשים אחרים ולסחוף לביקורתיות. שימרו על אורך רוח. יום שלישי פותח עידן בלתי שגרתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך