הורוסקופ השבוע: 25 – 31 ביולי 2014

חוה מזר

אריה

ירח חדש במזלכם (ביום ראשון) מרמז על מגמה דו-ערכית. חלק מכם ירגישו מוגנים ובולטים. מצד שני, היחסים בין מארס לשמש ממש לוהטים ויש לכך השפעה על מהירות התגובות שלכם. ענייני הלב עשויים לסחוף עימם ממד עוצמתי של תשוקה.

טיפ השבוע: המפתח להצלחה טמון ביצירת הרושם הנכון וצורך להגדיר מסלול מסודר ונכון של מטרות, רק כך אפשר להרגיש נכון לאן נושבת הרוח. בזכות כושר הארגון המעולה שלכם תדעו להפוך תנאים לא נוחים ליתרון  ולהצליח.

בתולה

הירח החדש (ביום ראשון) עשוי להחליש את האנרגיות שלכם. בהמשך השבוע אתם נחשפים לחוויות שונות ובלתי שגרתיות.  אל תחששו לשלב חזון, אידיאל והעזה. עשייה רצינית וממוקדת עשויה לסייע לכם, שימו לב לימים שני ושלישי.

טיפ השבוע:  מיקום ונוס בסרטן ומרס בעקרב טומן בחובו יצירתיות מודגשת. התחברו לאנרגיה בריאה ומעודדת, צאו לבלות והגיבו על חיזורים. בהיבט שבין ונוס לפלוטו יש סיכוי לחוות התאהבות שיש בה עוצמה ממגנטת. מנגד, האושר שלכם תלוי במידה רבה בשמירה על איזון.

מאזניים

ראש חודש (בראשון) יעודד קיום מגעים יצירתיים וחברתיים מהסוג שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. מיקום מרס בבית הכספים שלכם עשוי להעצים התמודדות עם נסיבות חיצוניות שמקשות עליכם.

טיפ השבוע: כוכבכם ונוס מותקף השבוע על ידי כוכב פלוטו. היזהרו מקשר מורכב ומטלטל שעשוי להעצים קונפליקט או התמודדות עם נסיבות חיצוניות שמקשות, שם תידרש חפירה מכבידה ברגשות ותהייה על טיבן של מערכות יחסים. זהירות מקשר אידיאליסטי, אובססיבי וכפייתי.

עקרב

השבוע יש דגש בענייני קריירה, תקשורת ונסיעות, כמו גם פרויקטים קוסמופוליטיים חובקי עולם. אתם חושקים בקשר בעל עומק ובמשמעות, ויש סימנים לקשר עוצמתי גורלי, שבו מומלץ לפעול בהיגיון. היו ממוקדים ותכליתיים.

טיפ השבוע: זהירות: הצעה או תפקיד תלויים במידה רבה מדי ביחסים אישיים טובים, ועל אלה לא תמיד קל לשמור. כוכבכם מרס העצמאי והאקטיבי מחדד את אי ההסכמה ומקשה על השגת פשרה. לא כדאי להתבלט באופן שימקד בכם תשומת לב וקנאה.

קשת

ראש חודש (בראשון) עשוי להעיד כי אתם נמצאים בתקופה מעניינת – פוסעים בשביל חדש, נפרדים מדברים שהעסיקו אתכם עד לא מזמן לטובת משהו אחר ומשדרגים את הקיים. ענייני משפט, לימודים והשתלמויות מודגשים השבוע. חופשה, טיול או אפילו נסיעה קצרה יטיבו איתכם.

טיפ השבוע: המישור שאתם מתמחים/עוסקים בו יאפשר צמיחה והתפתחות. ענייני כספים והשקעות כפייתיים, או רגשות, עשויים להעיד על קונפליקט.

גדי

ראש חודש (ביום ראשון) עשוי להדגיש כי עסקים חובקי עולם והשקעות עולים עכשיו על הפרק. ונוס בהיבט עוצמתי לכוכב פלוטו: אתם זקוקים לתחושת חופש ומרחב וקשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק ולחוץ מדי עלול לאיים עליכם. נסו להימנע מתחושות קנאה, תסכול וכפייתיות שעלולות להשפיע על מערכות היחסים שלכם.

טיפ השבוע: קשה לכם לפעול במסגרת לא גמישה ומי שינסה להגביל אתכם ייתקל בתגובה תקיפה, המשקפת את הלך הרוח שלכם עכשיו, במיוחד אלה שלהם יחסים טעונים.

דלי

ראש חודש (ביום ראשון) מדגיש את בית השותפויות והנישואים שלכם, ומשפיעים על חייכם המקצועיים ועל התנהלות קשרי הזוגיות ומערכות היחסים שלכם. רבים מכם פתוחים לאפשרויות חדשות ולהתרחקות מהדפוסים שאפיינו את הקשרים שלכם בעבר. יחסים חשאיים הופכים עמוסים ודרמטיים.

טיפ השבוע:  אתם חשים קונפליקט בין הצורך שלכם בחופש ובעצמאות, ובין לחץ רב המופעל עליכם מבחוץ. מה שדרוש לכם הוא קצת חופש ומרחב והזדמנות לנסות ולהתנסות. פרקו מתחים על ידי התארגנות מעשית.

דגים

זוהי תקופה נהדרת לאמנים, שעבודתם דורשת דמיון והשראה. הכוכבים מרס וונוס ייתנו לכם אפשרות להביא לידי ביטוי את היצירתיות האדירה שלכם.

טיפ השבוע: חופשה, טיול או אפילו נסיעה קצרה יטיבו איתכם. אלה עשויים להתאים לשינוי ולהעשרה. חברתם של אנשים מסוימים עשויה להיות מרתקת. יש בכם כמיהה לחוות את הרגש בעוצמות גדולות, אבל יש צורך בחשיבה נוספת לפני שתתנו לרגש להכתיב מהלכים, זאת כדי לא להקשות על מערכת היחסים שבה אתם מעורבים.

טלה

הירח החדש (ביום ראשון) מדגיש את בית היצירתיות, הילדים והאהבה. ענייני חו"ל ועשייה מגוונת, יצירתית ולא שגרתית יוסיפו ערך מוסף לחייכם. ענייני כספים והשקעות עשויים לתפוס את מירב זמנכם ועיסוקכם עד אמצע חודש ספטמבר.

טיפ השבוע: מיקום מרס (כוכבכם) בעקרב עד ה- 13 בספטמבר: מסתמן רובד חזק מאוד של דעתנות, וממקום כזה קשה ליצור שיתופי פעולה. אל תמהרו לשרוף גשרים, תזדקקו למסגרת ולמשמעת ואלה דורשות התארגנות מעשית.

שור

מיקום ונוס במזל סרטן, וראש חודש במזל אריה (ביום ראשון) מדגיש את תחומי המשפחה, הבית והמגורים. אתם זקוקים לאיזון, ליציבות ולתחושת בית. ההיבט המאיים של ראש חודש לכוכב מרס די מקלקל את האווירה, ועשוי להעיד על תנודות ברמת האנרגיה הפיזית. המצב מעיד כי כדי לשמור על הקשר ועל שלום בית צריך להשקיע.

טיפ השבוע: מיקום מרס מול מזלכם (עד אמצע ספטמבר) עשוי להעיד כי תתקשו לעיתים להתמודד מול לחצי הסביבה התובענית והחונקת.

תאומים

תקופת מזל אריה מיטיבה עם היצירתיים והתקשורתיים שבכם, הקסם האישי שלכם מושך תשומת לב. שימרו על אווירה טובה וחיונית, ואל תניחו למתחים עצורים לצאת החוצה. 

טיפ השבוע: מרס בעקרב עד אמצע ספטמבר:  הקפידו לשמור על גמישות תקשורתית, על יכולות מקצועיות ועל שיתוף הפעולה עם הסובבים אתכם. המבחן יהיה בוויתור ובגמישות. הדרישות מחייבות עמידה בסטנדרטים גבוהים, תחכום ואפשרות להתמודד עם לוח זמנים מתיש.

סרטן

ראש חודש (בראשון) מעיד על רווחים, אבל גם תובע זהירות מצעד פזיז. כוכב המרץ מרס (בעקרב) מעלה את מפלס האנרגיה שלכם. תהיו מוכנים להילחם כמעט על כל דבר, לפעמים ברוח טובה ולפעמים מתוך דחף כפייתי לא מרוסן.

טיפ השבוע: בזכות ונוס במזלכם יבלוט הקסם האישי שלכם. ההיבט למרס מביא עימו משב רוח נמרץ. תוכלו להיות מבוקשים ומחוזרים, ההתלהבות ניצתת ברגע, אך גם פתיל קצר וחוסר סבלנות נלווים לכך. הימנעו מקשרים מורכבים.

 

 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך