הורוסקופ שבועי: 1 – 7 בנובמבר 2013

חוה מזר

עקרב

הכוכבים מעניקים לכם פיקחות, חדות ויכולת ביטוי מרשימים. יש לכם דחף ושאיפה לבלוע את העולם. הצורך שלכם לצמוח ולהתפתח בולט עכשיו יותר מתמיד וחשוב לקבוע שתקבעו לעצמכם יעדים ומטרות. מיקום ונוס בגדי החודש ייטיב עימכם.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע ותחילתו מרמזים על היחלשות פיזית. ליקוי חמה טבעתי במזלכם (בימי תחילת השבוע) עשוי להעיד כי עלולות להתגלות תחושות מצוקה שיגררו קונפליקט. מערכות יחסים וסוגיות נלוות הולכות ונהיות פגיעות יותר. עם זאת, מי שמגלה סבלנות ואורך רוח יצליח בפעילותו.

קשת

זהו החודש המקדים את יום הולדתכם וכתמיד הוא אינו נוח, במיוחד לקראת ליקוי חמה טבעתי בימי תחילת השבוע. נסו לקבל בסבלנות דברי ביקורת. האנרגיות באוויר גוררות דאגה ותשישות, ובנוסף, פקחו עין, זה לא הזמן להיות נאיביים. עדיף עכשיו להיות דיסקרטיים.

טיפ השבוע: רעננו מגעים חברתיים ותקשורתיים ביום שישי. מיקום הירח במזלכם לקראת יום שלישי כבר עושה רושם פחות מאיים ויסייע, לחלק מכם לפחות, להיות פחות מכונסים והאווירה סביבכם כבר לא תהיה מאיימת. ענייני כספים צפויים להשתפר מיום חמישי ואילך.

גדי

ימים אלו מחזקים את השאיפה לשלמות ואת ההתייחסות לפרטים, דבר שמגביר את הביקורתיות, אך גם את הרגישות ותחושת הפגיעות. ייתכנו מפגשים בעלי השפעה גורלית על חיינו. החודש תוכלו לעסוק בפרויקט משמעותי, כשהצלחה פירושה חיזוק המעמד והביטחון העצמי. הזדמנות מקצועית או מיזם מבטיח יצברו תאוצה. שימרו על פתיחות.

טיפ השבוע: ביום רביעי ייכנס כוכב ונוס למזלכם וישהה בו שבועות רבים. זה הזמן לטפח קשרים וחברויות. הקסם האישי שלכם יעמיד אתכם במרכז תשומת הלב.

דלי

ניגוד האינטרסים בין העקרב והדלי אחראי על הצטברות המתח ועל השקעת מאמצים במיצוי שני עקרונות מנוגדים: מחד, סימן מזל דלי, האחראי על ביטוי אישיות מיוחדת ומקוריתומאידך,  עקרב, מזל רגשי וטוטאלי, רגיש, סוער וקיצוני שנוטה לרגשות קוטביים.  ליקוי חמה טבעתי בימי תחילת השבוע מקצין את הקונפליקט הזה.

טיפ השבוע: השבוע מגביר שמועות זדוניות, מקצין תגובות וקפריזות ומשבש את כושר השיפוט. התחלה של קשרים עסקיים חדשים מלווה בחשש לעיכובים, סיכונים ועימותים. אתם עובדים תחת לחץ מתיש ולא זוכים ליחס ראוי. בימים שישי ושלישי מומלץ לחשוב על נתיבי בריחה מבורכים.

דגים

גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה, ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות. ענייני חו"ל מודגשים אצלכם. ייתכנו כל מיני אילוצים מאיימים, ובנוסף – יש גם יותר נטייה מוגברת להתפרץ, להתרגז ולריב. זיכרו כי הישגיות, מעשיות, לוחות זמנים ויחס ענייני ומעשי לכל בעיה הם המפתח בדרך ליצירת תפנית.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית החברתי שלכם עשוי להעיד כי עכשיו ובהמשך החודש מומלץ לתת מקום להדגשים חברתיים. מפגשים והתכתבויות ייטיבו עם אלה היוזמים פגישות וניסיונות התקרבות. אלה יישאו אנרגיה מכוננת, פתיחות ונגישות.  היענו להזמנות ונצלו קשרים חברתיים.

טלה

עניינים של כספים ופיננסים עלולים להדאיג אתכם. ליקוי חמה טבעתי (בימי תחילת השבוע) עשוי להעיד כי האנרגיה שלכם אינה בשיאה ועשויה להשפיע על בריאותכם. מעבר כוכב ונוס לבית הקריירה שלכם ייטיב עימכם. קשר יתקשר לעבודה או למישהו שתכירו דרכה. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים.

טיפ השבוע: רעננו מגעים חברתיים ביום שישי. בשלישי הפגינו יכולת אלתור ותושייה. ימים רביעי וחמישי עושים רושם תובעני ולחוץ, עם נטייה לביקורתיות יתר, לכן יש לשמור על איפוק, רצינות, בגרות ואחריות ולהיות פחות מרוכזים בעצמכם.

שור

כדאי להתייחס ברצינות לרעיון שקשור בתכנון לטווח רחוק ובהשקעה של זמן ועבודה מצידכם. התנהגותכם המקצועית עשויה להוות מבחן לקידומכם. אתם חוגגים בתנאים נוחים מאלה שהייתם רגילים אליהם לאחרונה, ותחושו בהדרגה בהתחדשות מבורכת בענייני חו"ל ולימודים. בהמשך החודש בולטת האפשרות לפגוש דמות מפתח למהלך עתידי מבטיח.

טיפ השבוע: ליקוי חמה טבעתי (מול מזלכם) בימי תחילת השבוע: נוטה לגזול אנרגיה ומדגיש סוגיות רגישות בענייני זוגיות ועבודה. היזהרו מקשר לא ברור המעורר בכם תחושות סותרות.

תאומים

ביום שישי מומלץ לגלות יותר העזה, אתם בולטים בשטח ומעוררים עניין. יש בתקופה הזאת הרבה מן המפתיע, לעיתים לשלילה ולעיתים קרובות יותר לחיוב.

טיפ השבוע: ליקוי חמה טבעתי בבית הבריאות והעבודה שלכם (בימי תחילת השבוע) אינה מקלה על התקשורת שלנו, שכן מיקומו עלול להביא איתו דאגה, גישה ביקורתית עם הסביבה ובעיקר עם עצמנו. לא קל להתקרב אליכם עכשיו, וכשמרקורי (כוכבכם) נמצא בעקרב, ובנסיגה, התקשורת בעייתית. תנו לימים אלה לחלוף, גלו עירנות ושחררו את עצמכם ממחויבויות מייגעות.

סרטן

בימי סוף השבוע מומלץ לתפקד בסביבה שבה אתם מרגישים אהובים, מוגנים ובטוחים. ליקוי חמה טבעתי (בימי תחילת השבוע) נוטה להיות נוקשה ושיפוטי מאוד ועשוי להשפיע מיידית על מצב הרוח שלכם שנוטה עכשיו לשבריריות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס מול מזלכם החודש יסייע לכם להתגבר על מה שמעיק כדי לצבור תאוצה במירוץ החיים המטורף הזה, כשאתם כשירים יותר להתמודד עם חייכם. המשך החודש כבר מלמד על זרימה הדרגתית מחזקת, דברים יתחילו לזרום ולהסתדר, וזה יקרה מהר יותר מכפי שתכננתם. כבר לקראת השבוע הבא תחושו שכוחותיהם שבים ובריאותם משתפרת.

אריה

זוהי תקופה חתרנית מאין כמוה. אל תתלהבו מדי מכל הצעה ואל תזדרזו לנטוש רעיון מגובש לטובת נושא אחר. ליקוי חמה טבעתי (בימי תחילת השבוע) עשוי להשפיע עליכם בעוצמה רבה ויעמיד אריות רבים בתחושת פגיעות ורגישות בעניינים של בית ומשפחה. מסתמנת יריבות שעשויה להשפיע על קשרים מורכבים.

טיפ השבוע:  הצמידות שבין מרקורי בנסיגה לבין כוכב סטורן עלול להצביע על מגמה של הקצנה בעמדות, נוקשות וסגירות. כדי לאזן זאת, יש לגלות גמישות ואיפוק, לשמור על גבולות ולא לאבד פרופורציות.

בתולה

כדאי להיות פתוחים להזדמנויות ולאפשרויות חדשות. קיים דגש של יצירתיות, המלווה בתחושה של התחדשות ורצון להעז ולהתנסות. זאת למרות אלמנט מפריע של קונפליקט, שכן ישנם גם ימים שבהם סף הגירוי שלכם גבוה, מה שעלול להגביר ביקורתיות ושיפוטיות.

טיפ השבוע: מיום רביעי ואילך האווירה משתפרת. שבירת השגרה תשפיע עליכם לטובה ותוכלו להכיר אנשים משמעותיים בעתידכם. ונוס בגדי תוסיף נופך רציני ומחושב ליחסים כאלה ואחרים. השבועות הבאים מתאימים להיכרות חדשה, אבל גם להתחזקות הקיימת.

מאזניים

בימי תחילת השבוע אתם זקוקים לאווירה רגועה ובעיקר לאיזון נפשי וגופני. מעמדכם כרגע נתון במצב שברירי, במיוחד אלה שהחיים שלהם מורכבים ולא זורמים, ויש נסיגות בדברים שרצוי היה שיתקדמו בקצב מהיר. עסקאות בקנה מידה גדול ורחב אינן רצויות כרגע, התזמון פשוט לא מתאים. שימרו על זהירות ודאגו לביטחונות עתידיים.

טיפ השבוע: מי שמצליח להתמודד עם הקשיים שניצבים בדרכו יתחזק ויתקדם. יום שלישי מאפשר תחושה עצמאית וחופשית יותר. המישור החברתי והתקשורתי יתחזק, תתמלאו במרץ מחודש ותהיו מסוגלים להתמודד גם עם מצבים מסובכים ומתסכלים.

 

כתבות נוספות

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

המשך קריאה »

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

המשך קריאה »

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

המשך קריאה »

שעתם הקשה של המנהלים

הגל הנוכחי של הקורונה מעמיד את מנהלי בתי הספר במצב בלתי אפשרי, בו מלבד המאומתים והמבודדים נעדרים מהלימודים גם תלמידים רבים שהוריהם חוששים לשלוח אותם ללימודים • מנהלי בתי הספר במודיעין מספרים איך בכל זאת מצליחים לשמור על שגרת לימודים כאשר רבע מהמורים נעדרים

המשך קריאה »

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך