הורוסקופ שבועי: 13 – 19 בדצמבר 2013

חוה מזר

קשת

ירח מלא במזלכם (בימי תחילת השבוע) טומן בחובו איכות מחמיאה ויעצים גישה פתוחה ותקשורתית, שיוכלו להעשיר אתכם בחוויות ובידע. זהו זמן לביטוי אישי, רגשי ורעיוני שמעניקים לכם פלפל ודינמיקה פעילה ברמה בונה, מודעת ויצירתית.

טיפ השבוע: שימו לב מפרשנות לא נכונה של דברי האחר או כוונותיו. מי שממהר להיעלב, כדאי שייתן לצד השני הזדמנות נוספת להסביר את עצמו, וטוב לברר את הדברים בצורה גלויה וישירה כדי לשמור על מערכות היחסים. לקראת המחצית השנייה של השבוע: גלו עירנות ומודעות מרושם חיצוני או מהבטחות שאין להן כיסוי במגעים פיננסיים. 

גדי

ירח מלא (בימי תחילת השבוע) ישפיע עליכם אנרגטית. אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, להרפיה ולהירגעות. בנוסף, שימו לב לנסיגת כוכב ונוס במזלכם (עד סוף ינואר 2014): רכישות, עיסקאות והשקעות דורשים התמודדות, שיקול דעת ואחריות. היחסים עם הסביבה או עם בני הזוג רגישים עד מתוחים.

טיפ השבוע: בשלב הזה של חייכם מומלץ להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם. העדינים שביניכם זקוקים יותר מתמיד לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. לאחר שתעברו את השבוע המתיש הזה, שוב תחזרו לעצמכם.

דלי

אתם זקוקים לשינוי ולחידוש. ירח מלא (בימי תחילת השבוע) מאפשר הזדמנויות להתקרב לחברה ייחודית ולפגוש אנשים מהסוג המיוחד והמרתק. כוכב אוראנוס בבית התקשורתי שלכם מעניק למיוחדים שביניכם צד ייחודי ומבריק וחשיבה לא שגרתית, המבטא היטב את חלק מילידי בני מזל דלי.

טיפ השבוע: סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו, אוזלת. היו זהירים בתגובותיכם ואל תיסחפו למצבים שאין עליהם שליטה. היעזרו בהיגיון הדליי כדי לשמור על הקיים. נסיגת כוכב ונוס עשויה להעיד כי יחסים מכל סוג מחייבים עכשיו גישה זהירה ודיפלומטית כדי שלא ייהרסו.

דגים

אתם מגיעים לצומת דרכים בקריירה ויש צורך בהחלטות – לאן פונה הדרך המקצועית והיכן להשקיע את מירב המאמץ. ניתן לפתח קשרים חדשים, בזכות מיומנותכם וקסמכם, עם זאת, אתם נוהגים לומר הכל בגילוי לב או להעיר על מה שלדעתכם נדרשים בו התייעלות ושינוי, אך השבוע מוטב שתתאפקו.

טיפ השבוע:  הירח המלא (בימי תחילת השבוע) עשוי לסחוף למצבי רוח, עצבנות ואי שקט. מצב קבוע של קונפליקט, איום מתמשך, חוסר ודאות, כל אלה פוגעים ברמת האושר שלכם ומבלבלים אתכם. כניסת השמש למזל גדי (בתוך עשרה ימים) תיטיב אתכם, ונראה שחלק מהכובד והלחץ שלכם יתחיל להשתחרר בהדרגה.

טלה

בימי תחילת השבוע מתרחש ירח מלא בבית התקשורת והנסיעות שלכם (בארץ ובחו"ל). היו פתוחים יותר לאפשרויות חדשות והיו נגישים תקשורתית וחברתית. אתם שופעי רעיונות, תוכניות ופרויקטים ושואפים להרחיב את האופקים המקצועיים שלכם. מומלץ בחום להיות חשופים להיחשפות ולמירב הגירויים הקשורים בהתחדשות.

טיפ השבוע: ענייני כספים מאפיינים את יום שישי. ימים רביעי או חמישי עשויים לגרור לתחושה של חוסר נוחות ולחץ, אבל אל תתנו לזה להשפיע עליכם. נסיגת כוכב ונוס (עד סוף חודש ינואר 2014) מצפה מכם לנהוג עכשיו בזהירות בענייני כספים והשקעות.

שור

ירח מלא (בימי תחילת השבוע) מדגיש התחדשות עסקית, כמו גם מגעים פיננסיים כאלה ואחרים. כדאי שתימנעו מפעולות כספיות שיש בהן חידוש או סיכון. חשוב שהם לא יהיו תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות.

טיפ השבוע: נסיגת ונוס כוכבכם בתוך שבוע (עד סוף ינואר 2014) עשויה להעיד כי מריבות קטנוניות עלולות לערער קשרים שבדרך כלל מתנהלים בצורה בריאה ויציבה. מה שהזולת או שבני הזוג, עמיתים או שותפים משדרים אינו מה שהם חושבים. ענייני כספים דורשים עכשיו שיקולים שכליים, הגיוניים ופרקטיים, תכונות שבדרך כלל מאפיינות את מזלכם.

תאומים

ימי תחילת השבוע ישפיעו לטובה על המצב ועל הלך הרוח, אז תקרינו את הקסם האוורירי שלכם, מה שטוב למגעים חברתיים ופגישות עם החבר'ה. דברים שהיו אצורים בכם יוצאים החוצה וכושר הביטוי שלכם מאפשר לעשות זאת בצורה מרשימה. הכוכבים מעניקים לכם יכולת לבטא את עצמכם בגדול בכל מישור יצירתי, עסקי או אחר שחשוב למהות שלכם.  

טיפ השבוע: הימנעו מאידיאליזציה והיזהרו ממהלכים ערמומיים ושמועות מטעות. יש נטייה  לבטוח באנשים הלא נכונים. שינויים חפוזים אינם מה שנחוץ לכם כרגע. תזכו ליתרון אם תגלו בגרות ואיפוק. 

סרטן

בימי תחילת השבוע תרגישו מעין אפרוריות, דכדוך, לאות ומחסור באנרגיה. הביאו בחשבון שהזמן אינו מתאים לשינוי פתאומי, וכדאי שתחשבו היטב לפני שתקבלו החלטה קיצונית וחד-כיוונית.

טיפ השבוע: מי שיחווה משבר בזוגיות כדאי שיעשה הכל כדי לשמור על הקשר עד יעבור זעם. בעיה עלולה להיווצר עם סמכויות ורשויות, הורים או מורים שנוהגים בביקורתיות ובנוקשות. לכן יש להימנע מעימותי כוח מתישים עד יעבור זעם. בתוך שבוע-שבועיים ייפתחו בפניכם אפשרויות שיחזקו אתכם בהמשך. מישהו עשוי לפתוח לפניכם דלת להזדמנות מהסוג שתשמח אתכם.

אריה

ירח מלא (בימי תחילת השבוע) עשוי להעיד כי תהיו שופעי רעיונות יצירתיים שישפיעו לטובה על הרגשתכם ועל עתידכם. בילוי נחשק מומלץ בחום.

טיפ השבוע: התרופפות ותשישות ייאלצו אתכם להאט את הקצב (לקראת ימים רביעי וחמישי) מצב שעשוי לגרור תחושה של אי נוחות ובלבול המפריעה לתפקוד. נסיגת כוכב ונוס עשויה לסמן   אנרגיה של היעדר כל גמישות והבנה כלפיכם, אלמנט שירגיז ויתסכל אתכם. למרות הביטחון בשיפוטכם המקצועי, היזהרו בדבריכם, וגם אם אתם נעלבים עדיף שתחכו עד יעבור זעם.

בתולה

ירח מלא (בימי תחילת השבוע) מדגיש את נושא הבית והמשפחה, וכן ענייני קריירה. חשוב לשמור על שלום בית ולסגל שליטה בנעשה!. נסו להיות ביקורתיים פחות ולהשלים עם כך שלכל אחד יש חסרונות. נסיגת כוכב ונוס השבוע (עד סוף ינואר 2014) עשויה להדגיש ניגוד אינטרסים (רגשי או מקצועי) שעלול להשפיע ולהקצין על המתרחש בחייכם. מומלץ להיות שקולים ומחושבים.

טיפ השבוע: ההרגשה המיוחלת תגיע בתוך שבוע-שבועיים, ושבה תוכלו סוף-סוף להיכנס למסלול רגוע יותר. מומלץ להתחבר לעוגן ולשגרה שמעניקים תחושה של שייכות וביטחון.

מאזניים

ירח מלא (בימי תחילת השבוע) במזלות המחמיאים למזלכם עשויה לדרבן שינוי שגרה ואווירה, וליצירתיים שביניכם צפויה עדנה. במצב כזה ניתן לבוא בהברקה או בפתרון בלתי צפוי לסוגיה בוערת ומסובכת שתוכל לאפשר ארגון מחדש.

טיפ השבוע: לקראת המחצית השנייה של השבוע נבחנות מערכות היחסים כולן והזוגיות בעיקר. סף הגירוי שלכם גבוה, מה שעלול להגביר את סף הרגישות שלכם. מיקום מרס במזלכם ונסיגת כוכבכם ונוס נוטים לתוקפנות ויש עצבנות וכעסים. עימות כרגע עשוי להיות לרעתכם ולא יסייע לרגיעה אנרגטית שאתם זקוקים לה.

עקרב

ברבים מכם קיים אפקט מצטבר של דחיפות להשיג דברים ללא דיחוי (עכשיו, הרגע). נושאים כספיים עומדים על הפרק והם יעסיקו אתכם הרבה ויגיעו לשיאן לקראת המחצית הראשונה של השבוע.

טיפ השבוע: המציאות נזילה מאוד. כדאי להציב לעצמכם מטרות מדורגות ובנות השגה והימנעו מפעולות כספיות שיש בהן חידוש או סיכון, סגלו מתינות. ונוס (שליטת בית הזוגיות שלכם) תהיה בנסיגה עד סוף ינואר 2014. עד אז עלולים להתרחש משברים ובעיות בזוגיות. מי שנפגע ממשבר כלשהו, חייב לסגל מודעות מנטלית מפוקסת כדי לא להיגרר לעימות ולאפשר מעבר יעיל.

 

 

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »