הורוסקופ שבועי: 13 – 19 ביוני 2014

חוה מזר

תאומים

בשישי תהיה לכם יכולת להרשים ולהפגין ידע, הומור וסגנון, והפתיחות הזאת תהפוך אתכם לקלילים ותקשורתיים. בהמשך השבוע מומלץ לגלות חשיבה מקורית וספונטאנית שתלווה  באינטואיציה חזקה לגבי כיוון חדש, מצב שעשוי לעודד קשרים – בארץ ומחו"ל. למשל, היגיון, ידע, שליפה מהירה וחזות בטוחה יועילו לכל תלמיד או סטודנט. ייתכנו מגעים בעלי אופי הרפתקני. אלה  יעצימו אנרגיה מנטאלית וחברתית בקשרים בעלי אופי פתוח, חופשי ולא כובל.

טיפ השבוע: בימים רביעי-חמישי: הימנעו מהיסחפות למצבים דו-משמעיים. כדאי לחכות בסבלנות עם הפרשנויות שלנו.

סרטן

בשישי אתם עשויים להיות מושפעים מאוד מהלחצים ומחוסר השקט של אנשים סביבכם. נראה שהמצב אינו נורא כפי שנדמה לכם, אך כדי להשיב לעצמכם את האיזון ואת האופטימיות תצטרכו להתנתק מהשפעות אלו ולנוח מנטלית.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בשור, יופיטר במזלכם וכוכב נפטון בדגים, מאפשרים ימים של יצירתיות אדירה המלווה באינטואיציה עמוקה והקשבה פנימית לתחושת הבטן. תקשורת קסומה ישירה ואותנטית תסייע לכם. האמנים והיצירתיים יזכו להשראה וליכולת ביטוי גבוהה. ימים רביעי או  חמישי עשויים להקפיץ את רמת ההנאות החושיות שלכם.

אריה

המישור החברתי שלכם עדיין חי, נושם ובועט. מומלץ לקחת את היוזמות בידיכם ולעודד קשרים מהסוג שיקדם אתכם. יש עדיין אפשרות לקדם בדרך מקורית מיזם שיכול להביא לכם פריצת דרך עתידית. לאנשים שתפגשו ולקשרים שתבנו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך השנה: רעיון חדש יוביל אתכם למסלול מפתיע – לתפקיד שונה לחלוטין, לעבודה מרתקת או לפרויקט חדשני.

טיפ השבוע: ימים רביעי-חמישי הם פרקי זמן הפכפכים, האנרגיות שלכם לא במיטבכן, וכדאי להחליט מראש שלא לאבד את האיזון. שימו לב לדקויות ולרמזים בדבריהם של הסובבים,

בתולה

הירח המלא בשישי ממשיך להעיד כי אתם ממשיכים בצורך המהותי שלכם להתקדם בקריירה ולהגשים שאיפות מקצועיות. רעיונות חדשים בנוגע לעתיד הקרוב יעלו בקרוב על הפרק, וייתכן שתחליטו לוותר על תוכנית שגרמה צרות ולבחור בכיוון שונה, שיהיה מוצלח אולם ידרוש מכם סבלנות והתמדה. בהמשך החודש תשתחררו מעול או מדאגה, והמצב ייעשה אופטימי ומעודד.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בשור: קשר מקומי, או עם מישהו בחו"ל, יעניק טוויסט מלא תקווה והשראה שקשור גם לנסיעות ולעסקים, אלה יקבלו ממשות וצורה לקראת חודש יולי.

מאזניים

בשבת וראשון תרגישו חסרי מרץ ותהיו מודאגים, אך חששותיכם מרמזים רק על מה שקורה בתוככם. כבר לקראת ימים שני-שלישי תוכלו להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם. 

טיפ השבוע: ירח מלא בשישי – הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים (בארץ ובחו"ל), כמו גם מינוף עסקים בקנה מידה קוסמופוליטי. מיקום השמש (בבית התשיעי שלכם) מדגיש לימודים, נסיעות והזדמנות ליצירת מיזם שעשוי להוות עבור רבים מכם פריצת דרך עתידית. המטרות יהפכו ברורות יותר והדרך להשיגן היא להיות בטוחים בעצמכם ולא לוותר.

עקרב

שישי מדגיש ענייני כספים והשקעות. מוטב שתארגנו את חייכם בצורה עקבית, יעילה וממוקדת, זאת מכיוון שאינכם רגועים, מה שגורם לעצבנות, והמתח מחריף נפילות אנרגיה. השבוע גם עשוי להעצים תחושה של בדידות אצל אלה הנתונים במשבר. יום ראשון הבא: הפסימיות שבה שקעתם לאחרונה תפנה סוף סוף את מקומה לפתיחות מחודשת. עברתם תקופה לא קלה, אך בהדרגה תצאו ממנה.

טיפ השבוע: קשר שיתפתח יהיה אינטנסיבי מאוד. נסו להימנע מתחושות קנאה ותסכול שעלולות להשפיע על מערכת היחסים. ימים רביעי-חמישי מומלצים לבילוי נחשק ולרומנטיקה (ממכרת).

קשת

כבני מזל קשת אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט מתחים, חלקם הגדול קשור לאנשים שאיתם אתם חיים ועובדים. ירח מלא במזלכם (בשישי) ישפיע מאוד על שיתופי הפעולה שלכם, ומרמז כי עכשיו, יותר מתמיד, קשה לשמור על יחסים שקטים ורגועים. נסיגת מרקורי (שליט בית הזוגיות והשותפות) נוטה לסחוף לאי-הבנות ולהיעלבויות שאינן במקומן.

טיפ השבוע: החודשים הבאים מלמדים על תהליך של שינויים שעשויים להתרחש בתפיסת העולם שלכם. האקלים האסטרולוגי יתאים למימוש שאיפות או להגשמת חלום שיקבל ממשות וצורה לקראת הקיץ.

גדי

אתם מתרכזים בראש ובראשונה בעבודה. מוטלת עליכם אחריות לא מבוטלת ועומס כבד מאוד. המשיכו להאמין בעצמכם. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילויי יוזמה מצידכם, בענייני קריירה ומעמד, אכן משמעותי עבורכם. יש מביניכם גם כאלה שכבר נמצאים בעיצומו של פרויקט מבטיח, שבו יש לכם אפשרות  להתקדם ולהוכיח את יכולותיכם המרשימות מבחינה מקצועית.

טיפ השבוע: הירח המלא בשישי עשוי להשפיע על האנרגיות שלכם. עסקו בפעילות מחזקת, שתפחית את המתח ואת העצבנות. הרגשתכם צפויה להשתפר לקראת שבת. ענייני כספים עולים על הפרק לקראת ים שני.

דלי

הירח המלא (בשישי) מחדד את החשיבה ואת האינטואיציה. זה הזמן לבטא את הייחודיות שלכם, ליצור קירבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם. שינוי שגרה ואווירה צפויים לקראת יום שני או שלישי. גם אם נתקלים במכשולים – כוח התמדה ורצון חזק ילמדו על נחישות ועל יכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד שיוביל להישגים ולהכרה בכישרונותיכם.

טיפ השבוע: ימים רביעי וחמישי לא יותירו מקום לפשרה, מעורבות עסקית או רגשית עלולה לתעתע ולהביא לשיקולי דעת מוטעים.  המתינו בסבלנות לסוף השבוע הבא (עוד שבוע מהיום).

דגים

ענייני בית וקריירה עשויים לקבל דגש ביום שישי. אל תיסחפו ואל תושפעו ממילים יפות. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר בו אתם מעורבים. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי עלולה להקשות על אלה שצועדים על קרקע ארצית יותר שבו הרגש והדמיון ישפיעו על ההיגיון וקשה יהיה לפרש נכון את המציאות למי שמנהל את חייו בדרך מקובלת ואחראית.   

טיפ השבוע:  יש לכם קסם אישי רב שדורש תעוזה ויוזמה, במיוחד עם כניסת השמש למזל סרטן בתוך שבוע. ליוצרים, לאמנים ולבעלי דמיון מפותח, צפויה תקופה פורה.

טלה

הירח המלא (ביום שישי) עשוי להעיד כי מומלץ בחום לפגוש אנשים, לתקשר ולשמור על קשר (בארץ ובחו"ל). יש ביניכם גם כאלה שממשיכים בלהט שלהם לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית. ביום שני הראש שלכם עובד שעות נוספת, אך גם עשוי להעיד על יוזמה תקשורתית מבריקה.

טיפ השבוע: היצירתיים שביניכם ממשיכים לעסוק בקידום מטרות שיש בהן את האומץ, ההעזה והמקוריות. מנגד, שימו לב: לקראת המחצית השנייה של השבוע שימרו על איזון אנרגטי ואל תתנו אמון בהבטחות שנותנים לכם. ישנה נטייה למצבים קוטביים. כדאי להיזהר ממילים שנשמעות תמימות.

שור

מיקום ונוס בשור ויופיטר במזל סרטן אמורים לרכך חלקים שבריריים מחייכם שיוסיפו לביטחונכם העצמי. שני כוכבים אלה נחשבים למיטיבים, ויחד הם מרככים תופעות קשות ומסמלים את היכולת להתמודד עם הכל. החיבור הזה יסייע בקידום ענייני יצירה ואמנות, רגשות וסקס.

טיפ השבוע: חשוב שתיצרו לעצמכם יסודות יציבים ותיפגשו עם אנשים שבכוח השפעתם ומעמדם יכולים לסייע לכם. לקראת ימים רביעי-חמישי: מצד אחד, המישור החברתי, היצירתי פורה ואידיאלי. מצד שני אל תיסחפו להשפעה ממכרת או מ"מילים יפות". האיזון שאתם מצפים לו יחזור לקראת השבוע הבא.

 

 

 

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »