הורוסקופ שבועי: 15 – 21 בנובמבר 2013

חוה מזר

עקרב

ירח מלא (בשבת וראשון) מיטיב עימכם השבוע. מי שמעז לעשות צעדים חכמים, מבריקים ולא מקובלים, יוכל לחדד את השכל ואת יכולת הביטוי, ומצד שני יביא עימו בשורות טובות ובעקבות כך עשוי לסייע להוריד את מפלס הדאגות. מצד שני, ייתכן גם שהדברים נראים יותר מופשטים מאשר מעשיים, וייתכן שייקח זמן עד שתהיה לכם אפשרות ליישם את התוכניות.

טיפ השבוע: למעוניינים שביניכם תהיה הזדמנות להיפגש, להכיר ולהיסחף. ונוס הממשיכה את דרכה בגדי מאפשרת לייצב מערכות יחסים, לתקן את הדורש תיקון וללבן אי-הבנות.

קשת

בשבת וראשון שימרו על איזון אנרגטי וגם על דיסקרטיות. המישור הפיננסי בולט במהלך השבועיים הבאים. סכומי כסף יגיעו אליכם ויקלו עליכם. נראה שתוכלו להצליח בעסקות ובעסקים. השבוע היזהרו מהצעה מבטיחה מדי – ייתכן שאין לה בסיס יציב, ומישהו שעליו סמכתם עלול לאכזב אתכם.

טיפ השבוע: כניסת השמש למזלכם בעוד כשבוע תחזיר לכם את הביטחון בעצמכם, שכן קשת מסמל את המקומות הגבוהים, שבהם יפגוש החץ שלו באופטימיות ובמחשבות פילוסופיות. הלשונות הרעות והחתרנות שהיו מאחורי גבכם ייפסקו.

גדי

ירח מלא (בשבת וראשון) מסמל עבורכם שבועות פוריים. אלה יפתחו בפניכם גילויים חדשים לגבי יכולותיכם. צמידות פלוטו-ונוס במזלכם מרמזת על עשייה יצירתית רבת השראה ומעידה על התמדה, כוח רצון ומעורבות אישית מכסימלית. תוכלו לחשוף את עצמכם אתכם לעבודות נחשקות בעיקר בזכות פיקחות, חריפות וכריזמה.

טיפ השבוע:  השינויים שפלוטו מביא הם לרוב בלתי הפיכים, ולכן מעבר שלו מבטא התחלה חדשה לא פחות מאשר סיום פרק חשוב, ובין השאר קשור ישירות לכספים גדולים ולהתנהלותם.

דלי

שבת וראשון נוטים להתיש אתכם בענייני עבודה או משפחה. נראה שתרגישו חלשים ומדוכדכים. אל דאגה – בשני-שלישי מצבכם ישתפר. הכבדות שחשתם לאחרונה מתפוגגת, והשפעת הליקויים וירח מלא נחלשת ככל שנתקרב לתקופת קשת.

טיפ השבוע: אתם מתקרבים מאוד לסיום התקופה הקשה שחוויתם. כניסת השמש למזל קשת בעוד שבוע תוכל לבשר עבור רבים מכם כי תוכלו לתפקד בתנאים נוחים מאלה שהיו לכם לאחרונה ותחושו בהדרגה בהתחדשות מבורכת. תהיו פחות מכונסים ותתעסקו בקידום יעדים דינאמיים.

דגים

יש פתיחות ונכונות ללמוד, להתנסות ולהתחדש. רבים מביניכם כבר רואים את האור בקצה המנהרה. בשורות טובות קשורות בין השאר לחו"ל, או שמסתמנת אפשרות מקצועית פוטנציאלית שתעורר תקוות. במקביל, יש לנקוט גישה ישירה ומעשית ולפתח ציפיות בהתאם למציאות. 

טיפ השבוע: אתם מרגישים שעליכם לעמוד על שלכם בכל מחיר ושאם לא תעשו כן, יתעלמו מכם. הדבר בולט במיוחד בקשר שלכם עם דמויות סמכויות במשפחה, בעבודה או בלימודים. תרגישו שכל ויתור יפגע במעמדכם. נראה שזו תחושה מטעה, שעלולה לגרום לכם לפעול בצורה לא שקולה.

טלה

בענייני כספים ועסקים חשובות ההתמדה וההחלטיות כדי להשיג שליטה מלאה במתרחש. יש להתייחס ברצינות לרעיון שקשור בתכנון ובהשקעה של זמן ועבודה מצידכם. חשוב לאזן בין זהירות והעזה, לתת הזדמנות לרעיונות חדשים אבל גם לשמור על ראייה מעשית. מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם מלמד כי פרקטיקה היא שם המשחק. הרבה תלוי ביוזמה ובפתיחות שלכם, אל תניחו לאנשי סמכות לערער את הביטחון שלכם ביכולתכם ובעצמכם.

טיפ השבוע: נשאר לכם עוד כשבוע בלבד לתחילתו של החודש הקשתי שלכם (פתיחות ואוורור), ועד אז כדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע.

שור

אתם מתעשתים בימים שיזרימו לחייכם אנרגיה חברתית-רגשית-תקשורתית, לצד אוריינטציה עסקית. לכן יש לתת לרעיון, או להצעה שתקבלו להתפתח בהדרגה. השבועות הבאים עדיין מעידים על האצה בקשרים ובמערכות יחסים בארץ ומחו"ל. זה הזמן להשקיע ביחסים מהסוג שאתם שואפים אליהם. שבת (ורביעי-חמישי) יהיו חיובי לבילוי, להיכרויות אינטרנטיות ולשיחות קוסמופוליטיות.

טיפ השבוע: ההיבט שבין אוראנוס לוונוס כוכבכם השבוע מלמד כי מומלץ להיות עקביים ובעלי מודעות לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לגחמות רגעיות.

תאומים

שבת וראשון מעידים אומנם על ימים מתישים, אך הימים שלאחריהם (שני-שלישי) כבר מאפשרים לממש רעיונות ותוכניות בצורה חיובית וממצה, בתנאי שתיקחו יוזמות ותפעלו בתזמון הנכון. גם אם לא כל שאיפותיכם נראות, כרגע, בנות השגה דעו שהכל קרוב יותר ממה שאולי נראה עכשיו. ענייני כספים מודגשים בימים רביעי וחמישי.

טיפ השבוע: תקופת עקרב הנוכחית מתישה אתכם, עם זאת יהיו לכם כוחות להתמודד עם הנטל. כוכב מרס ממשיך להקצין תגובה קפריזית ונטייה חזקה להסתכסך בעניינים שוליים. חשוב לשמור על הקיים במערכות היחסים שלכם, ובעיקר לא להרוס.

סרטן

הצורך שלכם לצמוח ולהתפתח בולט יותר מתמיד, במיוחד אלה מביניכם שהם שאפתנים, מתמידים ונחושים. אתם זקוקים להתנסות בחוויות חדשות ומעשירות, ואכן צפויה התעוררות מעניינת שתסייע לאתגר משמעותי שאתם עוסקים בו. מומלץ לשמור על רעננות והתנסות בעוצמות חושיות במערכת יחסים חדשה או קיימת, שבו מומלץ לפעול בהיגיון ובמתינות.

טיפ השבוע: התקופה הנוכחית תסייע לכם להתגבר ולהמשיך, כשאתם כשירים יותר להתמודד עם חייכם. שימרו על יחסים טובים. אל תניחו לטיפוס שתלטן לנהל לכם את החיים, יש חיים גם בלעדיו.

אריה

ירח מלא (בשבת וראשון) עשוי להקצין אצלכם סימני שאלה גדולים: עדיין מוקדם לצעוד צעד משמעותי קדימה, אך עוד לא הגיע הזמן להיפרד ממה שעומד עכשיו על הפרק. בימים שני ושלישי יש לכם אפשרות להשתלב במה שעשוי להבליט את הסטייל התקשורתי המוחצן שלכם.

טיפ השבוע: יש ביניכם כאלו שמלווה אותם זרימה של אי-בהירות המפריעה לתפקוד ולאיזון. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות. אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, מבלי שתהיה לכם השפעה על זה. האינטואיציה שלכם לא מטעה אתכם וחוסר הוודאות גורר עצבנות, שמרו על איזון.

בתולה

השבוע תוכלו להתגאות בהישגים ובקידום משמעותי, כמו גם בהזדמנות טובה להוכיח את יכולותיכם ולהצליח במשרות רמות. השבועות הבאים מדגישים את היכולת שלכם לנהוג ביעילות כדי לאפשר פנייה לכיוונים תועלתניים. בתמיכת מרס במזלכם וונוס בגדי תקרינו כריזמה וכוח משיכה.

טיפ השבוע: מיקום כוכב ונוס בגדי מחייב תפיסה בוגרת של מערכות היחסים שלכם. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים להוות נקודת מבחן ליחסים, מה שיגרום לכם להבין אילו מהקשרים אמיתיים ומשמעותיים, ואילו נבנים על בסיס אינטרסנטי בלבד.

מאזניים

ירח מלא (בשבת וראשון) מצפה מכם לנהוג זהירות בענייני רגשות ופיננסים. אתם עשויים להרגיש מבולבלים לנוכח מסרים סותרים ולעיתים מטעים.

טיפ השבוע: דיפלומטיה וקסם אישי יהיו לכם לעזר רב. יידרשו מכם וויתור וסלחנות כדי לקיים קשר מכל סוג שהוא וכדי למנוע את התמוססותו. מיקום ונוס בגדי מייצר זרמים של קרירות, הנשענים יותר על שיקולים תועלתיים. כל סוג של קשר שדורש מכם יותר מדי הופך למעיק ומריר. מצד שני, יש רמזים לעוצמת רגשות מורכבת ועזה.

 

כתבות נוספות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך