הורוסקופ שבועי: 18 – 24 ביולי 2014

חוה מזר

סרטן

מיקום ונוס במזלכם עשוי להחזיר אתכם אל מרכז העניינים. תיהנו מתשומת לב ותפגשו אנשים שיחפשו את קירבתכם. אפשר בהחלט ליהנות מהנדיבות ומהחמימות שמשרה ונוס כשהיא במזל חם ונדיב זה. נסו את שבת וחמישי. כללית, למפוכחים ולזהירים שביניכם ייתכנו במהלך חודש אוגוסט רווחים בקנה מידה גורלי.

טיפ השבוע: כוכב התקשורת מרקורי במזלכם מול פלוטו במיקום מעצבן ומתסכל עשוי לעיתים להשפיע על חיי הזוגיות ועל קשרים. מנגד, התקופה עשויה להצביע על מתח רב עקב מצב כפייתי שלא בהכרח תלוי בהם.

 

אריה

כוכב יופיטר במזלכם בצמידות לשמש ייתן לכם יתרון גדול בהגשמת מאוויים כמוסים. האריה הנפעם מכוחו זקוק מאוד להכרה, לכבוד ולהערצה מאחרים, לכן חשוב לו לעמוד במרכז ולזכות בחשיפה, במנהיגות ובמעמד מכובד. תהיו פתוחים לכך ותקרינו כריזמה וכוח משיכה.

טיפ השבוע: אריה הוא מזל ספונטאני, שלא אוהב להיות מחושב והגיוני, אבל השבוע דורש גישה מעשית והשקעה בפרטים הקטנים. גלו צניעות ועירנות. מישהו עשוי לקנא וללכלך. מנגד, אתם עשויים להתמודד עם מסגרות חונקות, דרישות ולחצים, שמגבירים מתחים/עימותים.

 

בתולה

אתם עוברים שינוי חשוב, שישפיע על הדרך שבה אתם רואים את עצמכם ואת תוכניותיכם לעתיד. עכשיו ייפתחו או יעלו רעיונות חדשים בנוגע לאפשרויות שעשויות להיפתח בפניכם בעתיד. מעל לכל, אתם מרגישים שדרוש לכם שינוי, אך העיתוי עוד לא מתאים לכך. הדברים ייעשו ברורים יותר אחרי 23 באוגוסט ואילך.

טיפ השבוע: החודש עשוי לגרום לתחושת מוגבלות ולקושי לפעול תחת אילוצים. מולד הירח (בתוך שבוע) מצפה מכם לשמור על בריאותכם. הקפידו על מנוחה ותזונה נכונים.

 

מאזניים

תקופת מזל אריה לובשת צורה של פעילות פיזית וצורך רב במגע ובפרגון. מצב הרוח עשוי להבטיח אנרגיה עצמאית, אקטיבית ואסרטיבית יותר. מומלץ להתחבר עם חברים ועם ידידים שיש להם השפעה על שינוי נקודת המבט שלכם. התקופה מדגישה את הצד היצירתי, החברתי וגם העסקי. מפגש עם אדם חדש יוביל לרעיונות מעניינים, ואולי לתפנית הרצויה לכם.

טיפ השבוע: מיקומו של מרקורי כוכב התקשורת מול פלוטו הכוחני, מתריע מפני התרסה ואיבוד שליטה, שלכם או של אחרים כלפיכם.

 

עקרב

התנופה המקצועית שלכם קשורה למיקום יופיטר באריה, שקשור לתדמית ולקריירה, ומרמז במהלך הקיץ על מגעים ועל עסקים בקנה מידה קוסמופוליטי. נדיבות וקסם אישי יקלו עליכם ליצור קשרים חדשים וליהנות מיחס מועדף ואוהד.

טיפ השבוע: אתם מרגישים צורך בחופש ובעצמאות, נוטים להתמרד ולא מוכנים לקבל מרות. אתם רוצים לעצב את חייכם בעצמכם, ועם כניסת מרס למזלכם (בתוך שבוע) תרגישו בהדרגה חזקים יותר ומלאי אנרגיה. אבל בינתיים טוב יהיה אם תמהרו להסתגל למצב – על חסרונותיו ויתרונותיו.

 

קשת

החודש אמור להדגיש לימודים ונסיעות. הצלחתכם תלויה בכך שחייכם יהיו מסודרים ומאורגנים. כדאי שעכשיו – ולתוך חודש אוגוסט – תתחילו לסגל פתיחות, ליברליות וראייה קוסמופוליטית רחבה, בדגש על מגעים חובקי עולם. 

טיפ השבוע: ענייני כספים אמורים להשתפר עד 12 באוגוסט. עם זאת השבוע שימו לב להשפעה מתישה שעשויה להכניס לקונפליקט לא רצוי לסוגיה כספית (או אחרת) מהסוג שעשויה להכניס אתכם ללחץ.

 

גדי

אתם נכנסים לחודש תובעני ועסוקים בבחינה מחדש. עייפות ושאלות על עתידכם הכלכלי ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם. תקופה זו דורשת אומנם גמישות ולעיתים ויתורים, אך אלה יוכיחו את עצמם כמועילים, שכן בולטת ההתנגדות לקבלת תכתיבים.

טיפ השבוע: פלוטו במזלכם, מול כוכב התקשורת מרקורי, נוטה לפעול בקיצוניות, במוחלטות ובכפייתיות. ונוס המהלכת בסרטן, המזל שמולכם (עד 12 באוגוסט) מוסיף לכם הקלה ורגעים של עניין ואנרגיה מחזקים. כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות.

 

דלי

תקופת אריה, מזל הזוגיות והשותפויות שלכם, מתאפיינת בעשייה ובהתחזקות ברוכות. הירח החדש (בתוך שבוע) עשוי להביא עימו סוג מיוחד של תקשורת, הבנויה על הברקות. זה הזמן להאיץ יוזמה אטרקטיבית שבה יש אפשרות להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם, המחוברת לחדשנות ועתידנות.

טיפ השבוע: כוכב יופיטר מול מזלכם מוכר כבר ככוכב המביא ברכה, אולם הוא גם עשוי לגרום לעודף ביטחון ולחוסר זהירות. הקיץ הקרוב מרמז על היכרות גורלית וסוחפת. ייתכנו שותפויות או מגעים גורליים.

 

דגים

אתם עוברים שינוי חשוב, שישפיע על הדרך שבה אתם רואים את עצמכם ואת תוכניותיכם לעתיד. קשרים עם חו"ל נעשים אקטואליים מבחינתכם עכשיו.

טיפ השבוע: ונוס ומרקורי, שמבקרים עכשיו במזל סרטן, וישהו שם מספר שבועות, משפיעים לטובה על התקשורת, על ההופעה ועל מערכות היחסים, מצב שעשוי לרכך את מגמת התקופה. אתם פוסעים בדרך חדשה וחשוב שתפגינו ביטחון, שכן יש לכם מה להציע. רמת הסקס אפיל ויכולת ההבעה שלכם תופסים תאוצה. רעננו מגעים ברוכים בשבת ובחמישי.

 

טלה

ייתכנו מגעים, התכתבויות, או אופציות חדשות הקשורות לחו"ל, עם אפשרות של טרנספורמציה ושינוי עמוק המביאים לתהליך של מודעות.

טיפ השבוע: בזכות כושר שכנוע, קסם ואינטואיציה תוכלו לקדם יעדים שחשובים כרגע לבניית מעמדכם. בהמשך החודש: משהו טוב עומד לקרות בתחום העיסוק שלכם, והשינוי ישפיע על כל צורת חייכם בהמשך. עקב אכילס: תחת השפעתו של פלוטו הכוחני, הכפייתי והיצרי יש נטייה לקיצוניות, שתלטנות וחוסר סבלנות. מתנו את הביקורת שלכם.

 

שור

החודש הקרוב מדגיש ענייני בית, משפחה וקריירה. בשבת: חיבור עם בני המשפחה והנכדים מומלץ בחום.  ענייני כספים מודגשים ביום שלישי.

טיפ השבוע: רגשות חמים ואמפטיים יועילו עכשיו. עד ה- 12 באוגוסט תוכלו ליהנות מאווירת ביחד משודרגת במסגרת משפחתית או מחוצה לה. ענייני אוכל, שתייה ותזונה משמשים מרכיב חזק בקירוב הלבבות. בחמישי: בילוי באווירה פסטורלית במסעדה שווה מומלץ בחום.

 

תאומים

מיקום השמש באריה (בהיבט מחמיא ומזלי ליופיטר עשוי להעצים ולהגדיל כל תופעה או התרחשות) יעניק לכם קצב מעניין, מאתגר ומעורר יותר מהרגיל, אלה ילוו בקדחת תקשורתית ובנסיעות מרובות. זהו היבט נפלא לבעלי ראש מבריק, לסופרים, ליוצרים, לשחקנים ולאנשי קולנוע ותקשורת.

טיפ השבוע: מרקורי כוכבכם בהיבט בעייתי לפלוטו: נוטה להקצין דברים, לפרק כל מצב לא יציב ולהביא אותם לידי הסלמה. היזהרו מצרות עין ומתחרותיות ושימרו על טאקט וזהירות. יחסים המלווים בעקשנות וחוסר פשרנות עלולים להיקלע למשבר.

 

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך