הורוסקופ שבועי: 20 – 26 בדצמבר 2013

חוה מזר

גדי

מיקום השמש במזלכם מעיד על התארגנות ורה-אורגניזציה שיסייעו לכם להגיע בהדרגה לשינויים מהותיים שאתם מייחלים להם כל-כך, כדי להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין. אל תתעלמו מחוש הביקורת ומן הזהירות הטבעית שלכם, שימרו על אופטימיות זהירה בעומק המחשבה והתכנון – באלה אתם טובים.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרס בבית הקריירה (עד חודש יולי 2014!) מאתגר את הפעלתנים שביניכם בענייני תדמית ומקצוע. שלבו איפוק ותבונה אל מול הצורך בשליטה כדי להתקדם ביעילות. נסיגת כוכב ונוס:  גלו רגישות בענייני כספים ורגשות.

דלי

מיקום רגיש של כוכבים מחליש אתכם וגורם לכם לאבד אנרגיות במהירות. שמרו על אנרגיה מבוקרת.

טיפ השבוע: לפעמים יש ברכה בכך שניתן לראות דברים מזווית חדשה ולגלות רעיון שעשוי לסייע לנו לפתור סוגיה בוערת. מצד שני "שבירת כלים" מסוימת היא לפעמים מפחידה ומזיקה לסדר הקיים, שנזקק לארגון מחדש. אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים. עם זאת, אורנוס (כוכבכם) לצד כוכב מרס, נוטים להקצין דברים, להביא אותם לידי התפרצות כדי לצאת ממסגרות ומגבולות רגילים. 

דגים

ימי סוף השבוע מומלצים למנוחת נפש אנרגטית. השבוע תחושו צורך בגיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. תחושת תסכול גורמת לרבים מכם לומר את דעתם בגלוי בצורה ישירה ואפילו תקיפה. נסו להבליג ולא להסתכסך.

טיפ השבוע: עניינים של כספים ופיננסים מעידים על הפכפכות ועל אי יציבות, ועלולים באיזשהו אופן להדאיג אתכם. מוטב שלא תמהרו לקבל החלטות הנוגעות לכסף גדול (שימו לב לימים רביעי וחמישי). אתם נסחפים להוציא יותר ממה שאתם זקוקים לו. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים.

טלה

ענייני קריירה, מעמד וכבוד ממשיכים להעסיק אתכם. אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם אלה מלווים בשאלות קיום בסיסיות. מהלכי השבוע עשויים להיות מלווים בצל מתח מסוים. ייתכן שאתם מרגישים שמישהו מאיים על מעמדכם, ואפילו מנסה להרחיב את תחום השפעתו על חשבונכם. חשוב לפעול באופן מושכל ולהימנע מעימותים.

טיפ השבוע: נטייתכם לחוויות יוצאות דופן עשויה להוציא אתכם משגרה מעיקה ולהקל במקרה של דכדוך מעיק. בימי סוף השבוע מומלץ לשנות שגרה, לצאת ולבלות.

שור 

אתם שואפים למצוינות ושיפור בדימוי העצמי, וגם מצבורי האנרגיה שהתרוקנו יתמלאו מחדש. ענייני חו"ל, נסיעות, לימודים, ומגעים כאלה ואחרים, יקבלו תאוצה מבורכת לקראת ראש חודש בשבוע הבא. 

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם ונוס עד סוף חודש ינואר 2014: ימים אלה דורשים סבלנות ואורך רוח. מנגד, הגישה של כוכב מרס עשויה להעיד כי הגישה שלכם, או של אלה מולכם, נוטה לאסרטיביות ולתוקפנות ויש עצבנות ויש כעסים. כדאי שתוציאו מעולמכם את מי שמזרים אליכם אנרגיות שליליות. שמרו על מרחק ונסו להיות מעורבים כמה שפחות.

תאומים

מיקום השמש במזל גדי (כחודש ימים) עשוי להעיד על חודש כבד אנרגטית. עכשיו אתם נאלצים להתייחס לעובדות ולנתח מצבים על פי גישה מעשית, מכילה וסובלנית. היחסים עם הקרובים אליכם, או הסביבה בכלל זה,  עשויים להיות מלווים לעיתים בגישה צורמת ותוקפנית. נסיגת כוכב ונוס עשויה להעיד כי רצוי שתיזהרו מאנשים שמתחזים לחברים. כרגע עדיף שתפעלו בשקט.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע מאיצים מגעים חברתיים ותקשורתיים. לקראת ימים רביעי וחמישי  עסקו בפעילות מחזקת, שתפחית את המתח ואת העצבנות. הגבולות הרגשיים שלכם יתרחבו אם תשמרו על פתיחות.

סרטן

אתם מחפשים איזון פנימי ושלוות נפש שלא מתאפשרים אולי תחת מציאות עכשווית בולמת. מיקומם של מרס, אוראנוס ופלוטו עלולים עכשיו להשפיע על היחסים עם הסביבה. ייתכן שהתנאים בעבודה, או שהיחסים עם הקרובים אליכם מתוחים, או שקיים רצון לכפות רגשות ורצונות.

טיפ השבוע: יש לשים לב כי מישהו מעוניין להוציא אתכם משלוותכם, או לערער את מעמדכם, במיוחד אלה שלהם יחסים טעונים. כדאי להפנים שחלק מהכובד והלחץ שלכם יתחיל להשתחרר בהדרגה, דבר שאתם מייחלים לו מאוד, כדי לקבל תחושות של ביטחון ויציבות.

אריה

לצערכם, אתם נכנסים לחודש מתיש ומעייף. מומלץ מאוד למצוא נתיבי בריחה ובילויים לצד אנשים וידידים שכיף להיות איתם, ולא כאלה שמעמידים את הסבלנות שלכם במבחן של מציאות מותשת. ימי סוף השבוע ותחילתו מעידים כי תהיו תקשורתיים, אך גם תרגישו קופצניים.

טיפ השבוע: ענייני כספים יעסיקו אתכם בימי תחילת השבוע. אי השקט סביבכם סוחף לתחושה של חוסר נוחות ולחץ. תקופת גדי שמתחילה השבוע היא חזקה וטוטאלית שנוטה לרגשות קוטביים. כדי למנוע מצב טעון תצטרכו לגלות סובלנות, לשנות גישה ולהבליג.

בתולה

בימי סוף השבוע ותחילתו אתם עשויים לחוש חולשה ופסימיות ולאחריהם (בימים שני ושלישי) מתאוששים פיזית ונפשית. שיקולי היגיון וכדאיות פרקטיים מובילים בענייני עבודה ועסקים. לקראת ימים רביעי וחמישי היו זהירים בהוצאות הפיננסיות שלכם.

טיפ השבוע: מרקורי-שמש בהיבט לאורנוס הלא צפוי מקצינה זווית מרדנית ותוקפנית ונוטה לייצר אבק שריפה. בתוך שבוע-שבועיים אתם מתחזקים ומשתחררים בהדרגה מהכובד והמועקה שאולי ליוו או חשו חלק מכם בזמן האחרון. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע.

מאזניים

שבוע זה מצביע על השקט שלפני הסערה ומרמז על מועקה, כבדות ולעיתים היעדר אושר בגלל מורכבות הכוכבים ואלמנט ה"פרפר" ההפכפך. אתם עסוקים מדי בדברים שבשגרה, הדורשים המון כוחות וסבלנות, אך בין לבין אתם מאבדים סבלנות במהירות ורוצים שדברים יתרחשו כאן ועכשיו. בימי תחילת השבוע הימנעו ממצבים טעונים ורכזו את הפעילות שלכם בימים שלאחריהם.

טיפ השבוע: התחברו לאנשים מפרגנים והרמוניים והיזהרו מיחסים מלאי קנאה וחשדנות, עם נטייה לכפות רגשות ורצונות. רעננו מגעים חברתיים בימי סוף השבוע. גילויי יוזמה מצדכם עשויים לזכות אתכם בתשומת לב.

עקרב

השבוע מעיד על מצבי רוח משתנים, ויוזמות שטורפדו או שנפגעו. אתם עלולים לאבד סבלנות כלפי מישהו תובעני מדי, מצב שעלול לסחוף לעימות. דורש גישה זהירה וחשדנית ואל תאפשרו טעות קטנה לקלקל דברים גדולים. שימרו על אנרגיה מבוקרת כי תזדקקו לה.

טיפ השבוע: נושאי קריירה תופשים את רוב זמנכם ומעייניכם בנושאים מקצועיים חשובים. תצטרכו להשקיע מאמצים ולעיתים להיכנס למאבקים, אבל התוצאות יוכיחו את עצמן בהמשך. לקראת ימים רביעי וחמישי כדאי שתביאו את עצמכם למצב אנרגטי נוח יותר.

קשת

אתם חשים קונפליקט בין הצורך שלכם בחופש ובעצמאות, ובין לחץ רב המופעל עליכם מבחוץ. מה שדרוש לכם הוא קצת חופש ומרחב והזדמנות לנסות ולהתנסות. מתנו את חוסר השקט המצטבר שלכם. בסביבות המחצית הראשונה של השבוע. נסיגת כוכב ונוס: חדדו את הרגישות שלכם במערכות היחסים עם ידידים ועם עמיתים לעבודה.

טיפ השבוע: ימי סוף השבוע אלה יהיו חיוביים לבילוי, להיכרויות אינטרנטיות ולשיחות קוסמופוליטיות. ימים רביעי או חמישי עשויים להיות תקשורתיים ומוצלחים, בתנאי שתגלו ריכוז, יסודיות ויעילות

כתבות נוספות

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

המשך קריאה »

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »