הורוסקופ שבועי: 27 ביוני – 3 ביולי 2014

חוה מזר

סרטן

ראש חודש במזלכם (בימי סוף השבוע) מוסיף לחייכם ימים של חיות, חום ויצירתיות, שנתמכים ומתחזקים על-ידי כוכב יופיטר במזלכם, שנחשב למיטיב הגדול. השפעתו מעניקה נקודת זינוק בצד כריזמה מאירה. עניינים שקודם לכן היו בבחינת בלתי אפשריים נראים עכשיו תכליתיים. אלה מבטאים את השפע ואת החסד, שיבואו לידי ביטוי באמצעות כמה בונוסים נעימים.

טיפ השבוע: אתם נמצאים בדרך הנכונה ומעשיכם יוכיחו את עצמם. עבודת צוות דורשת הרבה ויתורים, וזו אחת הסיבות לכך שחשוב לכם לשמור על מתינות בצד עצמאות.

אריה

ימי סוף השבוע מסמלים תקופה חלשה ומעייפת שתגיע לשיאה בתוך שבועיים. הימים שלאחריהם כבר יאפשרו מרווח נשימה להקדשת סוגיות שעומדות על הפרק. אתם מושכים, כריזמטיים ומצליחים לעניין אנשים שקודם לא הבחינו בכם. מיקום ונוס בתאומים (עד 18 ביולי) מהווה קרקע חברתית פורייה לשינוי וגיוון מבורכים.

טיפ השבוע: רבים מביניכם עדיין חולמים על מהפך דרמטי, אבל החזון מקדים את המציאות ואולי אינו אפשרי. נסיגת מרקורי עשויה להעיד כי יש להעדיף עכשיו היגיון ותקשורת בונה על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. בקרוב מאוד נחזור להיות מציאותיים יותר.

בתולה

ראש חודש (בימי סוף השבוע) עשוי להעיד על התחדשות ועל תקוות לעתיד. כוכב ונוס יימצא בבית הקריירה שלכם עד 18 ביולי, ויסייע לכיוון בונה, חיובי ויצירתי. הכריזמטיים שביניכם עשויים לייצר יחסי קרבה מקצועיים שיסייעו לכם. קשר שיתחיל בקרוב יתקשר לעבודה או למישהו שתכירו דרכה.

טיפ השבוע: רבים מכם מאיצים יעדים של סמכות וכוח. המפתח להצלחה טמון בעיקר בכם. שימו לב: מישהו מעוניין בקשר איתכם, אבל יתקשה להתחייב ולעמוד בהבטחותיו. קשר שיתחיל השבוע עלול להיות מטעה ולא יציב. הימנעו ממימד עוצמתי של תשוקה, שעלול לסחוף לאובססיות.

מאזניים

ירח חדש בבית המקצועי שלכם (בימי תחילת השבוע) אמור להדגיש שיתופי פעולה ומגעים מקצועיים, שיעזרו לכם לקדם יעדים הקשורים בעסקים ובעבודה. קשרים עם חו"ל נעשים אקטואליים מבחינתכם עכשיו. הצעה או רעיון לפרויקט עשויים לעלות על הפרק.

טיפ השבוע: ימי תחילת השבוע עשויים להיות מבטיחים. הקסם האישי שלכם יקל עליכם ליצור קשרים חדשים, להתקדם ולהתיידד. קשר שייווצר יסחף, ילהיב ויסחרר. ברביעי-חמישי: הימנעו מהיסחפות למצבים דו-משמעיים, הפעילו את חושיכם והיזהרו מאלה שאינכם בוטחים בהם.

עקרב

אתם נכנסים לימים מהסוג שמאפשר לבנות מסגרות פעולה שמשלבות בתוכן עומק ומשמעות. כדאי שעכשיו – בעקבות ראש חודש בימי סוף השבוע – תסגלו לעצמכם פתיחות וראייה קוסמופוליטית רחבה, שעשויות להעצים אתכם בתחום הנסיעות והפגישות, ולהאיץ מהפך מחמיא. 

טיפ השבוע: כוכבכם פלוטו, המסמל עוצמה והתחדשות, מרמז על מהלך עתידי שיש עימו התקדמות לכיוון של איזשהו שינוי בחיים, מצב שמאפשר ניקוי וטיהור יסודיים. חשוב שתסגלו לעצמכם מודעות עצמית והתחדשות מנטלית למטרה מפוקסת כדי לאפשר מעבר יעיל.

קשת

ירח חדש (בימי סוף השבוע) עשוי להדגיש ענייני כספים, אך גם מרמז על נטייה לתשישות ועל מצבי רוח הפכפכים. ימים רביעי-חמישי: כדי להישאר שפויים דרושים כושר איפוק ויכולת הבלגה, גם אם הפגיעות מכוונות. מנגד, קשר מסוים יתאפיין במסתוריות, בערפול ובחוסר בהירות.

טיפ השבוע: ימי תחילת השבוע יאפשרו לכם לקחת פסק זמן מבעיות מטרידות. מגעים עם גורמים בארץ או בחו"ל ישאו תפנית מעניינת ומפתיעה. ונוס מול מזלכם עד 18 ביולי: האדרנלין מתחזק והעולם הרגשי הופך חושני ומרוגש יותר, עם איזו דרמה עסיסית שמזמן לא מילאה את האוויר בריח של אקשן.

גדי

ימים אלה חשובים לענייני תדמית ולעיסוק בעניינים שוטפים ועסקיים. ירח חדש מול מזלכם בימי סוף השבוע עשוי להבליט את מעורבותכם. נושאי זוגיות, שיתוף פעולה והדדיות מודגשים.

טיפ השבוע: הכוכבים משדרגים אינטואיציות עמוקות ותחושות בטן חדות. כושר האבחנה האנליטי שלכם גובר. מנגד, ייתכן שאתם מרגישים שמישהו מאיים על מעמדכם, ואפילו מנסה להרחיב את תחום השפעתו על חשבונכם. לכן חשוב לפעול באופן מושכל. שלבו איפוק ותבונה בכל מה שקשור ביצרים הבסיסיים הקשורים בצורך לשליטה טוטאלית, כדי שתוכלו להתקדם ביעילות. 

דלי

ימי סוף השבוע עשויים להעיד על תשישות, שימרו על מנוחה ואיזון אנרגטיים. בני המזל שביניכם יתחילו לחוש בימים של אנרגיה מיטיבה הודות לנוס בתאומים ומארס במאזניים, שניהם במזלות אוויר, במזלות המיטיבים עימכם, במיוחד לנועזים שביניכם, שלא פוחדים מסיכונים ונפתחים לרעיונות מרתקים.

טיפ השבוע: בעבודה נחוצים לכם משוב חיובי ותגובה אוהדת, אך אתם מוקפים באנשים לא רגישים, שאולי יביעו ביקורת פוגעת. בהמשך החודש – הזווית לאוראנוס תביא להפתעות בחיי האהבה ותצליחו בדרכים מקוריות לעורר עניין ורגשות בצד השני.

דגים

יש לכם יכולת עשייה, יוזמה וכושר ביצוע, ואפשרויות בעלות פוטנציאל עתידי יעסיקו אתכם עכשיו. אתם מרגישים צורך להתאוורר ולצאת מן השגרה. לכן תקופה זו מתאימה לנסיעות, לפגישות ולהימצאות בזרימה אנרגטית. היכולת לבצע היטב ובשלמות את המוטל עליכם היא שתקבע למעשה את יכולתכם להתקדם ולהצליח בתחום מרכזי בחייהם.

טיפ השבוע: קל להסיח את דעתכם במחמאות וביחס ידידותי, אולם נראה שמישהו שנוהג כך מעוניין להשיג משהו באמצעותכם. רצוי שלא תמהרו לבטוח באנשים שטרם עמדתם על טיבם.

טלה

בימי סוף השבוע יודגשו ענייני בית, משפחה וקריירה. למרות מורכבות התקופה יש מישורים שאתם מצליחים בהם, במיוחד כאשר האינטואיציה שלכם מסייעת למי שיודע להקשיב לרחשי לבו. מיקום ונוס במזל תאומים עשוי להקל עליכם – עכשיו ובהמשך החודש – ליצור את הפלטפורמה מהסוג שיאפשר לעלות על מסלול פתוח ותקשורתי יותר. בימים ראשון ושני מומלץ ללוות את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור בריא, תכונות שעשויות להאיץ מגעים ברוכים.

טיפ השבוע: בימים רביעי-חמישי: אנשים נהיים ביקורתיים ומקפידים בקטנות. הפעילו את החושים בכל הקשור לקשר מתוחכם אך תחמני.

שור

ראש חודש (בימי סוף השבוע) עשוי להעיד על ימים יצירתיים והישגיים. שישי הוא יום תקשורתי ומוצלח, תוכלו להצליח בראיונות ובמבחנים, להרשים אנשים ולהשפיע עליהם. אתם זקוקים לנגיעות של נוסטלגיה ולצורך רב יותר בביטחון. זהו זמן לחיבור משפחתי. נושאים הקשורים לילדים ולדור הצעיר במשפחה יודגשו.

טיפ השבוע: מוטב לתרגם השראה אידיאליסטית למעשים ולהגדיר במדויק את האידיאלים, זאת כדי שהאתגרים שאתם עומדים להתמודד איתם יהיו ממוקדים. אל תסמכו על המזל, אלא רק על ההיגיון ועל הניסיון.

תאומים

ראש חודש (בימי סוף השבוע) מדגיש ענייני כספים והשקעות. יופיטר, שליט בית הכספים, שולח היבטים טובים השבוע, כך שתוכלו ליזום ולפעול, אך אל תוותרו על הזהירות.

טיפ השבוע: בזכות ונוס במזלכם תוכלו – במהלך השבועות הבאים – לשדר קסם אישי יוצא דופן וכושר הביטוי שלכם יהיה במיטבו. בזכות פתיחות וכושר שכנוע תוכלו לקדם יעדים מקצועיים ולצבור הישגים אצל אנשים החשובים כרגע לבניית מעמדכם. נצלו זאת לשיפור מצבכם הפיננסי, אך זאת בתנאי שההחלטות שלכם רציונליות, מפוכחות ובעיקר לא פזיזות. 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »