הורוסקופ שבועי: 4 – 10 באוקטובר 2013

חוה מזר

מאזניים

בהשפעת ראש חודש במזלכם (בימי סוף השבוע) אתם, לשם שינוי, מרגישים צורך בחופש ובעצמאות, ולא מוכנים לקבל דברים כפי שהם, אלא רוצים לחדש ולהתנהג אחרת מהמקובל. מיקום השמש מול אורנוס יוצר מצב הפכפך, כך שהלא צפוי עשוי לפגוע בנקודה רגישה. מנגד, אורנוס גורם לדברים להתרחש במפתיע בכל מה שיש בו זיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי החשיבה שלכם.

טיפ השבוע: השבוע עשוי לתדלק מצב כאוטי, שכן כל מה שקורה עשוי לקבל טוויסט קיצוני. במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים לא קורים סתם כך – אתם כיוונתם אליהם.

עקרב

ימי סוף השבוע רגישים אנרגטית. השבוע מרמז על כוח, יוזמה ומוחצנות, אך גם מבטא עקשנות ואנוכיות והגזמה בפרובוקציות. יש נטייה להימשך לקשרים מתנדנדים ולצידם יהיו גם כעסים שיתלקחו לפתע עם האנשים סביבכם, זאת בשל מגמה של תסכול, ביקורתיות וסרקזם קיצוניים. השורה התחתונה – שימרו על פרופורציות. ענייני כספים זוכים לעדנה לקראת ימים רביעי-חמישי.

טיפ השבוע: צירופי מקרים ואירועים פתאומיים ישחקו תפקיד חשוב במתרחש עכשיו. מנגד, אי-אפשר לסמוך על המזל, אלא רק על עבודה קשה ועל למידה מהניסיון.

קשת

התקופה הקרובה תעודד קיום מגעים יצירתיים וחברתיים ותעניק לכם מלוא החופן כריזמה ואנרגיה מהסוג שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. אנשים שמחפשים פתרונות ייהנו מחשיבה מקורית ויוצאת דופן. בימים רביעי וחמישי סגלו לכם ימים של בילוי והתאווררות שיאפשרו פסק זמן מבעיות בוערות, ואולי גם יאפשרו לכם להתבלט, לפעול ולשפר את נקודת המבט המרחבית שלכם.

טיפ השבוע: כדאי שתיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. גישה צינית וביקורתית עלולה להשפיע על קשרים ולגרום יותר נזק מאשר תועלת. גלו בגרות ואחריות בקשרים רופפים.

גדי

השבוע מעלה את הפתיחות ואת הנכונות ללמוד, לחדש ולקבל רעיונות לא שגרתיים. משהו משתנה בגישה. זווית הפעולה שייצור כוכב אורנוס לשמש עשוי להביא למצב שידרוש שינוי בהליך החשיבה שלכם.  לפתע תיפתחו, תעזו ותתוודעו אל הפחות מוכר. זה הזמן ליזום ולהעז.

טיפ השבוע: יש נטייה להיסחף למריבות בשל ביקורת חריפה מדי מצד מקור זה או אחר שאין לו זכות לבקר את מעשיכם. התקופה הנוכחית היא מעין מבחן עבורכם, שכן זו מעין מלחמה על שמירת מסגרת סולידית שמהווה ביטחון, מול צד מאיים  ותזזיתי, שעשוי לגרור תהפוכות ואי שקט. 

דלי

השבועיים הבאים מדגישים לימודים, השתלמויות וענייני חו"ל. קשרים חדשים ייווצרו במישור האישי או המקצועי, אלה יעלו עימם הזדמנויות מסקרנות ומאתגרות. מנגד, יחסים מתוחים מקשים על תפקודכם. יש נטייה מוגברת להתפרץ, להתרגז ולריב. ימי תחילת השבוע עלולים להיות מתישים ולחוצים, גלו גמישות בהתמודדות עם מצבים טעונים והיזהרו שלא לפעול בפזיזות.

טיפ השבוע: ימים רביעי וחמישי מומלצים לבילוי ולשינוי שגרה מבורך, מה שיכול לאזן מעט את הטלטלה שגורם כוכבכם אוראנוס למפת הכוכבים של השבוע, ולכל ילידי המזלות בכלל זה.

דגים

אתם זקוקים לחידוש ולעניין, כשאת הרוגע תוכלו למצוא בהתנסויות מאתגרות. זרימה עם תהפוכות, שיאים וחוויות מרגשות ברמה קיצונית מאפשרת הישגיות, לכן כדאי לפרק מתחים על-ידי התארגנות מעשית. ונוס בבית הקריירה שלכם עשויה לרמז כי בקרוב תהיו  מעורבים בפרויקט מקצועי שהצלחתו תשתלם לכם.

טיפ השבוע:  השבוע נוטה לייצר מתח וחוסר סבלנות לתהליכים איטיים. שימו לב, ענייני כספים עלולים להיכנס לסחרור. תיתכן בעיה פיננסית שמערערת את היציבות. עליכם להיזהר מהחלטות נמהרות. גם אם תחליטו על מכירה, קנייה או השקעה כספית, דחו זאת לשבוע הבא.

טלה

בימי סוף השבוע ותחילתו יש נטייה לקיצוניות שעשויה לגרור הסלמה ביחסים בעלי אופי תובעני. משהו שייעשה או ייאמר עלול לעלות את סף הרתיחה שלכם למימדים ילדותיים. במקרה זה, החיפזון הוא מן השטן וגורר תוצאה הפוכה. לא מומלץ שתציבו תנאים – זה עלול רק להקשות עליכם.

טיפ השבוע: לקראת המחצית השנייה של השבוע יש לכם אפשרות לשדר פתיחות וחברותיות. זאת כדי לשבור שגרה של חוסר מנוחה שעדיין, מה לעשות, כל-כך מאפיין אתכם. בימים רביעי וחמישי מומלץ לחדש ולרענן קשרים בארץ ובחו"ל, לצאת, לבלות ולהקיף את עצמכם באווירה מחזקת.

שור

ראש חודש (בימי סוף השבוע) עשוי לעלות את רמת המתחים, העצבנות והכעסים שלכם לשיא, מצב שעשוי להשפיע על בריאותכם. אתם נוטים למצבי רוח ותשישות ולא יודעים מהיכן תגייסו את האנרגיה הדרושה לעבור אותם. לא תמיד ברור במי אפשר לבטוח, ולכן חשוב שתגנו על עצמכם. חפשו רגיעה מנטלית כדי להשתחרר ממצבים קוטביים.

טיפ השבוע: ענייני כספים צפויים להשתפר. מעברה של ונוס לבית הכספים שלכם (בית 8) עד תחילת נובמבר עשוי להשפיע לטובה על מצבכם הכספי. שימו לב למחצית השנייה של השבוע.

תאומים

ירח חדש (בימי סוף השבוע) הוא בשורה טובה לבני מזל תאומים. תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם על-ידי מקוריות יוצאת דופן ועם אפשרות ליוזמה אמיצה. מנגד, המצב הרגיש השבוע דורש מחשבה, תכנון וראייה אסטרטגית, לכן חשוב להיות ממוקדים כדי לא לאבד את המומנטום.

טיפ השבוע: ימי תחילת השבוע עשויים להתיש אתכם ולהשפיע על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם. לקראת המחצית השנייה של השבוע תוכלו לצבור הישגים בזכות תקשורת דינאמית, מלאת קסם והומור.

סרטן

ראש חודש (בימי סוף השבוע) מרמז על ימים לא הכי יציבים. שימו לב שבתחום המשפחתי או המקצועי, עשויות לצוץ הפרעות קצב ורצף מהסוג שעשוי לדכא את עצמאותכם. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים לעלות ולהוות נקודת מבחן ליחסים שבהם אתם מעורבים.

טיפ השבוע: הימנעו מפזיזות וגלו תכליתיות בנוגע להחלטות מחייבות. השורה התחתונה – הרבה הרהורים וספקות עשויים ללוות את השבוע הזה, אלה יהיו מושפעים ממצבי רוח קפריזיים. בינתיים סגלו רכות והימנעו מעקשנות. פתיחות ברוכה ואמפטית תסייע לכם.

אריה

ראש חודש במזל מאזניים (בימי סוף השבוע) מעיד כי אתם חווים התחדשות של אנרגיות וכוחות, ורבים מכם נמצאים יותר בתנועה, בנסיעות ופגישות. בימי תחילת השבוע אתם קצרי רוח ומפתחים עייפות מצטברת. בימים שלאחריהם מומלץ לשלב התנהלות תקשורתית מתוחכמת כדי לקדם ענייני יצירה ורגשות. 

טיפ השבוע: השפעתם הטובה של הכוכבים ונוס-מרס ניכרת במראכם ומושכת אל האטרקטיביים שביניכם מבטים עורגים. המישור הרגשי-סקסי תופס לעיתים כיוון מפתיע, אם כי חשוב לציין כי הגברים שביניכם מחפשים יחסים קלילים ולא מחייבים.

בתולה

השבוע תיווצר מולות מדויקת של כוכב אורנוס בטלה לבין השמש במזל מאזניים. הקונפליקט שבין הכוכבים ישפיע על ענייני דיומא, כספים ועסקים ויעורר דילמות. רכוש, מקורות הכנסה, השקעות ורווחים דורשים קבלת אחריות ושיקולים פרקטיים כדי להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי. אורנוס מסמל את השיקולים השכלתיים, וכשהרגשות אינם מעורבים קל יותר להחליט.

טיפ השבוע: התוכניות ילבשו צביון מעשי עם כניסת כוכב מרס למזלכם מאמצע החודש ואילך. מיקום ונוס במזל קשת החודש עשוי לחבר אתכם לרגשות, לעולם הפנימי, למשפחה.

 

כתבות נוספות

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

מוניות השירות יגיעו לעיר?

משרד התחבורה מקדם תכנית שתאפשר לרשויות כמו מודיעין להפעיל את השירות באמצעות מפעילים שייבחרו במכרז, כאשר השירות צפוי לפעול גם בשבתות • אור גרינפלד: "אין ספק שהפיתרון הנכון הוא להעביר את הסמכויות לידי הרשויות המקומיות"

המשך קריאה »

הדרך לגימלים קלה יותר

לאחר שנים של תלונות מצד חיילי מודיעין על השירות הלקוי לו הם זוכים בסניף ביקורופא המקומי, מסתמן כי עידן חדש בפתח: הסניף יוגדל, שעות הפעילות יורחבו ותתאפשר הזמנת תור מראש

המשך קריאה »

מלונות R

רוצים למצוא מלון איכותי לחופשה הבאה שלכם? אתר של מלונות R יעזור לכם למצוא את המלון המתאים ביותר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך