הורוסקופ שבועי: 4 – 10 ביולי 2014

חוה מזר

סרטן

סגלו פתיחות מחשבתית והתאימו את עצמכם לתקופה רבת רגש אך שנוטה לכפייתיות ועקשנות. מנגד, הצורך שלכם בעצמאות ובחופש פעולה יבלוט. לכן יש להימנע מקנאה ומרכושנות, בייחוד אצל מי שנוטה לרגשות מסוג זה. התחברו לאנרגיה בריאה ומעודדת.

טיפ השבוע: ההיבט המשמעותי של השבוע הוא שמש במזלכם בהיבט של מולות (180 מעלות) לכוכב פלוטו: יש דגש על הרגשות וליחסים שהופכים לעיתים עמוסים ודרמטיים. קל להרוס מערכות יחסים אך קשה יותר לתקנן. אנשים שבהם אתם תלויים אינם יציבים, מצב שעשוי לסחוף למצב כפייתי, או להביא לסיום פרק חשוב בחייכם.

אריה

בסביבות המחצית הראשונה של השבוע: אתם נתונים במצב רגיש וצריכים להנמיך ציפיות. היזהרו ממגעים חתרניים ואמצו מנגנוני הגנה יעילים יותר שיגנו עליכם. עליכם להיזהר ממי שמתחזים לחברים, העשויים לגרור קונפליקט מתיש ולשמש זרז נגדכם בשלב מאוחר יותר.

טיפ השבוע: התעודדו! יש כוכבים מיטיבים שמעניקים חושניות חזקה וכריזמה עזה. אלה עשויים במהלך חודש אוגוסט למקד אליכם יותר תשומת לב, תהודה והכרה על פעילותכם המקצועית והחברתית כאחד. ימים רביעי וחמישי: יסייעו רגשית ונוחים לקידום ענייני עסקים, יצירה וחברה.

בתולה

תחושת חופש ושחרור ממגבלות וממכשולים מלווה אתכם ומעניקה לתקופה הנוכחית אופק מבטיח. ההתעניינות הגלויה והמתחדשת בכם תחמיא לכם, והיא עשויה להיות פתח לקשר או למיזם חדש. מצד שני, מסתמן רובד חזק מאוד של דעתנות, וממקום כזה קשה מאוד להגיע לשיתופי פעולה. אין צורך למהר ולשרוף גשרים, תזדקקו למסגרת ולמשמעת ואלה דורשים התארגנות מעשית.

טיפ השבוע:  השמש תיצור השבוע היבט מורכב לפלוטו, מצב שעשוי לשדר עוצמה מול חולשה, כמו גם לייצר או לכפות מצבים של עקשנות וכפייתיות. מומלץ להיות מודעים לאנרגיה.

מאזניים

התנהגות פזיזה עשויה לערער את מערכות היחסים שלכם. השמש בסרטן בהיבט של קונפליקט כפייתי לכוכב פלוטו מעלה את סף הרגישות ואת אי השקט. סוגיות תלויות ועומדות או איזשהו קונפליקט משפחתי או מקצועי עשויים להיקלע למצב רגיש, להעכיר את האווירה ולגרום לכם להרגיש לא בנוח אנרגטית.

טיפ השבוע: יש כוכבים שמיטיבים עימכם. ונוס בתאומים ומארס במזלכם, מעניקים למעוניינים רגעים שיהיו שווים את האי היציבות שמתלווים אליהם. נסו לשמור על פתיחות חברתית וגיוון בפעילות שלכם. תקשורת קסומה, ישירה ואותנטית תסייע לכם.

עקרב

הפן העסקי נראה מבטיח מאוד וחובק עולם, אתם מרחיבים אופקים ומתפתחים, קשר שיצרתם עם מישהו בארץ או בחו"ל עשוי (בתוך שבוע) להיות המפתח לאפשרויות חדשות. הזדמנות לנסיעה עשויה להיות מושכת במיוחד. פעלו באומץ ובביטחון ותוכלו ליזום ולהציע רעיונות ואף לקבל משוב חיובי והערות בונות.

טיפ השבוע: ביקורתיות, סרקזם וקיצוניות פנאטית עלולים להזיק לכם ולגרור איבוד שליטה. כדאי לנהל את החיים בהיגיון ובשיקול דעת ולא מתוך לחץ אובססיבי, שלא יועיל לכם ולא יוביל אתכם לשום מקום. השורה התחתונה: שמרו על פרופורציות.

קשת

דריכות עסקית עלולה להפגיש אתכם עם סביבה ביקורתית. רצוי שתיזהרו במיוחד בימי תחילת השבוע. ניסיונות לעקוף מכשולים בדרך ולקצר מהלכים לא יעלו יפה, שכן ניגוד אינטרסים עם אחד האנשים סביבכם עלול להגיע לידי משבר. סוגיה שדורשת התייחסות מיידית עלולה להלחיץ אתכם. יש להימנע מהחלטות חפוזות ולשקול דברים לעומק.

טיפ השבוע: השפעתה של ונוס מול במזלכם ידידותית וקורצת, נצלו את אמצעי התקשורת הייחודיים שלכם, קחו יוזמה בימי סוף השבוע. רביעי-חמישי: יצירתיים ופוריים. צאו לבלות והגיבו לחיזורים.

גדי

שבוע זה מקצין מופנמות ורצינות, שיהיו מלוות בחיטוט עצמי ועיסוק-יתר בבעיות קיומיות. אתם אוהבים להתקדם ולא לשאת על גבכם משקעים רגשיים. ייתכן שאתם נמצאים ביחסים מתוחים ומגיבים מהר מדי, כדאי להיות קצת יותר רגישים לזולת. החרוצים והיצירתיים שביניכם יגיעו להישגיות, אך לשם כך יש להשקיע עבודה אחראית ורצינית בכל מה שאתם שואפים שיהיה חזק ויציב.

טיפ השבוע: מהלך מסוים עשוי להביא התקדמות אך דורש מכם שליטה וראייה מפוכחת. צעדים זהירים ומחושבים היטב יובילו אתכם לאט אך בטוח למקום האליטיסטי שרבים מכם שואפים להגיע אליו.

דלי

אתם עובדים קשה ובנוסף סופגים מתחים מהסביבה. המחצית הראשונה של השבוע תובעת גישה מרוחקת וקרה. יש נטייה למתח טעון מהסוג שמקשה לשמור על קור רוח. שחררו את עצמכם ממחויבויות מתישות, וצאו מהשגרה לקראת ימי סוף השבוע, וכן לקראת המחצית השנייה של השבוע.

טיפ השבוע: זכרו כי לצד מציאות מתישה, ישנה השפעה קלילה, תקשורתית, וסימפטית. המישור הרגשי או היצירתי עשוי לקבל טוויסט לא צפוי. הכוכבים ונוס ומרס נוטים עכשיו לייצר יצירתיות מודגשת ומסעות כיבוש למיניהם. תבחרו אתם את הכיוון שאתם מייחלים לו.

דגים

התקופה מעמיקה את עולמכם החווייתי והפנימי, ומהווה למעשה פתח אל תוך תת ההכרה שלכם. רבים מכם יצליחו ביצירה ובהדגשים אישיים, מגמה שתעניק לכם את הדלק הדרוש כדי לאפשר פריצה מחודשת. קשר שיצרתם עם מישהו בארץ או בחו"ל עשוי להיות בתוך שבוע המפתח לאפשרויות חדשות.

טיפ השבוע: מתח עלול להתעורר ביניכם ובין מישהו נוקשה וצר אופקים. מי שמצליח להתגבר על מתחים טעונים נלווים, ישיג תוצאות הישגיות. יש תעוזה לבצע דברים שחוששים מהם, אבל צריך גם אומץ לב, כוח ונכונות לעשייה נועזת, נחושה והחלטית  שעשויים לסייע לכם.

טלה

השבוע יעלה את סף רגישותכם והוא ילווה בהסתכלות פנימית עמוקה עקב הצורך להשתחרר ממועקות שמכבידות עליכם. מעבר לעיסוקיכם המייגעים ולאחריות הרבה המוטלת עליכם, אתם עשויים לנווט בסביבה תובענית ולוחצת. יש סימנים של היפגעות מאנשים ביקורתיים, חדי-לשון וחריפים.

טיפ השבוע: מארס כוכבכם מלמד על יוזמה, על מקוריות, על ראייה חדה ומהירה ועל קסם אישי ומגנטיות. לשם כך עליכם לנקוט גישה זהירה, וגם אז דבר אינו בטוח, דווקא בתקופה של שינויים ודו-משמעות שילווה בעימות והתלקחויות כעס מהירות. העדיפו היגיון בריא ותקשורת בונה.

שור

בימי סוף השבוע יש נטייה לחוסר סובלנות, אי שקט וחוסר ריכוז, שעלול לשחרר מתח ולחץ קיימים. המשך השבוע מאפשר להיצמד למעשי, לתכליתי, ולמועיל, מצב שעשוי להעיד על תהליכי בנייה טובים. קשה לכם לקבל דברים לא מוכרים, אבל לפחות אתם מסיימים כל משימה באחריות ובבגרות.

טיפ השבוע: נפטון בדגים, בהיבט מרהיב לשמש בסרטן, מרמז על אמפטיה ואיכפתיות, ספיגה והתמזגות עם ענייני יצירה ואמנות. מצד שני, מטבעכם יש לכם חוסר פתיחות לחידושים. ההיבט של רצינות ומשמעת לכוכב סטורן יאפשר לכם לערוך תוכניות מסודרות ולהתמקד בדברים מעשיים.

תאומים

ימי תחילת השבוע עשויים לסחוף לעומסים ולכבדות שבעטיים אתם עלולים להרגיש בודדים ומנותקים. שימו לב: חוט דק מפריד בין הנכון לבין המופרז. מצב כפייתי עשוי להכשיל מהלך פיננסי מבטיח. יחד עם זאת, עד 12 באוגוסט כספים יגיעו במפתיע ויסייעו לכם לשמור על איזון.

טיפ השבוע: תחת השפעת ונוס במזלכם אפשר למצות את כל הטוב שמבטא המזל, לדעת להתמודד עם מערכת הערכים שלנו, ולדעת לוותר גם כשוויכוחים מפסיקים לשרת את המטרה האמיתית ששאפנו אליה. רעננו מגעים ברוכים לקראת סוף השבוע, וכן בסביבות יום רביעי.

 

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »