הורוסקופ שבועי: 5 – 11 בספטמבר 2014

חוה מזר

בתולה

תשומת ליבכם מופנית לכיוון מהסוג שיאפשר ביטוי מאתגר ועוצמתי. בעבודות שאתם מגישים בולטות יכולות הביטוי וההתמסרות הטוטאלית שלכם.

טיפ השבוע: עד אמצע ספטמבר יש לכם אפשרות להכיר גבר מרשים, בעל סמכות ומעמד. עם זאת, השבוע שימו לב: יש מביניכם כאלה שהם רגישים ופגיעים. כדאי לכם לסגל פתיחות גבוהה למה שקורה מסביב, כדי לא ליפול טרף לאדם חסר מצפון ואתיקה רגשית.

מאזניים

התקופה מבליטה עייפות ומתח מצטבר. אלה יגיעו לשיאם לקראת ימי תחילת השבוע. חשוב שתתכוננו אליו היטב ושלא תעמיסו על עצמכם מטלות, זאת כדי לא לפגום באיזון האנרגטי שלכם.

טיפ השבוע: היו חשדניים במיוחד לסובבים אתכם ושימרו על דיסקרטיות כדי לא להעצים מניפולציות שעלולות לפעול נגדכם כבומרנג. מישהו עשוי לשדר לכם מסרים כפולים, מצב שעשוי לסחוף/לייצר מצב קוטבי מבלבל.

עקרב

מסתמנת אנרגיה חזקה ומלאת אנרגיה ועשייה מהסוג שתוכל למקד אתכם בנחישות ובהחלטיות בנושא עוצמתי וחשוב. תרגישו צורך להשיב לעצמכם את החופש והיוזמה בקידום פרויקט חשוב ותרבו בנסיעות כדי לזכות בכבוד ובהשפעה. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

טיפ השבוע: הצד הטעון שלכם נוטה לחוסר שליטה, עם רצון לעשות דווקא ההפך באנטי, שכן אתם חשים לעיתים בתוך כבשן של אש, בבערה, דבר שגורם לעיתים לפעול מתוך קיצוניות, כדאי למעט בביקורת.

קשת

תקופת מזל בתולה מקשה עליכם. הירח המלא (בשני-שלישי) עשוי להיות תובעני. השתחררו ממצבים קוטביים, כשהבלבול שולט קשה לראות דברים בבהירות.

טיפ השבוע: יכול להיות שהיסוס וחוסר ביטחון ילוו את צעדיכם הראשונים בתחום חדש או בתפקיד שדורש אחריות, אולם תתגברו עליהם במהרה ותגלו שאין צורך שתרגישו מאוימים. תתנחמו בעבודה שהשבוע הבא מבטיח יותר.

גדי

זהו חודש קובע לקידומכם. בני המזל שביניכם יחושו בשינוי אנרגטי רב עוצמה שיביא לתהליך הדרגתי של תמורה משמעותית. ענייני חו"ל, לימודים ומשפט מודגשים. שימו לב: בשבועיים הבאים יש רמזים לחיבור רגשי/גורלי מופלא. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

טיפ השבוע: מול גל המתחים והעומסים ייתכנו גם ימים מתמזגים ומאירי פנים – זאת בתנאי שיש לכם מרחב אישי גדול וחופש פעולה, ולא עומס סביבתי המקנה לכם תחושת חנק.

דלי

מצבכם הכספי דורש השבוע גישה שמרנית וזהירה, ובנוסף, סוחף למצבים קוטביים שעשויים להשפיע עליכם אנרגטית. שימו לב לימים שני-שלישי. לשם כך מומלץ להרפות מהלחץ ולאפשר לעצמכם להתאוורר, שכן התקופה משפיעה על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם.

טיפ השבוע: השבוע מצופה מכם להיות עירניים במיוחד לגבי סוגיות קיומיות שאתם נאלצים להתמודד עימן. במיוחד גלו מודעות מאנשים חלקלקים במיוחד ושמרו על דיסקרטיות.

דגים

בתקופת בתולה (מזל אדמה) מצופה מכם, הדגים, להיות מציאותיים ואתם כידוע נוטים לריחוף. חשוב שתשמרו על יחסים טובים עם אנשים בעבודה, גם אם לא קל לעשות זאת מפני שדעותיכם חלוקות בנושאים עקרוניים. כדאי שתשמרו על הפרדה ולא תאפשרו לדבר לגלוש ליחסיכם האישיים.

טיפ השבוע: החלקלקות צוברת תאוצה. יש נטייה לקומבינות ותככים, שלכם או של מישהו מולכם, והרי גם אתם לא טלית שכולה תכלת. האנרגיה הזאת תחלוף לקראת השבוע הבא.

טלה

אתם נכנסים לחודש תובעני ומתיש. ענייני היומיום גוררים התשה וסוחפים לבזבוז זמן מיותר ותסכול נלווים.

טיפ השבוע: בהשפעת נפטון אנשים נוטים להרגיש חוסר ביטחון, אי-נעימות וחשדנות, מצב שעשוי להזיק לבריאות. שימו לב לימי תחילת השבוע. אלה מכם הנוטים להתמכרויות (סמים, כדורים, סקס) עלולים למעוד/ליפול כדי לברוח ממציאות לא נעימה. השפיות/הכוחות חוזרים אליכם לקראת ימים רביעי-חמישי.

שור

זוהי תקופה של התארגנות מחדש שעשויה להעניק אפשרות של אופק מבטיח. הצורך שלכם לצמוח ולהתפתח בולט עכשיו יותר מתמיד וחשוב שתקבעו לעצמכם יעדים ומטרות. עכשיו עשויים להתפתח קשרים (עסקיים/רגשיים) שבהמשך יתהדקו וישנו סטטוס.

טיפ השבוע:  מרס מול מזלכם מביא עימו חוסר שקט מסוים. אתם מרבים להתווכח ומתקשים להסכים. בשבוע הבא תוכלו דון בדברים בצורה רגועה יותר.

תאומים

ימים אלה מדגישים קריירה, בית ומשפחה. אלה נוטים לעשות מכל זבוב פיל. שהות ממושכת מדי בבית או במקום מוגבל עלולה לגרום לכם אי-שקט ועצבנות. לחלקכם נוח שם, אך אחרים עלולים להרגיש כלואים.

טיפ השבוע: הירח המלא בין מזלות בתולה ודגים (בשני-שלישי) מתיש אתכם ומומלץ לא להיגרר למתחים ולקונפליקטים מיותרים ומתישים. החיים הופכים קשים יותר ותובעניים וצריך להתאמץ ולעבוד קשה עבור כל הישג.

סרטן

הירח המלא (בימים שני-שלישי) מאיץ ענייני תקשורת ונסיעות. מיקום ונוס בבתולה עשוי להביא עימו כמה בונוסים חברתיים נעימים ומאיץ יוזמות תקשורתיות. מומלץ בחום להתחבר לעשייה חיובית, יצירתית ובונה.

טיפ השבוע: התקופה חיובית לענייני יצירה ורגשות, אם כי שימו לב להבדל הדק בין מציאות שהיא מזויפת לבין האשליה המתעתעת שאתם רוצים להישאב לתוכה. מתגנבת תחושה של תסכול הנובעת בשל הפער שבין הרצון לבין היכולת.

אריה

תקופת בתולה מכבידה עליכם. ענייני כספים חלקלקים ידרשו מכם מודעות עצמית בימי תחילת השבוע. אתם נסחפים להוציא כספים על מטרות אידיאליסטיות. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים. לא הכל גלוי וברור על פני השטח.

טיפ השבוע: מגעים קוסמופוליטיים יאיצו בקרוב את קיומו של מפנה מאתגר. נסיעות, חו"ל וענייני רגשות יבואו לידי ביטוי באופן עמוק לקראת השבועות הבאים.

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך