הורוסקופ שבועי: 6 – 12 ביוני 2014

חוה מזר

תאומים

ירח מלא (לקראת יום חמישי) מעמיד אתכם מול הצורך לבחון מחדש את מערכות היחסים החשובות בחייכם האישיים והמקצועיים. אחרים עשויים ליהנות מתשומת לב לגבי משימה בעלת אתגר שיש בה זיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי חשיבה, שתיתן את הטון של השבוע.

טיפ השבוע: ימים שני-שלישי עשויים להיות רגישים בענייני עסקים ועבודה. נסיגת כוכבכם מרקורי (עד תחילת חודש יולי) עשוי להעיד על חוסר יציבות הקשור לכספים שמגיעים או נדרשים מכם. משהו שהטריד אתכם זמן רב עשוי לעלות על פני השטח ועכשיו לא תוכלו להתחמק מהתמודדות איתו.

סרטן

חמימותה של ונוס בשור הנקראת המיטיבה הקטנה (עד ה- 23 ביוני) מוסיפה לכם ימים של חיות, חום ויצירתיות, שנתמכים ומתחזקים על-ידי כוכב יופיטר במזלכם, שנחשב למיטיב הגדול. אלה מבטאים את השפע ואת החסד, שיבואו לידי ביטוי בהמשך החודש באמצעות כמה בונוסים נעימים. אל תחמיצו את הפוטנציאל, רעננו קשרים חברתיים. 

טיפ השבוע:  נסיגת כוכב מרקורי במזלכם מצפה מכם לשמור החודש על דיסקרטיות מירבית ולא לחשוף יותר מדי. ירח מלא לקראת ימים חמישי-שישי (שבוע מהיום) עשוי לגרור תשישות ולהשפיע על האנרגיות שלכם.

 

אריה

ביקור ונוס בבית הקריירה שלכם (עד ה- 23 ביוני) עשוי להשפיע לטובה על ההתנהלות העתידית ולהאיץ מגעים שיקדמו אתכם. לכן חשוב לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם, זאת כדי שתוכלו ליהנות מאפשרויות מקצועיות חדשות שעשויות לעלות בקרוב. ימים שני-שלישי עשויים להיות רגישים, פגיעים וחשופים.

טיפ השבוע: עכשיו יש לכם הזדמנות להיות תקשורתיים, מהירים ומגוונים, כמו גם להיות אמיצים וחדשניים ולהביא את העתיד להווה. לשאפתנים שביניכם יש אפשרות של מזל והתרחבות לצמיחה, לעשייה ולמלוא החופן אקשן. אלה יגיעו לשיאם לקראת הקיץ.

בתולה

מיקום ונוס במזל שור, בהיבט של עוצמה לכוכב פלוטו, עשוי להעיד כי זהו זמן לעיכול תהליך שחוויתם ולהתבוננות של עומק ממקום בוחן וללא פשרות. אנשים או המערכת הקוסמית ישדרו מסר של התחדשות שצופן בתוכו מגעים עם גורמים בארץ או בחו"ל שישאו תפנית מאתגרת. המעורבות הרגשית מתחזקת.  במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים אינם קורים סתם כך, אתם כיוונתם אליהם.

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם מרקורי עשוי להעיד כי ניגוד אינטרסים עם אחד האנשים סביבכם עשוי לעלות על פני השטח. חשיבה פוזיטיבית מזווית פרקטית והחלטית תסייע לכם.

מאזניים

הירח המלא (לקראת יום חמישי) יאפשר ימים של יוזמות ברוכות ויעודד מגעים בעלי אופי הרפתקני שיש בהם אלמנטים של אתגר, מוטיבציה ותקווה. מנגד, כוכבכם ונוס עשוי לסמן קשר רומנטי עמוק ואינטנסיבי, או לדרבן אתכם לעשייה וליצירתיות גבוהה יותר, מצב שיסייע בכיוון  בונה על-ידי חיבור לאנשים שמאפשרים צמיחה והתפתחות.

טיפ השבוע: האתגר האמיתי שלכם (בעסקים ובעבודה) יהיה לשתף פעולה עם אדם שלא קל לכם להסתדר איתו ושכלפיו יש לכם ביקורת רבה. נסו למתן את העצבנות מסביב, כמו גם להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם.

עקרב

הכוכבים משדרגים אינטואיציות עמוקות ותחושות בטן חדות. כושר האבחנה האנליטי שלכם גובר. יש תנופה חברתית והאצה בענייני תקשורת ועסקים. הקשרים הטובים שיצרתם יוכלו לסייע לכם. לקיחת חלק באירוע מרשים מזמנת היכרות מרתקת, עסקית או אחרת. מי שעדיין נמצא לבד, יוכל להתעודד מהידיעה שהחודש הקרוב מגדיל את הסיכויים להכיר, להתיידד או להעמיק יחסים. היוזמה חייבת לבוא גם מצידכם. 

טיפ השבוע: ירח מלא (לקראת יום חמישי) מעיד על מגמה מעורבת בענייני כספים והשקעות. פלוטו כוכבכם עשוי להעיד על עוצמה פיננסית. היצמדו לתוכניות שפויות.

קשת

רעננו מגעים חברתיים בשבת. שני-שלישי עשויים להיות מתוחים אנרגטית. ירח מלא במזלכם, (לקראת יום חמישי) עשוי להדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות. השבוע ייווצר היבט הרמוני למארס ואוראנוס שמייצרים אנרגיה רבה. בהשפעתו אפשר לבנות ולהתקדם. חזרו במרץ, השקיעו יותר ושאפו להרשים ולהיות מקובלים.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים להעניק התחדשות פיננסית המאפשרת, לבני המזל שביניכם, גדילה בעוצמה מחודשת מהסוג שיוצרת מודעות לשיא. מנגד, דברים שהשלמתם איתם בעבר מפריעים לכם כעת, ואפשר שתשקלו כיוונים אחרים מתוך רצון להתקדם ולהתייצב.

גדי

אתם עשויים להימצא בתוך קלחת של יוזמות ועשייה, זאת אם חושבים במונחים של רצינות, אחריות ובגרות שבצידן יש מוכנות לקבל את המגמות ואת האופציות שמסמלות שפע והתרחבות, אך כרוכות בתהליך של ניקוי ושל היטהרות. על הפרק עשויה לעלות הזדמנות מהסוג שתוכל לעזור לכם בהגשמת פרויקט חשוב, אם רק תדעו להתוות את הדרך אליו. מישהו יקסים אתכם ויהיה מוקסם מכם לא פחות.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרקורי (מול מזלכם) משפיע על התנהלות קשרי הזוגיות ומערכות היחסים שלכם. אנרגיה תובענית עלולה לגרור לסטגנציה בקשרים שאין בהם פתיחות.

דלי

יש בכם כמיהה להגשמה עצמית בסגנון חדשני והרפתקני, והשבוע עשוי לעודד ולשדרג מגעים אינטראקטיביים ברוכים. הפעילו את ערוצי התקשורת שלכם בארץ ובחו”ל, במיוחד לקראת המחצית השנייה של השבוע. פעילות מקורית שלכם מקבלת עכשיו את קידמת הבמה. יכולת התפקוד שלכם מדהימה והאינטואיציות החדות שאתם מפגינים מרשימות בעוצמתן. לאמנים וליצירתיים שביניכם צפויה תקופה מפתיעה, יצירתית ומלאת תשוקה.

טיפ השבוע: ירח מלא השבוע עשוי להעיד כי עכשיו נולדות תקוות חדשות שתוכלו לממש בשנה הקרובה. אל תחמיצו את הפוטנציאל.

דגים

זוהי תקופה בה תרגישו העצמה בכל הנוגע לפועלכם. מיקום כוכב ונוס בשור מעיד על היבט דרמטי וגורלי לכוכב פלוטו, מצב שעשוי לטמון בחובו איכות מהסוג שתעצים את הכריזמה שלכם. המישור היצירתי, העסקי והרגשי יוצא נשכר מכך. מנגד, האושר שלכם תלוי במידה רבה בשמירה על איזון.

טיפ השבוע: ירח מלא (בתוך שבוע) מגביר מאוד את מעורבותכם ואת רגישותכם לגבי ענייני בית ומשפחה. ונוס בשור ויופיטר בסרטן מרככים חלקים ניכרים מהחודש וטומנים בחובם איכות מבטיחה. במיוחד כאשר הגבולות הרגשיים והאינטימיים שלנו מתרחבים כששומרים על פתיחות רגשית.

טלה

ירח מלא במזל תאומים (לקראת יום חמישי) מייצר אנרגיה רבה ועשוי להעיד על ימים תקשורתיים ופעילים מאוד. יש בנייה המבטאת את יכולת העשייה, היוזמה והביצוע שלכם. בכל הנוגע לעבודה – גילויי יוזמה, מקוריות, עצמאות ושליטה במצב עשויים לזכות אתכם בתפקיד נחשק.

טיפ השבוע: יש מישורים שאתם מצליחים בהם, והאינטואיציה תסייע למי שידע להקשיב לרחשי לבו. ימים שני ושלישי עשויים לגרור הרגשה קוטבית ומתריעים מפני פזיזות וחוסר עקביות. היזהרו מהוצאות חריגות ולא אחראיות והפנימו את חשיבות ההשקעה לטווח רחוק.

שור

הפעלתנים שביניכם עוסקים כרגע במימוש פוטנציאל, ביוזמות חדשות או במסעות כיבוש למיניהם, במיוחד כשכוכבכם וונוס נמצא החודש במזלכם ומסייע להשקיע ביחסים עם אלה שאתם חפצים ביקרם. קשר שיתפתח בתקופה זו יהיה עמוק וחשוב.

טיפ השבוע: ירח מלא בבית הכספים שלכם (לקראת יום חמישי) מעיד כי יש לסמוך רק על ההיגיון ועל הניסיון. הפנימו את חשיבות ההשקעה לטווח רחוק והימנעו מהחלטות "דרמטיות". שיקולים נבונים ומעשיים עשויים להביא הצלחה פיננסית, ואילו עשייה פזיזה, שלא מתאימה לאופייכם, עלולה לגרום הפסד. 

כתבות נוספות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »