הורוסקופ שבועי: 8 – 14 באוגוסט 2014

חוה מזר

אריה

הירח המלא (בראשון) נמצא תמיד באריה, ומזכיר מההיבט האסטרולוגי את חג האהבה, ט"ו באב, שבו השמש באריה ומולה הירח בדלי. כשהוא מלא הוא מסמל חוויה רגשית גדולה שבה אתם מעורבים. מיקום ונוס באריה החל מיום רביעי ואילך ייטיב עימכם. מנגד, יש ביניכם כאלה שזקוקים לסביבה תומכת. סגלו סבלנות, הרגע שלכם יגיע.

טיפ השבוע: מיקומו של אוראנוס, בהיבט לשמש-מרקורי במזלכם, עשוי להעיד על הצורך להיות ייחודיים ומתחדשים. בהשפעתו אף מתרחשות תפניות קיצוניות, ולעיתים גם הצלחות בלתי צפויות.

בתולה

אתם זקוקים למנוחה ולהאטת הקצב. הירח המלא (בראשון-שני) מרמז על תשישות וסף גירוי גבוה. כוכבכם מרקורי בוחש מאחורי גבכם, חשוב מאוד לשמור על דיסקרטיות. אולי עדיף לצאת לחופשה ולנוח, או להירגע באמצעות עיסוק ספורטיבי או תרפיה.

טיפ השבוע: השפעת הכוכבים ניכרת השבוע ומשמעותה הכבדה רגשית או התעלמות והימלטות מהתמודדות עם מציאות מעיקה. עם כניסת השמש למזלכם (בעוד כשבועיים) יתחיל בהדרגה חודש נוח ואופטימי יותר מבחינתכם.

מאזניים

הירח המלא (בראשון-שני) מדגיש את ט"ו באב – חג האהבה, ועשוי להפגיש אתכם עם חברה פתוחה ומתחדשת. קשרי הידידות שתיצרו בימים אלה עשויים להיות משמעותיים בעתיד. אל תחששו לשנות את דפוסי המחשבה שלכם, גלו מקוריות והעזה, כי אתם בכיוון הנכון.

טיפ השבוע: תיתכן הזדמנות הקשורה להתמחות בתחום חדש, או במיומנות חדשה, שעשויים להרחיב את טווח האפשרויות שלכם. עם זאת, כדאי לחקור לעומק ולא למהר להתחייב, בגלל "אלמנט הפרפר" ההפכפך. ענייני זהירות הופכים להיות מתסכלים – גלו זהירות.

עקרב

מארס שליטתכם עשוי לגרור תסכול, בעיקר על המתרחש בבית או בעבודה או במערכות היחסים שם. חשוב שתיקחו אחריות ותהיו מעורבים לעומק ולפרטי פרטים במה שקורה, ובמקביל אל תניחו לאחרים לגרור אתכם לכיוונים שאינכם שלמים איתם. כדאי שתורידו פרופיל ותירגעו – בעוד כשבועיים תרגישו טוב יותר.

טיפ השבוע: ונוס בבית הקריירה שלכם עד 5 בספטמבר עשוי לסייע לכם להתקדם ולהתבלט. בפרק הזמן הזה תוכלו לפגוש מישהו בולט, ממגנט ואוהב חיים, רושם וכבוד, ייתכן תוך כדי אינטראקציה מקצועית.

קשת

כל העולם ומלואו נמצאים ביומיום, בשגרה המבורכת ובדברים הקטנים. חובבי הטבע שביניכם יאהבו לצאת ולטייל – הכל פתוח, לא מגביל ולא מחייב. ירח מלא בין מזלות דלי ואריה, וט"ו באב בצידו (במזלות המיטיבים עימכם) מאיצים ימים יצירתיים והישגיים ו"מציתים" את התקופה, בצד נפילות מתח ושינויים תכופים במצב-הרוח שלכם. בהמשך החודש צפוי קשר מסקרן ומלא ציפייה ותקווה.

טיפ השבוע: סביר להניח שגם מי שלא בקי בתורת הכאוס נחשף למושג "אפקט הפרפר", המתאר את כוחם של שינויים קטנים ליצור שינויים גדולים.

גדי

בשישי – יציאה מהשגרה והתאווררות ייטיבו איתכם. את ימי תחילת השבוע מומלץ להקדיש למנוחת הנפש, פשוטו כמשמעו, כמתבקש ללא רגועים שביניכם. בימים הללו אתם מתרוצצים ועובדים תחת לחץ, מצב שעשוי לגרור אתכם לכעס ותסכולים נלווים. אינכם אוהבים להיות במצב שאינכם מכירים, אך אל דאגה, בתוך שבוע-שבועיים תסתגלו למצב ותפעלו נכון, כמו תמיד.

טיפ השבוע: במגעים פיננסיים כאלה ואחרים, יש נטייה לטוויסטים לא צפויים. מומלץ לנקוט זהירות ולהימנע מספקולציות. מיום רביעי ואילך מצבכם עשוי להשתפר.

דלי

ירח מלא במזלכם בראשון-שני: תיהנו מתשומת לב לגבי משימה בעלת אתגר שיש בה זיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי חשיבה, שתיתן את הטון של השבוע. מנגד, זווית עימות בין סטורן-מארס, עלולה לגרור תחושות של תסכול וכעס, בעיקר במצבים של ביקורתיות יתר או התבצרות בעקרונות.

טיפ השבוע: הימצאות כוכבכם אוראנוס בהיבט לשמש מגבירה את הצורך שלכם בעצמאות ואת חוסר הנכונות לקבל תכתיבים. מיקומו עשוי להעיד גם על הצורך להיות ייחודיים ומתחדשים. בהשפעתו אף מתרחשות תפניות קיצוניות, ולעיתים גם הצלחות בלתי צפויות.

דגים

עדיף שתארגנו לכם ימים מינוריים ורגועים. ימים ראשון ושני מעייפים ואפילו מדכדכים. אל תתכננו תוכניות מאמצות, שכן תזדקקו למנוחה. לקראת יום שלישי הכוחות יחזרו, תהיו מושכים וממגנטים, ויהיה לכם קל ונוח יותר.

טיפ השבוע: זהו זמן להתמודד עם הפגיעות שלכם. הירח המלא מחדד את הפחדים, מקצין את הצורך להתגונן ומדגיש את ההישרדות ברמה האישית. לקראת ה- 24 באוגוסט ואילך יתחיל פרק זמן מבטיח  ואופטימי יותר מבחינתכם.

טלה

מיקומו של הירח המלא (ט"ו באב-בראשון) מביא עימו רוח חדשה ואת בשורת השינוי וההתחדשות. כדאי לצאת, לבלות ולשנות שגרה. ענייני חו"ל, לימודים והשתלמויות מקבלים דגש מיוחד ומבטיח. תינוקות שייוולדו בראשון יהיו ייחודים ובעלי אתגר וזיקה לרעיונות חדשניים בדפוסי חשיבה.

טיפ השבוע: מיקום ונוס באריה (עד 5 בספטמבר) עשוי לייצר מסעות כיבוש למיניהם. האמנים שביניכם חווייתיים ורגישים, ומבטאים יכולת להגיע למדרגה הגבוהה ביותר מבחינה יצירתית.

מנגד, ההיבט שבין מארס (כוכבכם) לסטורן עשוי להעיד על מרירות, תסכול ומרמור אצורים, אלה יעמידו במבחן מערכות יחסים רגישות בשל ניגוד אינטרסים שיתעורר.

שור

הירח המלא (בימי תחילת השבוע) מתמקד בעיקר סביב נושא המגורים והמשפחה, או במחויבויות מקצועיות שעלולות להיות מלוות בעומסים ולחצים יותר מהרגיל, שם יעמידו לפניכם דרישות רבות וידכאו את עצמאותכם. גלו סובלנות, מפת השמיים עומדת בתוך שבועיים להשתנות לטובתכם.

טיפ השבוע: הכינו תכנית קלילה, מפייסת ותקשורתית. להפגת המתח, הכינו בט"ו באב תכנית שבה תוכלו לחוש את תחושת הליפוף (המשפחתי או החברי) והחום הנלווה אליו.

תאומים

הירח המלא במזל אריה (ביום ראשון) מדגיש ענייני אהבה (ט"ו באב), תקשורת ונסיעות, ויכול להעיד על זרם מהיר ומפתיע של התרחשויות. יום זה מתאים לראיונות ולפגישות עבודה חשובות, במיוחד לאלה מכם שניחנו באינטואיציה חזקה וחשיבה מקורית. למקרי ולרנדומלי יש תפקיד מרכזי.

טיפ השבוע: מיקום ונוס באריה (עד ה- 5 בספטמבר) יעודד קיום מגעים תקשורתיים, ויעניק לכם מלוא החופן כריזמה ואנרגיה מהסוג שתגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. מנגד, שימו לב, בענייני בריאות או עבודה יש היבט שנוטה לייצר תחושה מתסכלת, מחלישה ומייאשת.

סרטן

הירח המלא (ביום ראשון) מדגיש ענייני כספים והשקעות. הפעילו שיקול דעת. הוצאה כבדה שעלולה להקשות עליכם בעתיד מומלץ שתדחו בכמה ימים. מיקום ונוס באריה (מיום רביעי עד 5 בספטמבר) ויופיטר שבאריה (בית הכספים שלכם עד אמצע 2015) נותן לכם תקווה לשנה שופעת הזדמנויות להתקדמות.

טיפ השבוע: רצוי שתשמרו על איפוק ועל שליטה ושתשתדלו להימנע ממאבקים ומחילוקי דעות, גם אם מישהו ישתדל לגרור אתכם לכך. חשוב גם שתשמרו על יציבות.

כתבות נוספות

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

המשך קריאה »

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »