הורוסקופ: 29 אוגוסט – 4 בספטמבר 2014

חוה מזר

בתולה

גלו זהירות מטיפוסים חלקלקים והימנעו מהנטייה לפתיחות יתר איתם. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות קפדנית מצידכם ושימרו מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם ובכוונותיהם. 

טיפ השבוע: חמישי: מאפשר לכם להיות מעשיים, להגות וליישם רעיונות פוריים. כדאי שתסגלו לעצמכם פתיחות וראייה רחבה, שעשויות להיטיב עימכם ולהעיד בהמשך החודש על בחירות איכותיות מבטיחות. אלה יהיו אבני היסוד לכל תכנון ובנייה עתידית. 

מאזניים

האנרגיות נמוכות יותר החודש, לכן כדאי להפחית במאמץ. שמרו על איזון ועל דיסקרטיות וגייסו סבלנות ויכולת הבלגה.  מנגד, יש להיות זהירים ביותר ולא למהר לתת אמון במי שלא מכירים היטב.

טיפ השבוע: עדיין קיים לגביכם אלמנט של אשליה, בלבול או אי ודאות. ונוס מחייך אליכם עדיין, אבל הצד האחר של המתרס מעיד על הפכפכות ופתיל קצר, מצב שעלול לגרור למריבות אם לא שומרים על טאקט וזהירות. עקב כך, קשר מסוים עלול לגרור  שברון לב.

עקרב

כוכבכם פלוטו עשוי ליצור פלטפורמה הולמת לקידום. שימו לב ליום חמישי. כניסת ונוס לבית החברתי שלכם (בתוך שבוע) תתרום רבות לכריזמה שלכם.

טיפ השבוע: הגבירו השבוע את הזהירות ואת המשמעת והימנעו מפעילות שיכולה לגרור תסכול. בעבודה, הצורך לסמוך על מישהו, שלאחרונה אינו יציב ואמין, מקשה עליכם. חשוב שתפעלו בהתאם להרגשתכם – היא תניח אתכם בדרך הבטוחה והנכונה ביותר.

קשת

שבת-ראשון: יש לכם זרמים של בדידות פנימית ותחושת ריקנות שמגיעה בגלים ומקשה עליכם. במהלך השבוע נראית נטייה לסבול מהפכפכות או מחוסר נאמנות של אנשים שאתם רגילים לסמוך עליהם. כניסת הירח למזלכם לקראת יום שלישי תיטיב ותשפר את הרגשתכם.

טיפ השבוע:  חמישי: מיקום פלוטו בבית הכספים שלכם, בהיבט מרשים לשמש, ישפיע לטובה על ענייני כספים והשקעות. יש פוטנציאל מצוין לגבי אופציות של בנייה והתחדשות.

גדי

התקופה מתאפיינת בהשקעה ובמאמץ שנועדו להשיג יעד/הישג חשוב. מישהו מתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת. התגובה שלכם נוטה להגיב אמוציונאלית. מה שנראה מעיק ובלתי פתיר עומד להשתנות.

טיפ השבוע:  חמישי: אמור לסייע בריכוך חלקים שבריריים מחייכם הדורשים בחינה וארגון מחדש. זה הזמן ליזום ולהעז. קור רוח והתנהלות תקשורתית מתוחכמת יסייעו לכם. אל תחמיצו את הפוטנציאל. 

דלי

ענייני היומיום או העבודה משפיעים על מצב רוחכם. מארס בבית הקריירה שלכם ממשיך לבחון את יכולתכם לשרוד בתנאים מורכבים. ענייני כספים חלקלקים ידרשו מכם מודעות עצמית. עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות – לא הכל גלוי וברור על פני השטח.

טיפ השבוע: שלישי: צאו המסגירות שלכם וסגלו גישה פתוחה ותקשורתית. חמישי: אתם נוטים לחוש תשישות. הכינו תוכניות לבילוי בשבת.

דגים

זה שבוע של ניגודים. היחסים עם אנשים יושפעו מאי הבנות ומתחושה שלא הכל נאמר בגלוי. חשוב לא לבטוח באנשים חלקלקים, שכן מאחורי הדברים עומדים אינטרסים אחרים. אל תמהרו לוותר ולהתייאש, דברים יסתדרו בקרוב מאוד.

טיפ השבוע: בגלל הדמיון המפותח שלכם חשוב להקפיד להישאר מחוברים למציאות. יש כמיהה עזה לקשר ממכר, אבל אל תבנו עליו. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר שאתם בונים עליו/שבו אתם מעורבים.

טלה

השבוע מצביע על חולשה מסוימת, על מצב רוח קצת ירוד או על געגועים למשהו שחסר. אתם זקוקים להרפיה ולהירגעות, אחרת יוקצנו מצבים של אי שקט ואיבוד שליטה. כדאי לשמור על איזון, לקחת דברים יותר בקלות ולא לסבך את היומיום בעומסים שיפוטיים.

טיפ השבוע: אל תתכננו תוכניות מאמצות, שכן תזדקקו למנוחה. שלישי: ענייני חו"ל ועשייה מגוונת, יצירתית ולא שגרתית יהיו בעלי ערך מוסף לחייכם.

שור

ההיבט שיוצרת השמש לפלוטו (בחמישי) היא מעין ועידת פסגה שטומנת בתוכה הבטחה של התחדשות, הישגיות והצלחה. מנגד, ונוס כוכבכם מותקף השבוע ע"י מרס: זהו מצב מכביד ומדכא, מה שהופך יחסים מסוימים לרגישים, טעונים ופגיעים.

טיפ השבוע: יש השבוע השלכה מאוד אידיאליסטית, אך מנוגדת, במפת כוכבי השמיים. בניגוד לאופייכם זהו מצב שסוחף להרכבת משקפיים ורודים למי שלא רוצה להביט למציאות בעיניים.

תאומים

שבת-ראשון: עשויים לסחוף לרגישות, תסכול ודאגה. שלישי: נוטה להעלות את מפלס האנרגיה שלכם בזכות אנרגיה תקשורתית  שתאפשר הפוגה ממה שמעיק. רעננו מגעים מהסוג שיתבטאו במעשים וביוזמות חיוביות.

טיפ השבוע: יש לכם תחושת דחיפות להצליח, אך מצד שני, אתם נכנסים למצבים אמוציונלים הגוררים תגובות פגיעות. חשוב לשמור על קרקע יציבה מתחת לרגליים, למרות הנטייה "להתעופף".

סרטן

זהו זמן של התבוננות בצד הפרקטי של החיים, סמכו על כושר הארגון ועל האבחנה הטובה שלכם והאמינו יותר ביכולותיכם. מנגד, שימו לב: מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים חבויים שאינכם מודעים להם. היו ערניים וקשובים וגלו עירנות ובגרות.

טיפ השבוע: דעו מתי לוותר ולהתפשר, ובכך תתגלה גדולתכם וייחודכם. המשך החודש כבר מתאפיין בעשייה ובהתחזקות. ייתכנו שותפויות או מגעים גורליים.

אריה

שבת-ראשון: תיקחו דברים ללב. תשתחררו מהמתחים לקראת ימים שלישי או רביעי. אלה עשויים לייצר ביטוי יצירתי, שמגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי.

טיפ השבוע: האריות המהמרים חייבים להיות זהירים בתכנון הפיננסי העתידי שלהם ולהיות זהירים בענייני כספים והשקעות. כדי לאפשר תפקוד נבון וחכם צריך להיזהר לא להיכנס למצבים אשלייתיים המושפעים מרגשות סותרים.

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך