הורוסקופ: 29 ביולי עד 4 באוגוסט

חוה מזר

אריה

השבוע עשוי להיות יצירתי, פורה ומאתגר. יש דינמיקה מרתקת של כוכבים, שכבר להוטים לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית. בהשפעת ירח חדש ביום שלישי תלווה אתכם התרגשות נעימה, אך בו בזמן תרגישו סערה פנימית.

טיפ השבוע: מרס בקשת (עד 27 בספטמבר) עשוי לייצר ביטוי יצירתי, שיגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי. ענייני הלב והסקס עשויים לסחוף עימם ממד עוצמתי של תשוקה.

בתולה

הירח החדש (בשלישי-רביעי) עשוי להחליש את האנרגיות שלכם. בהמשך השבוע תיחשפו לשיפור במזלכם הודות למיקום ונוס במזלכם בתוך שבוע. עשייה יצירתית, רצינית וממוקדת עשויה לסייע לכם.

טיפ השבוע:  מיקום הכוכבים במזלכם טומן בחובו יצירתיות מודגשת. התחברו לאנרגיה בריאה ומעודדת, צאו לבלות והגיבו על חיזורים. עד סוף חודש אוגוסט יש סיכוי לחוות התאהבות שיש בה עוצמה ממגנטת. מנגד, האושר שלכם תלוי במידה רבה בשמירה על איזון.

מאזניים

ראש חודש (בשלישי-רביעי) יעודד קיום מגעים יצירתיים וחברתיים מהסוג שיגרום לתשומת לב ולהתעניינות בכם. אתם מתעניינים במה שקורה כרגע, ולמרות שקיימים גם חסרונות, יש לכם יתרונות רבים, איכויות והמון תבונה.

טיפ השבוע: כוכבכם ונוס במזל אריה מיטיב עימכם בענייני רגשות וחברה. מיקום מרס בקשת מלמד על אפשרות לנסות ולשפר עמדות ולהסתכל על החיים בצורה נחושה והחלטית יותר, לתכנן ולמצוא קו מחשבה מעשי שממנו תוכלו להמשיך לכיוון הרצוי לכם.

עקרב

השבוע ימשיכו לצבור תאוצה ענייני קריירה, תקשורת ונסיעות. אתם חושקים בקשר בעל עומק ובמשמעות, ויש סימנים לקשר עוצמתי גורלי, שבו מומלץ לפעול בהיגיון. היו ממוקדים ותכליתיים.

טיפ השבוע: נושאי קריירה תופשים את רוב זמנכם ומעייניכם, תצטרכו להשקיע מאמצים ולעיתים להיכנס למאבקים, אבל התוצאות כדאיות ותוכלו להתקדם לתפקידים יוקרתיים יותר. הצעה או תפקיד תלויים במידה רבה מדי ביחסים אישיים טובים, ועל אלה לא תמיד קל לשמור.

קשת

ראש חודש (בשלישי-רביעי) עשוי להעיד כי אתם נמצאים בתקופה מעניינת – פוסעים בשביל חדש, נפרדים מדברים שהעסיקו אתכם עד לא מזמן לטובת משהו אחר ומשדרגים את הקיים. חופשה, טיול או אפילו נסיעה קצרה יטיבו איתכם.

טיפ השבוע: מיקום ונוס במזל אריה עשוי להביא עמו יצירתיות מפרה ורעיונות מקוריים שיבליטו את יכולותיכם בתחום העיסוק שלכם. יוצא מכך שענייני רגשות ויצירה, נסיעות והתכתבויות עשויים לקדם אתכם.

גדי

ראש חודש (בשלישי-רביעי) עשוי להדגיש כי עסקים חובקי עולם והשקעות עולים עכשיו על הפרק.  זה הזמן לצאת מהקליפה השמרנית שלכם ולהתיידד עם היקום סביבכם.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לתחושת חופש ומרחב. קשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק ולחוץ מדי עלול לאיים עליכם. קשה לכם לפעול במסגרת לא גמישה, ומי שינסה להגביל אתכם ייתקל בתגובה תקיפה, המשקפת את הלך הרוח שלכם עכשיו, הכוונה במיוחד לאלה שלהם יחסים טעונים.

דלי

ראש חודש (בשלישי-רביעי) מדגיש את בית השותפויות והנישואים שלכם, ומשפיע על חייכם המקצועיים ועל התנהלות קשרי הזוגיות ומערכות היחסים שלכם. רבים מכם פתוחים לאפשרויות חדשות ולהתרחקות מהדפוסים שאפיינו את הקשרים שלכם בעבר.

טיפ השבוע: אתם חשים קונפליקט בין הצורך שלכם בחופש ובעצמאות, ובין לחץ רב המופעל עליכם מבחוץ. מה שדרוש לכם הוא קצת חופש ומרחב והזדמנות לנסות ולהתנסות. פרקו מתחים על ידי התארגנות מעשית.

דגים

ראש חודש (בשלישי-רביעי) עשוי להעיד על אנרגיות נמוכות, אך אתם מתחזקים בהמשך השבוע. זוהי תקופה נהדרת לאמנים, שעבודתם דורשת דמיון והשראה.

טיפ השבוע: יש בכם כמיהה לחוות את הרגש בעוצמות גדולות, אבל יש צורך בחשיבה נוספת לפני שתתנו לרגש להכתיב מהלכים, זאת כדי לא להקשות על מערכת היחסים שבה אתם מעורבים. אל תיסחפו אחר מילים יפות –  כשההתפכחות תגיע, יגיע גם שיברון הלב.

טלה

הירח החדש ביום שלישי מדגיש את בית היצירתיות, הילדים, סקס ואהבה. ענייני חו"ל ועשייה מגוונת, יצירתית ולא שגרתית יהיו בעלי ערך מוסף לחייכם. תזדקקו למסגרת ולמשמעת, ואלה דורשות התארגנות מעשית, ערנות, קפדנות  ודיוק.

טיפ השבוע: מיקום כוכבכם מרס בקשת (עד 27 בספטמבר) עשוי להדגיש את הצד ההרפתקני שלכם ולהגביר ענייני חו"ל ונסיעות. לשם כך יש למצוא את האיזון ולתעל את האנרגיה לכיוון מפרה ובונה.

שור

ראש חודש ביום שלישי, ומיקום ונוס (כוכבכם) במזל אריה עד 6 באוגוסט, מדגיש את תחומי המשפחה, הבית והמגורים. אתם זקוקים לאיזון, ליציבות ולתחושת בית. ההיבט המאיים של ונוס לכוכב מרס די מקלקל את האווירה, ועשוי להעיד על תנודות ברמת האנרגיה הפיזית. המצב מעיד כי כדי לשמור על הקשר ועל שלום בית צריך להשקיע.

טיפ השבוע: מיקום מרס במזל קשת עד 27 בספטמבר עשוי להעיד כי תתקשו לעיתים להתמודד מול לחצי הסביבה התובענית והחונקת.

תאומים

תקופת מזל אריה מיטיבה עם היצירתיים והתקשורתיים שבכם, הקסם האישי שלכם מושך תשומת לב. גם הרומנטיקה תחזור לחייכם, עדיף מהסוג הדינמי והמפולפל. זה הזמן לפלרטוט וחיזור.

טיפ השבוע: מרס מול מזלכם (עד 27 בספטמבר): הקפידו לשמור על גמישות תקשורתית, על יכולות מקצועיות ועל שיתוף הפעולה עם הסובבים אתכם. המבחן יהיה בוויתור ובגמישות. הדרישות מחייבות עמידה בסטנדרטים גבוהים, תחכום ואפשרות להתמודד עם לוח זמנים מתיש.

סרטן

ראש חודש (בשלישי) עשוי להעיד על רווחים, אבל גם תובע זהירות מצעד פזיז. מפלס האנרגיה שלכם עולה. תהיו מוכנים להילחם כמעט על כל דבר, לפעמים ברוח טובה ולפעמים מתוך דחף כפייתי לא מרוסן.

טיפ השבוע: כדי שתעברו את התקופה ללא נזקים, כדאי שתדעו מה הן נקודות החולשה שלכם. אפשר, רצוי וכדאי להתחבר לצדדים היותר רכים ורגשיים שלנו. הפעילו גם את ההיגיון ואל תיסחפו ברגשות שיש בהם נטייה לקשר מורכב ואשלייתי. 

כתבות נוספות

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

לאכול ולרקוד

בשדרה המרכזית במע"ר נפתח השבוע עסק חדש, המשלב בין מסעדה אסייתית, סושי ואווירת דאנס בר תל אביבי

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »

לדבר את הקושי

מאחורי הסטטיסטיקה של שיעור הגירושים שממשיך לעלות עומדים הילדים, שקולם לעיתים רבות לא נשמע • בעיריית מודיעין החליטו לעשות מעשה והקימו קבוצה לילדים להורים גרושים, שמספרים על ההתמודדות והחיים שאחרי: "בהתחלה זה הרגיש כאילו העולם חרב עלי"

המשך קריאה »

"ביבס מזלזל בנו"

בצעד יוצא דופן יצאו הגננות ממודיעין להפגנה סוערת מול בניין העירייה וטענו כי ביבס מזלזל בהן, זאת לאחר שראש העירייה הפעיל את גני הילדים בעיר בימי ההשבתה באמצעות הסייעות, עליהן איימה סמנכ"לית משאבי האנוש בעירייה כי במידה ולא יופיעו לעבודה יינקטו נגדן צעדים משמעתיים • הגננות אף זכו לגיבוי ממנהל בית הספר הדמוקרטי, שכינה את המהלך "לא ראוי מוסרית", בעוד שיו"ר הנהגת ההורים העירונית מסביר כי הצעד השנוי במחלוקת נועד לעזור להורים

המשך קריאה »