הורוסקופ: 6 – 12 בדצמבר 2012

חוה מזר

קשת

זוהי תקופה מעניינת ומאתגרת המאפשרת להיפתח לחוויות חדשות ולזרום עם הרגשות, בייחוד בכל מה שקשור בענייני אמנות, כתיבה ויצירה. פרויקט מאתגר יאפשר לכם להשתמש בניסיון ובידע שלכם ולהראות מחשבה יצירתית ולא שגרתית. קחו יוזמה והפגינו רעיונות מקוריים, במיוחד בימי סוף השבוע, וכן לקראת המחצית השנייה של השבוע.

טיפ השבוע: בימי סוף השבוע היו נגישים חברתית, קחו יוזמה וצאו לדייט. כוכב ונוס ממשיכה למנף ענייני כספים, תדמית וקריירה. הקשרים הטובים שתצרו יוכלו לעזור ולסייע לכם לבסס את מעמדכם (וגם מינוף המישור הרגשי תוך כדי מגעים מקצועיים).

גדי

התקופה לא מרמזת על קלילות ומביאה עימה אווירה מלנכולית, או התמודדות עם אלמנט בריאותי, שעלול להגיע לשיאו בעוד שבוע מהיום. חשוב לסגל גמישות ופתיחות ולהקדיש זמן ומקום לרחשי הלב. המצב כרגע דורש התייחסות זהירה ושקולה. הכוכבים נוטים לייצר מצבים חשאיים ונטייה לאינטריגות, גלו עירנות והימנעו ממניפולציות שעלולות לפעול כבומרנג.

טיפ השבוע: ונוס במזלכם עשוי לדרבן גישה חיובית. מנגד, אופיו התזזיתי של כוכב מארס בבית הקריירה שלכם (שישהה שם חודשים רבים) מגביר את חוסר הסבלנות שלכם. מומלץ להיות זהירים ולא להשמיע דברי ביקורת.

דלי

תקופה חשובה זו מומלצת לענייני תקשורת, עסקים וחברה. חזון אף פעם לא חסר לכם, אבל עכשיו הוא בולט עוד יותר בכל מה שאתם עושים. קשרים, בארץ ובחו"ל, יעוררו בכם תקווה וציפייה, שם עשויים להיפתח בפניכם אופציות מבטיחות (עד חודש יולי 2014). תוכלו לתכנן נסיעה לחו"ל או ליצור קשרים מיוחדים עם ארצות אחרות.

טיפ השבוע: מומלץ בחום להשתמש בשוני, ביוזמה וביכולת לעשות שימוש מבריק ביוזמות מאתגרות. אלה מכם הרוצים ללמוד ימצאו בדיוק את האנשים ואת המקום המתאימים להעשרת הידע. המפתח עשוי לקבל מימד מבטיח לקראת ירח מלא בעוד שבוע מהיום.

דגים

חלק מכוכבי השבוע עשויים להיות מושפעים לא מעט מתחושות ומתגובות שמקורן אמוציונלי, ייתכן פיננסיים (שימו לב למחצית השנייה של השבוע). הפרידו בין הרגש והשכל ופעלו בשיקול דעת.

טיפ השבוע:  ימי תחילת השבוע מביאים עימם את הצורך בריגושים ובדרמות. היכרות מסקרנת, אך מורכבת, מעוררת ומושכת התעניינות, אך נוטה לאסקפיזם מה שאמור להזהיר ממורכבות, מאשליות ומצביעת המציאות בוורוד. מנגד, ההיבט הזה מעצים את האמנות על כל ענפיה במיקום מוחצן ותיאטרלי, מצב שנפלא לאמנים וליצירתיים שביניכם שמעצים חווייתיות ורגישות ובריחה מהמציאות דרך אמנותם. 

טלה

לימי תחילת השבוע מתגנבת תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד. סגלו עירנות ממגעים חלקלקים. לקראת המחצית השנייה של השבוע אתם מתחזקים ומתעודדים, ונראית הזדמנות ליהנות סוף סוף מהדברים הטובים שהחיים מציעים. קחו יוזמה והפגינו רעיונות מקוריים. השתמשו בניסיון ובידע שלכם כדי להראות מחשבה יצירתית ולא שגרתית.

טיפ השבוע: עכשיו חשוב להתחבר לרוח האינטרסים וההתפתחות העתידית שלכם. מיקום כוכב מרס מול מזלכם (עד חודש יולי 2014!) מצפה מכם להימנע מתחרות על רקע של אגו.

שור

אתם עשויים לגרוף הצלחות יצירתיות. ונוס, הידועה כסמל האישה, ומארס כסמל הגבר, הכיבוש, הגבריות והתשוקה – יעזרו בקשירת קשרים חדשים. השילוב הזה משדר פסאדה סקסית וחושנית מאוד ועשוי להשפיע לטובה על כל הנוגע לצד הזוגי בארץ ובחו"ל, אבל גם לתחום היצירתי, למגעים ולעסקים חובקי עולם.

טיפ השבוע: לקראת ימים רביעי וחמישי מתגנבת תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד. אבל אין כל מקום לדאגה. מתנו את הפעילות שלכם, או הקדישו ימים אלה למנוחה של גוף ונפש, ובימי סוף השבוע הבא (שבוע מהיום) הכינו תכנית לבילויים והנאות חושיות.

תאומים

חשוב שתדגישו השבוע יצירתיות ואת דרך החשיבה המיוחדת לכם, כדי להתקדם ולהתחזק. עשייה כזו או אחרת מצליחה לרקום עור וגידים. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי. הפעלתניים שביניכם מגלים כי המישור היצירתי פורח, משתפר ומפתיע.

טיפ השבוע: בימי תחילת השבוע מסתמנת אנרגיה שסוחפת לדואליות ולמלוא החופן ניגודים, במיוחד לגבי מסגרת לוחצת ותובענית. הימנעו ממצבים דו-משמעיים. אל דאגה, בעוד יומיים תחזרו לעצמכם. הקרינו את הקסם האוורירי שלכם, סגלו גישה פתוחה ותקשורתית וארגנו בילוי עם החבר'ה.

סרטן

ימי תחילת השבוע נוחים יותר כדי לקדם ענייני עסקים, יצירה וחברה. וונוס ממול ממשיך להאיץ יוזמות תקשורתיות, מגביר יצירתיות מודגשת ומסעות כיבוש למיניהם. נוכחות באירועים תמשוך אליכם את מירב הכריזמה.

טיפ השבוע: זוהי תקופה רגישה מבחינה בריאותית, מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית מרגיעה ומחזקת. כוכב מרס מצידו עלול לגרור מתח וקונפליקט במירוץ החיים המתיש הזה. ייתכן שזה נובע מהתנגדות למה שקורה בתוככם פנימה. כדי להקטין מצב של פגיעות יש לנהל את החיים בהיגיון ובשיקול דעת, במיוחד בכל מה שקשור לענייני בית ומשפחה.

אריה

השבוע יש אפשרות פוטנציאלית להותיר רושם חיובי שיאפשר קידום ועשייה. היו יצירתיים ופוריים. אתם נמשכים לאווירה שיש בה כיף לא שגרתי. ארגנו בילוי כזה עם חברים.

טיפ השבוע: ימי תחילת השבוע עלולים להיות מדוכדכים. הימנעו מיצירת אידיאליזציה מופרכת של חלומות ופנטזיות שלא עומדים במבחן של מציאות נוקבת. בעוד יומיים תחזרו לעצמכם הודות לפעילות שתוסיף לחייכם נקודות אור. זה הזמן לחדש קשרים, להריץ ולקדם יוזמות ברוכות. אתם זקוקים יותר מתמיד לתנועה ולמרחב, ואף שיש לעיתים היבטים לא קלים והסכנות אורבות, מורגש שינוי מאוורר ומאתגר בפתח.

בתולה

כללית, ישנה אווירה של פתיחות בצד סגירות, שכן אי אפשר להתעלם מאי השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה בלבד, שכן היא זמנית ועוד תשתנה. למרות יכולתכם לשפוט מצב מסוים באופן הגיוני ומציאותי, אתם נוטים עכשיו להיתפס למצב הפכפך שעשוי לפגום בכושר השיפוט שלכם. שימו לב לימי תחילת השבוע.

טיפ השבוע: מיקום מרס בבית הכספים שלכם (עד חודש יולי 2014 !) מציין כי אתם נסחפים עכשיו להוציא יותר ממה שאתם זקוקים לו. חשוב להיות מחושבים, בעלי תושייה ופרקטיים.

מאזניים

הכוכבים מביאים לשינוי בולט באווירה. אתם להוטים לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית, אך האווירה סביבכם דורשת עכשיו הרבה טקט וזהירות. כניסת מרס למזלכם (שם ישהה עד יולי 2014) עשוי להעיד כי דברים "ששמרתם בבטן" יוצאים עכשיו החוצה.

טיפ השבוע: היזהרו מניגוד אינטרסים לא רצוי. שיחה גלויה בלבל דיפלומטי עשויה להקל ואולי גם לפתור סוגיה לוחצת/חונקת. בתחום הזוגי דרושים לכם חופש ומרחב. מצד שני, יורגש הצורך "למצוא את עצמכם" לפני שאתם נכנסים למערכת יחסים רומנטית ולא תפתחו ציפיות בטרם עת. 

עקרב

אתם שאפתניים מאוד, המטרות שלכם בחיים ברורות, ואתם נחושים לממשן. השבועות הבאים מרמזים על רווחים עתידיים. תפגשו אנשים, תקבלו הצעות מעניינות ותשקלו אותן. בימי תחילת השבוע יש למתן את התלהבותכם כדי לבחון עד כמה התוכניות מעשיות.

טיפ השבוע: אהובת ליבכם ונוס בעזרת כוכבכם מרס, מדגישים את תכונותיכם הממגנטות. אנשים נמשכים אליכם ומחפשים דרך להתקרב אליכם. יש אפשרות של ניצוצות שעפים באוויר, למשיכה עזה. ייתכן שדווקא עכשיו תחפשו יותר עומק ומשמעות ולא תסתפקו בגישה שטחית ורדודה.

 

 

 

כתבות נוספות

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »

הדחפורים עלו על ההיסטוריה

החלו העבודות להקמת מרכז לוגיסטי חדש בפארק הטכנולוגי במודיעין, שייבנה על גבי אתר ארכיאולוגי ייחודי שנחשף לפני מספר שנים. במקום התגלו בתים מפוארים עטורי פסיפסים, בארות מים, בתי בד, בתי מלאכה לזכוכית וממצאים נוספים, כאשר הייתה זו הפעם הראשונה בה נחשפות עדויות ליישובים מוסלמים באזור

המשך קריאה »

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »