תחזית שבועית: 23 – 29 במאי 2014

חוה מזר

תאומים

התקופה ממקדת ומציעה אתגרים חדשים שמחייבים יותר זמן ומאמץ. ראש חודש במזלכם (בימים רביעי וחמישי) מיטיב עימכם. השמש במזלכם תיצור השבוע היבט הרמוני לכוכב מארס (שנמצא במזל מאזניים) שמייצר אנרגיה רבה. בהשפעתו תוכלו לבנות ולהתקדם בתוכניות, לצאת לפעילויות וליזום דברים חדשים וטובים.

טיפ השבוע: חשוב שתגדירו לעצמכם סדרי עדיפויות, שתחשבו בצורה מעשית ושתתמקדו בתחומים החשובים לכם ביותר. בנוסף, כדאי שתהיו חשדנים יותר באשר למניעים של האנשים סביבכם. לכן זהו זמן הדורש ערנות, מודעות ורמה מסוימת של ריכוז ודריכות.

סרטן

הגעתם לתקופה הלא נוחה שלפני יום הולדתכם. ירח חדש (בימים רביעי-חמישי) מתקשר לבריאות פיזית ולכוחות, מצב שעשוי לסחוף לאי שקט אנרגטי. היו זהירים ביותר בשיתוף אחרים במידע רגיש, הנוגע לענייניכם האישיים. בסופו של דבר תצליחו להתגבר על הקשיים ואף לנצח את מתנגדיכם, גם אלו הנסתרים מעיניכם.

טיפ השבוע: נראית נטייה לסבול מהפכפכות או מחוסר נאמנות של אנשים שאתם רגילים לסמוך עליהם. בקלות אפשר להיעלב או לפגוע, גם בלי שהתכוונתם בכך. ענייני חו"ל, התכתבויות ונסיעות עשויים להיות מודגשים. עם זאת, מומלץ לבדוק מחדש ובאחריות כל מידע שמגיע משם. 

אריה

אתם נמצאים בתנועה ובנסיעות. היציאה מהשגרה מיטיבה איתכם. ראש חודש (בימים שלישי ורביעי) ייצור היבט הרמוני למארס שמייצר אנרגיה רבה. בהשפעתו אפשר לבנות ולהתקדם, כמו גם לצאת לפעילויות. כל אירוע הופך להיות דרמטי, חזרו במרץ, השקיעו יותר ושאפו להרשים ולהיות מקובלים.

טיפ השבוע: שימו לב, דברים מתרחשים מתחת לפני השטח. רגשות קנאה מופנים כלפיכם ולא יובעו בגלוי, אבל תוכלו לחוש בהם. הימנעו מצעדים קיצוניים, זאת כדי שלא תאבדו את מה שכבר השגתם. אם תמשיכו לתפקד כרגיל, תיווכחו שעמדתכם יציבה.

בתולה

ראש חודש (בימים רביעי וחמישי) בבית הקריירה שלכם עשוי להעיד כי יש לכם אידיאלים שאתם רוצים להגשים. עכשיו תוכלו להעלות את תמונת השייכות לדרגת אמנות מלאת השראה. אתם פוריים ונחושים, וזה הזמן להתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם.

טיפ השבוע: סוגיה מסוימת שעמה אתם מתמודדים עשויה לסחוף לבלבול ולחוסר ודאות. הימנעו מהיסחפות למצבים דו-משמעיים, במיוחד אלה הנוטים לאידיאליזציה מוטעית של מצבים ואנשים. מצד שני, אל תייפו את המציאות ואל תסמכו על איש, כדאי תמיד להיות בטוחים שדברים נעשים בדרך ישרה.

מאזניים

ירח חדש (בימים שלישי ורביעי) עשוי להשפיע על כל מה שקשור לבתי משפט ולחוק, או לקשרים עם ארצות אחרות. תוכלו ללמוד ולהשתלם בתחום חדש שעשוי להועיל להתפתחותכם. חוויות חדשות, מפגשים ונסיעות יעסיקו אתכם וירעננו את תפיסתכם לגבי דברים רבים. מצד שני, מי שרוצה לשמור על הקשר, כדאי שיימנע מכל מה שיכול להביא לסיומו.

טיפ השבוע: קשר שבו תהיו מעורבים יספק תחושה של חום, תמיכה והבנה. מצד שני, יש להיזהר ממי שאינם מכירים היטב בשל אלמנט של חוסר כנות ויושר, או אידיאליזציה מוטעית.

 

עקרב

ההיבט האנרגטי ששולח כוכבכם מארס לראש חודש בימים רביעי וחמישי עשוי להעיד כי גילויי יוזמה, עצמאות ושליטה נדרשים מכם השבוע. כוכבכם מארס מייצר אנרגיה רבה ומפיח בכם מרץ ויכולת להצליח. בהשפעתו תוכלו להתקדם בתוכניות ואולי גם ליזום דבר חדש.

טיפ השבוע: השבוע מתקשר למערכות יחסים, לקריירה, לכספים ולמעמד העתידי שלכם. היזהרו משיקול דעת מוטעה ופזיז, הימנעו ממניפולציות והיו מפוקסים בהחלטות. עדיף להתרחק ממצבים מורכבים וחמקמקים בשל אנרגיה שסוחפת לדואליות ולניגודים.

 

קשת

ירח חדש מול מזלכם עשוי להשפיע על הרגשות ועל מצב הרוח שלכם באופן מובהק. אתם פעילים ועסוקים, וההיבט שבין ראש חודש למארס גורם לכם לחוש חזקים ונמרצים להשיג מטרות שנראו בלתי מושגות. גם הידיעה וההרגשה שנפתחו לפניכם יותר אפשרויות דוחפות אתכם לעשייה.

טיפ השבוע: הזווית המבלבלת של השבוע – זו זווית המתח בין ראש חודש לבין נפטון המתעתע. זהו מצב שעשוי להעיד על מצבי רוח משתנים, קושי להתמקד בעיקר, תחושה שדברים אינם כפי שהם נראים ואובדן כוון מסוים. במצב כזה מומלץ לחכות בסבלנות עם הפרשנויות שלנו.

גדי

בשבת ובראשון סף המתח שלכם עשוי להיות גבוה. ימים שני ושלישי עשויים לייצר השראה, העזה ואיכות יצירתית. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילוי יוזמה מצידכם יהיה משמעותי.

טיפ השבוע: ענייני בריאות, עבודה וקריירה עשויים לאפיין את ימים רביעי וחמישי. אנשים יזדקקו למיומנותכם בתחומים שאתם בקיאים בהם. ייתכן גם שמחויבויות תובעניות יאלצו אתכם להקדיש זמן רב לסיום קצוות דחופים, מצב שעלול לסחוף לחוסר איזון אנרגטי. במקרה כזה עסקו בפעילות מחזקת, שתפחית את המתח ואת העצבנות.

דלי

תקופת מזל תאומים האוורירית מאפשרת ביטוי עצמי ויכולת להבריק בתחום שאתם עוסקים בו. ראש חודש (בימים רביעי-חמישי) מיטיב עימכם והופך תקופה זו למאתגרת – אנשים מחפשים יותר עניין אינטלקטואלי, בעוד השגרה ותחושת המחויבות מכבידות. ככל שתתחברו לרצונות הכמוסים שלכם, כך תוכלו להשפיע באופן בולט יותר על מהלכים עתידיים.

טיפ השבוע: יש חשש לסתירה ולרגשות מעורבים ומנוגדים. היו זהירים בהתמודדות עם מצבים חלקלקים, גם פיננסיים. יחסים מכל סוג עלולים להסתובב סביב קונפליקט חלקלק, שעלול לגלוש לתחמנות.

דגים

יש לכם נטייה להקשות על עצמכם, לדרוש יותר מדי ולשפוט את עצמכם בחומרה. ירח חדש,   שיתרחש בימים רביעי וחמישי, עשוי להדגיש ענייני בית וקריירה. הקונפליקט בין הכוכבים ישפיע על חיי המשפחה והעסקים, יגרום לנו לעסוק בזוגיות ויעורר דילמות. אלה לא יותירו מקום לפשרה, מעורבות עסקית או רגשית עלולה לתעתע ולגרור שיקולים מוטעים.

טיפ השבוע: תכננו/רעננו את ימים שני ושלישי בנסיעות, בפעילות חברתית ובתקשורת פורה, אך עניינית. בשאר ימי השבוע נסו להימנע מלהיקלע לסכסוכים ולבלוע ביקורת גם אם אינה מוצדקת.

טלה

ראש חודש (בימים רביעי-חמישי) קשור לבית התקשורת והנסיעות שלכם, ומדגיש אנרגיה תקשורתית מתחדשת שבה צפויה פעילות מגוונת, אולי אפילו נועזת, שעשויה לייצר יזמות עסקית מוצלחת. גירוי מדליק ייסחף לקשר פיזי לוהט.

טיפ השבוע: עליכם לגלות מודעות ועירנות במגעים שלכם. הרושם הראשוני מטעה מאוד, ואינטרסים רבים משחקים עכשיו. אל תמהרו לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב והימנעו מבנייה על בסיס לא מציאותי. אתם תצלחו את המעבר ברגע שתקדישו מחשבה בוגרת ואחראית לסוגיה שדורשת התייחסות.

שור

ענייני רכוש ומקורות הכנסה מעסיקים אתכם עכשיו. מומלץ להנמיך ציפיות ולפתח מודעות. הרושם הראשוני של אנשים שתפגשו מטעה מאוד. קחו בחשבון שהנתונים המוצגים לכם אולי אינם משקפים את המציאות לאמיתה, שכן אינטרסים רבים משחקים שם. המצב דורש מחשבה, תכנון וראייה אסטרטגית.

טיפ השבוע: ונוס כוכבכם משפיע על כספים, חיי הרגש, האהבה והזוגיות, ואלה התחומים שנהיים רגישים עכשיו. אנשים סבלניים פחות מתמיד ומאמצים תכונות של מארס, שאינן רכות. צפוי איום רציני על מערכות היחסים שלכם. סגלו הקשבה סלחנות, הבנה ופשרנות.

כתבות נוספות

סכנה על ארבע

תושבי שילת סובלים מזה כשנתיים מלהקות כלבים משוטטים, שנהגו לתקוף את המטיילים באזור החקלאי הנטוש וכעת החלו לחדור גם אל תחומי המושב. במועצת חבל מודיעין משתמשים בחיצי הרדמה ורחפנים, ומבטיחים תגבור כוח האדם שינסה לשים סוף לתופעה

הדרמה מהנגב הגיעה למודיעין

לאחר מעצרו של ראש מועצת לקיה, אחמד אלאסד, התברר כי לאחר שאיים על בת זוגו היא נמלטה, הגיעה לתחנת המשטרה בעיר וביקשה הגנה מפניו

העתיד עובר מתחת לקרקע

עם אישורה הסופי של תכנית המתאר סוכמו גם פרטי התכנית להקמת תחנת הרכבת השלישית של מודיעין, במסלול שיעבור בעומק של עד ל-70 מטר מתחת לשדרות עמק בית שאן

ברגשות מעורבים

ענקית המשלוחים וולט החלה הבוקר את פעילותה במודיעין, עם 50 מסעדות ועסקי מזון וגם משלוחים מרשתות השיווק, מאפיות ומעדניות. אל החוששים מהשפעת המהלך על העסקים המקומיים הצטרף גם המשנה לראש העירייה, אלעד שמעונוביץ

סכנה על ארבע

תושבי שילת סובלים מזה כשנתיים מלהקות כלבים משוטטים, שנהגו לתקוף את המטיילים באזור החקלאי הנטוש וכעת החלו לחדור גם אל תחומי המושב. במועצת חבל מודיעין משתמשים בחיצי הרדמה ורחפנים, ומבטיחים תגבור כוח האדם שינסה לשים סוף לתופעה

המשך קריאה »

העתיד עובר מתחת לקרקע

עם אישורה הסופי של תכנית המתאר סוכמו גם פרטי התכנית להקמת תחנת הרכבת השלישית של מודיעין, במסלול שיעבור בעומק של עד ל-70 מטר מתחת לשדרות עמק בית שאן

המשך קריאה »

ברגשות מעורבים

ענקית המשלוחים וולט החלה הבוקר את פעילותה במודיעין, עם 50 מסעדות ועסקי מזון וגם משלוחים מרשתות השיווק, מאפיות ומעדניות. אל החוששים מהשפעת המהלך על העסקים המקומיים הצטרף גם המשנה לראש העירייה, אלעד שמעונוביץ

המשך קריאה »