תחזית שבועית: 28 במרץ – 3 באפריל 2014

חוה מזר

טלה

ראש חודש במזלכם (בימי תחילת השבוע) יגביר מאוד את מעורבותכם לגבי הקורה סביבכם ויעיד כי האקשן בשיאו, מצב שעלול ליצור מצבים קיצוניים, לחיוב ולשלילה. מנגד, כוכב אוראנוס עשוי להבליט את יכולתכם להפתיע במחשבה ייחודית עם טוויסט של חזון ומקוריות. הצורך שלכם בעצמאות ובחופש פעולה יהיה בולט במיוחד, וכן יכולתכם להפתיע את הסובבים אתכם.

טיפ השבוע: ימים אלה הם בעלי פוטנציאל לריגושים מהסוג שאתם אוהבים, נמשכים ומייחלים לו. נסו לשמור על פתיחות חברתית וגיוון בפעילות שלכם. תקשורת קסומה, ישירה ואותנטית תסייע לכם.

שור

אתם נוטים לפתח חולשה, עייפות ודכדוך. שימו לב לירח חדש בימי תחילת השבוע. נסו לשמור על הרגלים נכונים של תזונה בריאה והרגלי שינה נכונים ואל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. מיקום הירח במזלכם לקראת שלישי-רביעי עשוי להעיד על תחושה נוחה יותר, ושביל ברור יותר יסתמן בתוך הענן האופף אתכם. כבר מה- 16 באפריל תחול הקלה משמעותית, כך שכל המתח זמני כרגע.
טיפ השבוע: ימי סוף השבוע עובדים בעוצמה על החושים שלנו וגם על היכולת ליהנות מהדברים הקטנים של החיים, קשר זוגי ועסקי עשוי להתחיל (בתוך שבוע) דרך אירועים חברתיים. לכו על זה.

תאומים

ירח חדש (בימי תחילת השבוע) עשוי להמריץ את הצד החברותי והקליל שלכם. תהיו במיטבכם, מושכים ובולטים. השתתפות אוראנוס בתחזית מציב בפניכם תנאים מבטיחים לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. יוזמה עשויה לגרור מהפך דרמטי.

טיפ השבוע: מקבץ הכוכבים בטלה הוא הבולט במפת הכוכבים השבועית וישפיע על סביבתכם החברתית. המצב עשוי להעיד על אנרגיה שמצטברת לאורך זמן ואז פורצת החוצה. בהשפעתו מתרחשות תפניות קיצוניות, החלטות פתאומיות ולעיתים גם הצלחות בלתי צפויות. מופתע רק מי שהתעלם עד כה מהמציאות.

סרטן

אתם מתעוררים לחודש של עשייה יצירתית מאתגרת עם דגש על הפן הייצוגי של הדברים. כלכלו את צעדיהם בצורה יצירתית, נועזת וחדשנית, אך מבוקרת ומתוכננת היטב. שתפו פעולה אך שימרו על עצמאות. מה שחשוב עכשיו: הפגינו גמישות וסתגלנות למצבים משתנים בשטח.

טיפ השבוע: יש דברים שקורים מחוץ לשליטתכם, ייתכן בשל תחרות סמויה עם מישהו בעבודה שעלולה להעכיר את האווירה. הביקורת שיש לכם כלפי עמיתים (או בני הבית) עלולה לפרוץ בצורת הערות עוקצניות שרק יחריפו את המתח. כדאי להימנע מלשפוט במהירות את הזולת ולהאשימו.

אריה

אתם רוצים להתעסק בפעילות שתזרים דם מחודש בחייכם. ראש חודש בטלה עשוי להעיד כי אתם נמשכים לפעילות חובקת עולם ואלה מכם שנוסעים לחו"ל ייהנו ממפגשים יוצאי דופן. עבודה, יצירה, רגשות וענייני עסקים עומדים בסימן של יוזמות ברוכות, מהפכניות עד הרפתקניות.

טיפ השבוע: אתם מועדים לעצבנות, והנטייה לדרמות מתגברת. לכן כדאי להפסיק את מה שאבד עליהם הכלח ולהגביר את העצמאות על ידי עיסוק בדברים חדשים, או ריענון הקיים. מנגד, בשל תנודות התקופה, כדאי להיות זהירים ולא להתעסק ב"חומרים דליקים", כאלה שמושכים מרקחת לוהטת ומסוכנת.

בתולה

ראש חודש בראשון-שני: היו ערניים וקשובים לעצמכם. אין זה הזמן למאבקים. בלי שתשימו לב, תיסחפו לעימות שבעצם איש לא רוצה בו. גייסו טונות של סבלנות ורככו את תגובותיכם. אל תוותרו על החלומות שלכם. שינוי תפיסה ועומק מקצועי יחזקו ויקדמו אתכם בהמשך החודש. 

טיפ השבוע: חשוב שתימנעו מצעדים קיצוניים ופתאומיים בכל הקשור להשקעה, לקנייה או למכירה, והיו מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לגחמות של רגע. ימים שלישי ורביעי מאיצים קשרים עם חו"ל ותכנון תוכניות שאפתניות. המשיכו ליזום, להתעניין ולהיות פעילים. 

מאזניים

מערך כוכבים מורכב (במזל טלה ממול) מקשה שמירה על יציבות. עכשיו יש צורך בחשיבה ובתכנון אחראים. חלקכם חשים כי ההתלבטויות שהעסיקו אתכם בתחום המקצועי עדיין לא תמו, אבל כיוונן משתנה מעט. אתם שוקלים אפשרות חדשה, אולי בעבודה עצמאית יותר, שאינה כפופה למסגרת הרגילה. הרעיון מעורר בכם חששות, אבל גם מושך ומפתה.

טיפ השבוע: אתם נמצאים באנרגיה של חידוש ויצירתיות. כדאי לקדם יעדים שהם מרכזיים כרגע בחייכם. לבני המזל שביניכם יש סיכוי להכיר מישהו חדש, שישפיע עליכם בצורה סוחפת.

עקרב

השבוע הנוכחי בוודאי שאינו מפנק. עומס יתר עלול לדרדר את מצבכם הפיזי והנפשי, ועשוי להגיע לשיאו לקראת ימים ראשון-שני. אתם נמשכים לאתגרים, אך עכשיו לא הייתם מתנגדים לשקט ולביטחון. דרושות לכם מנוחה ואווירה רגועה. שמרו על איזון.

טיפ השבוע: היכולות שתגלו עשויות להפתיע, אבל באותה נשימה חשוב לגלות ערנות, תבונה ואיפוק מגורמים עוינים. כדי לעבור את השבוע הבלתי צפוי הזה בשלום, כדאי שתשמרו על תקשורת מאופקת והקפידו על זהירות בדרכים. השתדלו להפחית במאמצים, זה אינו הזמן להוסיף לעצמכם עומס נוסף.

קשת

אתם בתקופה יצירתית ופורייה, שמאפשרת לכם להוציא לפועל רעיונות, למצוא פתרונות מקוריים לבעיות, ליצור המשכיות ולהתקדם, גם כשהדברים בשטח נראים אחרת. אפשר להקדיש מחשבה רצינית ואחראית לפרויקט הקשור לטווח הקצר והרחוק כאחד.

טיפ השבוע: יש בכם כמיהה ורצון להגשמה עצמית בסגנון חדשני, הרפתקני ועצמאי שלא ממש עושה חשבון לאחרים. פעילות מקורית ויוצאת דופן מקבלת עכשיו את קדמת הבמה. יכולת התפקוד שלכם מדהימה והאינטואיציות היצירתיות חדות בעוצמתן. סטוץ מרתק צובע את חייכם בריגוש לא מחייב.

גדי

כוכב פלוטו במזלכם בהיבט מהפכני למקבץ כוכבים בטלה, עשוי בקלות לסחוף לדרמות. מומלץ לשמור על פרופורציות, שכן האנרגיה הקיצונית הזאת עשויה לסחוף חוסר סבלנות לתהליכים בולמים.  כדי לשמור על קשר ושלום בית צריך להשקיע.

טיפ השבוע: ירח חדש בראשון-שני מסמן כי העומס והלחץ גוברים. אתם שואפים להפסיק את מה שאבד עליו הכלח, ומגבירים את העצמאות על ידי עיסוק בדבר חדש או רענון הקיים. עליכם לגלות סיבולת ולהמשיך קדימה. האנדרלמוסיה העכשווית תפנה את מקומה לעשייה מבורכת לקראת המחצית השנייה של החודש. 

דלי

אוראנוס כוכבכם בצמידות לראש חודש בראשון-שני מבליט מקוריות ותעוזה, כמו גם חשיבה מהפכנית, שלא כדאי לדחוק הצידה, ובתכונות אלה אפשר להיעזר כדי לקדם יעדים אמיצים ונמרצים. בתחום הזוגי הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע.

טיפ השבוע: התקופה מזמנת אנרגיה אתגרית ותוך כדי תמצאו דרך להתקדם ולהתפתח, או להשתלם בשטח המושך אתכם. כושר האבחנה שלכם מהיר ומדויק. מנגד, אתם עלולים להיכנס למצבים אמוציונאליים הגוררים תגובות פגיעות. הימנעו מטיפוסים קפריזיים, שהם אנשים בלי רגע שקט בנשמה, וזה כולל גם אתכם. זהירות בדרכים.

דגים

ראש חודש בראשון-שני עשוי להשפיע על ההכנסות שלכם. בולטת עכשיו הנטייה שלכם לבחור כיוון מפתיע ובלתי צפוי, בעיקר לגבי השקעה כספית שיש בה סיכון שנוטה לקיצוניות. דברים עשויים להשתנות בפתאומיות, שכן אי אפשר בימים אלה להסתמך על ראייה נכונה ואחראית, חכו לשבוע הבא.

טיפ השבוע: חשוב שהאנרגיה סביבכם תהיה מאוזנת כדי לאפשר תפקוד בריא ומאופק. כוכב ונוס ייכנס למזלכם ביום ראשון הבא. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים לעלות בקרוב ולהוות נקודת מבחן ליחסים שבהם אתם מעורבים.

 

 

 

כתבות נוספות

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

למה? ככה!

מה אומרים לאלפים, ויתכן אף שמדובר ברבבות, שריצו עונשי מאסר על פרומיל מהאישומים נגד ביבי?

המשך קריאה »

נשארים בצמרת

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני מכירות הדירות החדשות בחודשים ספטמבר-נובמבר, מהם עולה כי מודיעין ניצבת במקום ה-4 בארץ עם מכירה של 842 דירות

המשך קריאה »

תנו ללמוד בשקט

סטודנטים תושבי העיר שרכשו מנוי לתקופת המבחנים במתחם חללי העבודה של העירייה הופתעו לגלות כי שעות הפעילות השתנו ללא התראה: "הבטיחו לנו משהו ופתאום החליטו לשנות"

המשך קריאה »

שעתם הקשה של המנהלים

הגל הנוכחי של הקורונה מעמיד את מנהלי בתי הספר במצב בלתי אפשרי, בו מלבד המאומתים והמבודדים נעדרים מהלימודים גם תלמידים רבים שהוריהם חוששים לשלוח אותם ללימודים • מנהלי בתי הספר במודיעין מספרים איך בכל זאת מצליחים לשמור על שגרת לימודים כאשר רבע מהמורים נעדרים

המשך קריאה »

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך