תחזית שבועית: 30 במאי – 5 ביוני 2014

חוה מזר

תאומים

השמש במזלכם מדגישה את האיכויות של מזל תאומים, מזל השכל, התקשורת, הממולחות והזריזות שלא בנוי למצבים סטטיים ושנוטה להשתעמם במהירות. מנגד, בגלל הדואליות של מזלכם, עמוק בפנים קיים בכם סוג של שניות, ונסיגת כוכבכם מרקורי (בתוך שבוע מהיום) עשויה להדגיש זאת.

טיפ השבוע:  השבוע נוצר היבט אנרגטי רב עוצמה, המדבר על האצה באנרגיה. ההיבט של שמש במזלכם לכוכב מרס, הספק הראשי של מקורות אנרגיה נפשיים וגופניים, ידגיש זאת. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות קפדנית מצידכם, ושימרו על מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם.

סרטן

ימי סוף השבוע מומלצים לפגישות חברתיות, לבילויים ולפינוקים בחוץ או בבית. ונוס מהלכת עכשיו בשור (עד 23 ביוני) ואתם משדרים חום, נראים טוב ומחוזרים. בשני-שלישי: סגלו מודעות בטיפול בנושאים כספיים.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב התקשורת מרקורי (בתוך שבוע) במזלכם מצפה מכם לשמור על הרגלים נכונים של תזונה בריאה והרגלי שינה נכונים. מצד שני, שימו לב! תצטרכו לגייס סבלנות רבה ליחסים עם בני הזוג, והסביבה בכלל זה, שעלולים להיפגע השבוע. תהפוכות במצב הרוח יגרמו לכם להתחפר עוד יותר מאחורי חומות הגנה שבניתם לעצמכם.

אריה

מיקום השמש במזל תאומים יאיץ אצלכם את הבית החברתי וידגיש את הטמפרמנט המוחצן שלכם, מזג שמתאים לרוח החברותית, הזורמת והפתוחה של מזל תאומים (שהם בניגוד לדחיסות שחשתם בתקופת מזל שור), זו שמסמלת חדות, מהירות ותנועה. שימו לב לימים שני-שלישי. ונוס בבית הקריירה שלכם: המישור שאתם עוסקים בו כעת יאפשר צמיחה והתפתחות.

טיפ השבוע: שבת וראשון רגישים אנרגטית. ענייני כספים חלקלקים דורשים מודעות בימים רביעי-חמישי. עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות – לא הכל גלוי וברור על פני השטח.

בתולה

אתם נדרשים להפנות את כל מרצכם לעבודה אינטנסיבית וממוקדת כדי לזכות בהישגיות והכרה. בין לבין יש להבחין בין עיקר לתפל, ולהקדיש זמן איכות למה שמשרת אתכם כרגע. נסיגת כוכבכם מרקורי עשויה להעיד כי ימים אלה מועדים לפערים בין ציפיות למציאות, ואף עשויים לשבש ולהפריע לתחושה של נינוחות. חשוב להתאים או להסתגל למצבים משתנים בשטח.

טיפ השבוע: כוכב ונוס (בהיבט בעל פוטנציאל מרהיב לכוכב פלוטו) יוצר מפגש שיש בו תחושת גורליות רגשית-מקצועית-עסקית. בתוך שבועיים יש סימנים לקשר עוצמתי שבו מומלץ לסגל היגיון ומתינות.

מאזניים

אתם עומדים בפני שבועות מגוונים ואינטראקטיביים, המשקפים את חודש תאומים, שמייצג את התקשורת, השכל, הרוחניות, ואת הצורך בהתאווררות נפשית וגופנית. יש אווירה של התחדשות וציפייה מאתגרת שעשויה לייצר יזמות עסקית מוצלחת. שימו לב לימים שני ושלישי.

טיפ השבוע: ימים רביעי וחמישי הם הימים הבעייתיים של השבוע. לא רק שהאנרגיות עשויות להיות טעונות, אלא שגם נסיגת כוכב התקשורת מרקורי (בבית הקריירה שלכם) עשוי לקלקל לכם. הביקורת הסמויה שיש לכם כלפי עמיתים עלולה לפרוץ בצורת הערות עוקצניות, שלעיתים רק יחריפו את המתח.  

עקרב

הזווית האמביציוזית של השבוע. סטורן (במזלכם) בהיבט מבטיח לכוכב יופיטר (בסרטן) מסמל את הדרך שבה אנו מתחברים לעולם: יופיטר אחראי להתרחבות ולהתפתחות האישית, ואילו סטורן קשור יותר לגבולות ולמגבלות שמטיל העולם על ההתרחבות האישית זו. הזווית הזו עשויה להביא איתה צורך חזק מהרגיל להתרחב ולבדוק אפשרויות חדשות לפעולה, לכן חשוב לדעת לחבר בין האמביציה של יופיטר לבין הקושי של סטורן.

טיפ השבוע: חשוב לתת אמון באנשים הנכונים. יכול להיות שאתם חשים מאוימים על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם וההרגשה הזאת בולמת אתכם.

קשת

בימים שני ושלישי: צאו מהשגרה ונסו לשמור על פתיחות וגיוון בפעילות שלכם. יש אווירה לא שגרתית והרפתקנית שסוחפת לריגושים. התקשורת שלכם חדה מתמיד, עם זאת שימו לב: נסיגת כוכב מרקורי (שליט בית הזוגיות והשותפויות שלכם עד תחילת החודש הבא) עשויה להעיד כי היחסים בבית ובקרב בני המשפחה, או עם עמיתים, יעלו את סף הרגישות והפגיעות שלכם. ענייני כספים דורשים מודעות.

טיפ השבוע: ימים רביעי-חמישי מעוררים בכם רגשות סותרים בכל הקשור למערכות יחסים, רגשיות ומקצועיות, וחשש לאלמנט של אכזבה, פגיעה או נטישה.

גדי

נסיגת כוכב מרקורי מול מזלכם (עד תחילת חודש יולי) עשוי לגרור קצר תקשורתי. לכן, חשוב להיות שקולים ומעשיים ולבדוק בזהירות ובאחריות כל מידע שמגיע אליכם. גילויי גמישות והסתגלות מהירה ייתנו לכם עמדת יתרון.

טיפ השבוע: יש עדיין הקרנה של כוכבים בעלי עוצמה שמאפשרים הקדשת משאבים לעסקים, לזוגיות ולבניית יחסים. המיקום המבורך של ונוס בשור (עד 23 ביוני), בהיבט כריזמטי לפלוטו במזלכם, יגביר את הקסם האישי שלכם. קשר זוגי חדש מתאפיין במסתוריות שמעוררת בכם סקרנות ועניין. התכתבויות ושיחות מקומיות וקוסמופוליטיות מומלצות בחום.

דלי

תקופת תאומים מדגישה אנרגיה תקשורתית ושכלתנית מתחדשת, שבה צפויה פעילות מגוונת, אולי אפילו נועזת לגבי כל דבר העומד על הפרק, וייתכן שתהיה כרוכה בנסיעות. הקשרים הטובים שיצרתם יוכלו בקרוב מאוד לסייע לכם בביסוס מעמדכם. צפויות אופציות, מגעים, או אפשרויות עתידיות בארץ ובחו"ל. אלה עשויים לקבל דגש לקראת ירח מלא שבוע מהיום.

טיפ השבוע: האירוע הבולט בשמיים הוא הילוכו האחורי של מרקורי, שעשוי להשפיע על התקשורת שעשויה להיות רגשנית והפכפכה ולסחוף (בימים רביעי וחמישי) לחוסר אמינות בענייני כספים ועסקים.

דגים

מיקום כוכב ונוס בשור מיטיב אתכם יצירתית ורגשית עד ה- 23 ביוני. הרמה הרגשית והיצירתית עולה. עכשיו קל לכם ליצור קשרים מקצועיים שייהפכו לקשרי ידידות נעימים, ודרכם יעלו הזדמנויות שיפנו את חייכם לאפיק חדש. צפוי מיזם חשוב שיסמל עבורכם פריצת דרך עתידית.

טיפ השבוע: השפעת נסיגת מרקורי עד אמצע חודש יולי) משפיעה הן על הקשר הזוגי והן על יחסי בית-משפחה בכלל זה. המחצית השנייה של השבוע תדגיש את הצורך בשמירה על סודיות ברוב הנושאים שמעסיקים אתכם, כל מה שלא תדברו עליו יתברר מאוחר יותר כרווח נקי.

טלה

ימים שני-שלישי עשויים לייצר השראה, העזה ואיכות יצירתית. הצורך שלכם בחופש ובעצמאות בולט עכשיו וחשוב שתיזמו דברים, שכן מארס כוכבכם שולח לשמש זווית טובה שתסייע לכם להצליח. רמת הסקס אפיל תופסת עכשיו תאוצה, הקסם האישי שלכם יגבר ויקל על יצירת קשר סוחף. מומלץ לכם ללוות את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור. המצב הכספי (החודש) עשוי להשתפר ולהתייצב.

טיפ השבוע: במהלך השבועיים הבאים שימו לב: ענייני בית ומשפחה הופכים להיות רגישים. כדאי לנסות לראות את הדברים מנקודת מבטו של השני, ולו רק כדי לאפשר סטטוס-קוו והמשך שיתוף פעולה.

שור

מיקום ונוס במזלכם בהיבט מרהיב לכוכב פלוטו יוצר מפגשים שיש בהם תחושת גורליות וכימיה מיידית עם האדם השני. במהלך השבועיים הבאים כדאי להתארגן מחדש מתוך מחשבה על העתיד. צפויה התארגנות חיובית שעשויה לייצר טרנספורמציה והזדמנות מכוננת לבנייה ממגנטת.

טיפ השבוע: ייפתח בפניכם צוהר להתנסויות חדשות, אשר יאפשרו לכם לבטא את ייחודכם האסתטי והיצירתי ואת הצורך ביחסים מסוג שונה. זוהי שעתם היפה של אלה מביניכם שגישתם לחיים רצינית ושקולה. כדאי להיות ערניים וזהירים מאוד, ולא לסמוך על מי שלא מכירים היטב.

כתבות נוספות

תסתדרו לבד

מצוקת כוח האדם במוסדות החינוך לגיל הרך מכה במודיעין במלוא העוצמה, ובסחלבים לא יפעילו ככל הנראה צהרונים לילדי כיתות ג'. העמותה: "במידה וייקלטו צוותים חדשים נשמח לתת מענה גם לתלמידי כיתות ג׳״

שעתו הקשה

דוח מבקר העירייה לשנת 2021 חשף סדרת ליקויים והתנהלות לא תקינה באגף הביטחון והחירום בעיריית מודיעין, והטיל את האחריות על העומד בראשו, שמוליק כהן. דוברות העירייה: "מדובר על אחד העובדים הטובים והמסורים ביותר"

המשבר בהיי טק הגיע למודיעין

יצרנית הרחפנים האוטונומיים פרספטו מהפארק הטכנולוגי בעיר הודיעה על פיטורי 12% מעובדיה: "בהתייחסות לתכנית ארוכת טווח של החברה, אנו נאלצים להיפרד מאנשים מוכשרים"

מנהל חדש לבית הספר נוף הרים

לאחר שהמנהלת הראשונה של בית הספר הממלכתי-דתי בשכונת נופים סיימה את תפקידה, מונה השבוע לתפקיד יוסף מנדל, שכיהן קודם לכן כסגן מנהל ברשת אמי"ת

תסתדרו לבד

מצוקת כוח האדם במוסדות החינוך לגיל הרך מכה במודיעין במלוא העוצמה, ובסחלבים לא יפעילו ככל הנראה צהרונים לילדי כיתות ג'. העמותה: "במידה וייקלטו צוותים חדשים נשמח לתת מענה גם לתלמידי כיתות ג׳״

המשך קריאה »

שעתו הקשה

דוח מבקר העירייה לשנת 2021 חשף סדרת ליקויים והתנהלות לא תקינה באגף הביטחון והחירום בעיריית מודיעין, והטיל את האחריות על העומד בראשו, שמוליק כהן. דוברות העירייה: "מדובר על אחד העובדים הטובים והמסורים ביותר"

המשך קריאה »

המשבר בהיי טק הגיע למודיעין

יצרנית הרחפנים האוטונומיים פרספטו מהפארק הטכנולוגי בעיר הודיעה על פיטורי 12% מעובדיה: "בהתייחסות לתכנית ארוכת טווח של החברה, אנו נאלצים להיפרד מאנשים מוכשרים"

המשך קריאה »