תחזית שבועית: 31 בינואר – 6 בפברואר

חוה מזר

דלי

אתם חשים שעליכם להתארגן, לתכנן ולכוון את עצמכם בבהירות. זאת, כדי להעניק לחייכם גוון מתעצם ומבטיח. מפגשים ייחודיים ומגוונים מאפיינים את התקופה. יש אווירה של רצון ויוזמה לקחת סיכונים, העיקר לשבור את השיגרה. זה הזמן להאיץ יוזמה אטרקטיבית שיש בה אלמנט הרפתקני.

טיפ השבוע: נראה שהמציאות נזילה מאוד. נסיגת כוכב מרקורי בבית הכספים שלכם עד סוף חודש פברואר עשויה להעיד כי כדאי להציב לעצמכם מטרות מדורגות ובנות השגה, הימנעו מפעולות כספיות והסכמים שיש בהם חידוש או סיכון. שימו לב לשבת ולראשון.

דגים

החודש מרמז על רגישות אנרגטית שעלולה לסחוף לימים של מועקה נפשית. בנוסף, כוכב התקשורת מרקורי ייכנס לנסיגה במזלכם עד סוף חודש פברואר. אתם נאלצים להתמודד עם מטלות שדורשות אחריות ושיקול דעת. שימרו על סודיות ברוב הנושאים שמעסיקים אתכם כרגע. היו גלויים פחות היכן שהסודיות חשובה. כל מה שלא ידובר בו, יתברר מאוחר יותר כרווח נקי.

טיפ השבוע: אף שהתקופה שלפני יום ההולדת נחשבת לחלשה מבחינה גופנית ונפשית, נוכחות יופיטר המהלך במזל סרטן משפיע לטובה על ההתרחשויות. גם אם תחוו קושי, הוא יהיה זמני.

טלה

שישי הוא יום אידיאלי לפריצת שגרה מבורכת. יכולת הביטוי לכם טובה מתמיד, ואתם מהירי מחשבה ומעלים רעיונות מבריקים, שעשויים להועיל לכם בעיסוקכם. שבת וראשון עשויים לסחוף לבלבול ואי ודאות. מיקום הירח בטלה (בימים שני ושלישי) מיטיב איתכם וממלא אתכם באנרגיה. השקעת מאמץ ושמירה על עירנות יסייעו לכם להתקדם.

טיפ השבוע: בידיכם הבחירה לקדם מישור חשוב. השבוע עשויה לייצר יזמות עסקית מוצלחת וגישתכם לנושא נעשית מעשית ותכליתית יותר. שימו לב לימים רביעי וחמישי.

שור

ונוס כוכבכם חוזר סוף סוף להילוך ישיר. עכשיו תוכלו לנהל את חייכם על קרקע יציבה יותר. במערכות היחסים שלכם – עסקיות וחברתיות כאחד – תהיה הזדמנות להתחיל בקשר משמעותי. אהבה ממבט ראשון או היסחפות חזקה, יהיו שכיחות.

טיפ השבוע: נדרשת מכם משנה זהירות בהתמודדות עם מסרים כפולים וחוסר יושר. שימו לב לשבת ולראשון. הירח במזלכם לקראת ימים רביעי וחמישי מעיד על חוזק והתחדשות של אנרגיות. צפויות הזדמנויות להיכרויות וכדאי שתשימו לב למי שקשור לחו"ל. לקשרים שיתחילו עכשיו יש סיכוי טוב להאריך ימים.

תאומים

זוהי שעתם היפה של אלה שגישתם לחיים בשלה, מקורית, סקרנית ופתוחה. שהות השמש במזל דלי מדגישה את יכולת הדיבור, את ההיגיון ואת היכולת לבלוט ולנתח מצבים בחוכמה. זוהי תקופה חשובה לאמנים ולשחקנים, אך לא לאלה הנסחפים לאידיאליזציה מוטעית של מצבים ואנשים. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר מקצועי שבו אתם מעורבים.

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם מרקורי עד סוף חודש פברואר: נקטו במדיניות הריסון והביקורת. בשבת ובראשון גלו חשדנות כלפי אדם שמשדר חוסר אמינות וחלקלקות. בדברי חנופה ושבחים מסווים אינטרסים אפלים. 

סרטן

במהלך השבוע אתם עשויים לזכות בידיעה מפתיעה ומאתגרת. יש הזדמנות לקחת יוזמה ולהוציא לפועל רעיון יצירתי שיעורר סקרנות ועניין. בכל הסכם עם אחרים, כדאי שתקפידו שהדברים יהיו בהירים ומובנים. למרות הכוונות הטובות, הבטחות שניתנו לכם עלולות לא להתממש.

טיפ השבוע: צמידות ונוס-פלוטו מול מזלכם ממשיכה להשפיע על מערכות יחסים, מה שיהפוך את היחסים הזוגיים לרגישים וחשובים מתמיד. מנגד, צידו השני של המטבע מתריע מפני התעוררות הקנאה והרכושנות, בייחוד אצל מי שנוטה לרגשות מסוג זה. הימנעו מכפייתיות ברגשות.

אריה

תיתכן התפתחות מקצועית או עסקית שתלווה בתשוקה ליוזמה מאתגרת. זו תסייע לשחקנים ולאמנים, שמשחקים את משחק החיים בצורה אמיתית ומרגשת. מנגד, לא תמיד קל להבחין במניעים האמיתיים של הסובבים אתכם, היזהרו ביחסיכם עם אנשים ואל תספקו אינפורמציה שלא לצורך.

טיפ השבוע: אתם אוהבים חידושים, אך גם שייכים למזלות היציבים, ויש בכם צד המעדיף יציבות, ביטחון ואת היכולת לשלוט במתרחש ולא להסתמך על התושייה. שימו לב: הכוכבים עדיין מסעירים את הרגשות, מעצימים את חוש הדרמה שלכם, ומגבירים חוסר שקט וקפריזיות.

בתולה

התקופה מרמזת על טרדות מקצועיות שוטפות הדורשות מכם הקצאת זמן ומשאבים נלווים. אלה עלולות לגרור להפרעות ולדיס-אוריינטציה גם בדברים שעשויים היו להתפתח יפה. היו עירניים ודאגו לשמור על האינטרסים שלכם. מנגד, ענייני יצירה-רגשות-מתעצמים, כל אחד בהתאם לחייו ונטיותיו.

טיפ השבוע: נסיגת כוכבכם מרקורי מלמדת כי אתם ממהרים להתקיף ולבקר. שמירה על איפוק תהיה חיונית להצלחתכם וקידומכם. הימנעו מלדוש בפגמים של אחרים, הפגנת קוצר רוח וחוסר טאקט עלולים להעכיר מערכות יחסים. רכזו את עיסוקיכם לימים רביעי-חמישי, והתחברו לעוגן ולשיגרה מבורכים.

מאזניים

נסיגת מרקורי במזל דגים: יש לראות דברים באופן אובייקטיבי, הגיוני ומציאותי ככל שניתן כדי לא לאפשר לבלבול ואי בהירות להסיט אתכם ממסלולכם. בשבת ובראשון אתם נוטים להתמודד עם אילוצים ותכתיבים. כדי לא לאבד את כושר ההבחנה שלכם הקפידו להקיף את עצמכם באנשים אמינים.

טיפ השבוע: כוכבכם ונוס מייצר מפגש עם אנשים שיעוררו בכם סקרנות ועניין, ואף יצור הזדמנויות כשמדובר בדמויות חדשות בחייכם, אך גם כזו שמכבידה ביחסים שאינם מתנהלים על מי מנוחות. הימנעו מקונפליקט מתיש והתרכזו בעיקר בשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי.

עקרב

שבת וראשון מאפשר התעסקות עילאית בנושאים רגישים ויצירתיים, מהכיוון הזה צפויות חוויות מכוננות בעיסוקכם. יש אנרגיה של כיסופים ואשליה באוויר שנפלאים לאמנות אך לא לחיי היומיום שדורשים מכם להיות פרקטיים. מבחינה רגשית וגם סקסית אתם עומדים להיכנס לשבועות שבהם תהיו ממש קוסמים על מגרש ההצלחות אצל בני המין השני. הפגינו חום כלפי הצד השני אם רצונכם בקשר משמעותי.

טיפ השבוע: בימים שני ושלישי: הכוכבים מזהירים מנטייה לוויכוחים ועימותים על עקרונות ועמדות. מומלץ להירגע באמצעות עיסוק ספורטיבי או תרפיה.

קשת

מיקום הירח במזל טלה (בימים שני ושלישי) יאפשר לכם מבט מזווית ייחודית ומאתגרת. הפגינו יכולת אלתור ותושייה כדי שתוכלו להרשים בחוכמתכם וביכולת הדיבור והשכנוע שלכם.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרקורי והצמידות שלו לכוכב נפטון (בשבת ובראשון) עשויים לסחוף לבלבול וחוסר בהירות. הימים שאחריהם יוסיפו לפעלתניים שביניכם עניין ואקשן. עם זאת, כדאי לנהוג השבוע בזהירות ובעירנות כדי לשמור על האינטרסים שלכם. תנו לעניינים להתנהל ללא מעורבות מצידכם, כדי שלא תזוזו מהמסלול שקבעתם לעצמכם.

גדי

בימים שני ושלישי יש לשמור על יחסים טובים גם במחיר של הגמשת עמדותיכם. שימו לב לא לאבד את סבלנותכם בעקבות הערה חסרת טאקט מחוץ או מבית. בימים רביעי וחמישי כושר הביטוי מתחדד וכושר השכנוע והקסם שלכם יהיו במיטבם. תהיו יותר מעשיים ויעילים וזה יעזור לכם לקדם פרויקטים ומשימות תובעניים.

טיפ השבוע: כוכב ונוס הפסיק סוף סוף את נסיגתו במזלכם ויוצר עכשיו צמידות מרשימה לכוכב פלוטו שהוא בעל עוצמה, השפעה ותודעה. המצב המיוחד שבו תימצאו יאפשר לכם לצמוח ולהתפתח. החיים יושפעו מאוד ממפגשים חברתיים וגם עסקיים, וחיי החברה ייצאו גם הם נשכרים.

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך