תחזית שבועית: 4 – 10 באפריל 2014

חוה מזר

טלה

עליכם להישמר ולשקול כל דבר שאינו שגרתי, בייחוד אם הוא מסוכן. דברים קורים בצורה ייחודית, עם פתיחת ערוצי תקשורת וחברה לקידום אופקים חדשים ונועזים, אבל צריך גם לאפשר הזדמנות לדברים חדשים, שיכולים להגיע מכיוון מפתיע. נסו את שני-שלישי. מנגד, הלך הרוח המלווה אתכם כרגע מוביל לכך שרגע אחד אתם נלהבים ובמשנהו אתם חושבים לנטוש את כל העניין.

טיפ השבוע: צמידות שמש-אורנוס במזלכם מביאה לאווירה מחשמלת וקפריזית. אין סבלנות, הכל צריך לקרות כאן ועכשיו. אורנוס הוא כוכב אינטליגנטי, שכלתני ולא אישי, שעודף רגשות סביבתי פשוט מטביע אותו.

שור

כושר ההתמודדות שלכם ירוד ולחצים נפשיים עלולים להשפיע עליכם. דברים משתנים מרגע לרגע ותלויים בשיגיונות של אנשים ובנסיבות שאי-אפשר לחזות מראש. שימרו על דיסקרטיות.

טיפ השבוע: על פניו קיימת אנרגיה שמאפשרת לאנשים לנהוג בנחמדות ובנועם, תוך שהם מסתירים את כוונותיהם, אבל הדופרצופיות תתגלה לבסוף ותגרור אכזבה. מיקום ונוס בדגים (הבית החברתי שלכם עד תחילת מאי) עשוי להעיד כי התחברות לצד היצירתי שלכם תוכל להעלות את תמונת השייכות לדרגה של אמנות מלאת השראה. זהירות מקשר תלותי.

תאומים

מצב רוחכם נוטה להיות פעלתני והרפתקני. במישור החברתי תרגישו בנוח: תצרו קשרים חדשים ודרכם תתוודעו לאפשרויות מבטיחות. הזדמנויות חדשות שיעלו על הפרק יהיו תלויות ברמת הפתיחות שלכם ובמוכנותכם להתנסות בתחומים חדשים. חשוב לשמור על גמישות, כדי לא להחמיץ את הפוטנציאל הטמון בהן.

טיפ השבוע: המישור החברתי תופס עכשיו תאוצה, הקסם האישי שלכם יוגבר ויקל על יצירת קשרים. נסו את שישי, שני ושלישי. כדאי לגלות יוזמה, להתאוורר, לצאת, לבלות, להתכתב, תימשכו לקשרים לא יציבים, מעניינים ומפתיעים על גבול האדג'.

סרטן

השבוע דורש גיבוש עצמאות והפגנת יכולת אלתור ותושייה. למרות רצונכם העז לשמור על יציבות, אתם מתמודדים עם סוגיות שמפריעות לתדמית ולתפקוד תקין, ונתקלים במצבים הפכפכים ובפרובוקציות מכוונות שעלולים לסכן את מעמדכם. חשוב שתשכחו מהרגלי העבר וממחזור דפוסים ישנים, שכבר לא תואמים להלך הרוח של התקופה, כדי להתאים ולהתחבר לממד חדשני ועתידי.

טיפ השבוע:  מיקום ונוס בדגים (עד תחילת מאי) ידגיש יצירתיות, נסיעות, חו"ל ורגשות. אין כמו ילידי המזל, שיודעים לארח ולתת הרגשה ביתית, חמה ומלטפת.

אריה

אתם נמצאים במקום של תהפוכות, שיאים וחוויות מרגשות ברמה קיצונית. אם תעזו, תסתכנו ותהיו פתוחים לשינוי, תוכלו להכיר אנשים ולהתוודע לתחומים חדשים. אתם מושכים, ממגנטים ונוטפי כריזמה. יש אפשרות להראות לעולם את היצירתיות האדירה בכם, המחוברת לחדשנות הנובעת ממזל דלי, המזל הקוטבי שלכם.

טיפ השבוע: יש בתקופה הזאת מעין ניקיון והתחדשות, שכן לפעמים אנשים זקוקים מאוד לשינוי, אך חוששים מאוד ממצב לא מוכר. אתם מצויים בשלב של גיבוש רעיון ותפיסות חדשות, וזה יותר תיאורטי מאשר מעשי, אך סיעור המוחות מועיל לכם, כי בהדרגה יגיע הרעיון לשלב המעשי.

בתולה

מיקוד במטרה ויעילות ארגונית נדרשים מכם עכשיו. מורכבות הכוכבים משפיעה ומתבטאת במתח ובקיצוניות, מצב שדורש זהירות ומודעות. אנשים שבהם אתם תלויים אינם יציבים, כדאי שלא תיתנו לנושאים שוליים לגרור קונפליקט. נסו למצוא דרכים להסיח את דעתכם מסוגיות מטרידות, אתם מסוגלים בהחלט להוביל כיוונים ומיזמים חדשים, תוך התגברות על חששות ופחדים.

טיפ השבוע: ייתכן שחלק מהשאיפות נראות לפתע רחוקות מאוד מטווח ההגשמה, אך התור שלכם יגיע מהר יותר מכפי שציפיתם, וסימנים ממנה יצוצו כבר לקראת המחצית השנייה של החודש והלאה לתוך חודש מאי.

מאזניים

אתם נמצאים באנרגיה שמזמינה דברים חדשים ונדרש מכם מאמץ מוגבר ובעיקר הפגנת רוח לחימה ועצמאות בכל הקשור לתהליך מרכזי בחייכם. חשוב עכשיו להפגין יכולת, אולי גם במחיר התנתקות מהישן והמוכר.

טיפ השבוע: הצמידות של שמש-אורנוס, ונסיגת מרס במזלכם, מוסיפים תזזיתיות ואגרסיביות ומביאים איתם חוסר סבלנות ועצבנות. נדרש מכם מאמץ בלתי אפשרי כדי למצוא עכשיו איזון אנרגטי. אל תניחו לטיפוס שתלטן לנהל לכם את החיים, יש חיים גם בלעדיו. בשני-שלישי היו נגישים תקשורתית וחברתית ואל תחששו להפעיל קשרים שעשויים לעזור.

עקרב

נסו לשלב בין הצד העצמאי-מרדני שלכם לבין הצורך לשתף פעולה. הנוסחה של גם וגם, בתמרון אלגנטי, תביא לכם את התוצאות הנכונות והרצויות. השבועות הבאים יאירו פנים למי שמתמצאים בעסקים, כמו גם לבעלי מוח חד, מהיר וחריף ויכולת לצפות מהלכים קדימה.

טיפ השבוע: כושר הביטוי שלכם מתחדד, מצב שטוב לענייני יצירה, אמנות, תיאטרון ומשחק. תקופת טלה (אש) מדגישה הרפתקנות וכמיהה לקשר ממגנט אך חופשי ויוצא דופן, ואילו מיקום ונוס במזל דגים (מים) עד תחילת חודש מאי יסייע להיפתח, לגלות חום, חיבה, נדיבות ואהבה.

קשת

אתם זקוקים לאוורור, לנשימה עמוקה ולניתוק מהשיגרה הלוחצת עליכם בתקופה האחרונה. בצמידות של שמש-אורנוס השבוע יש הרבה מן המפתיע, לעיתים לשלילה ולעיתים קרובות יותר לחיוב. הכוכבים המאתגרים למזלכם קשורים לסקרנות, לעצמאות ולמרדנות, שיש עימם ריגושים, חופש פעולה והרפתקנות לשמה.

טיפ השבוע: התקופה מסמלת את החידוש שאמור להגיע במפתיע בזמן, במקום ובאופן הכי פחות צפויים מבחינתכם. מנגד, תחושת השליטה במתרחש דורשת מצידכם תיאום והתחשבות. מיקבץ כוכבים בבית האהבה שלכם מתאים לרוח הייחודית שלכם שמחפשת שינוי וריגוש.

גדי

המציאות היומיומית סופגת חבטה מכוכב מארס, וכבר אורב לו אורנוס, שמביא איתו את תוצאות ההצטננות הזאת, מצב שעשוי ללמד על אנרגיה מטלטלת שעלולה לגרור פזיזות וערעור במערכות היחסים שלכם. עם זאת הרצון להעז קיים בכם ועשוי לפרוץ החוצה ברגעים הפחות צפויים ולגרום לכם להתנהג בדרך שתפתיע אתכם.

טיפ השבוע: המישור הרגשי או היצירתי שלכם יקבל עכשיו ובהמשך החודש מימדים מבטיחים, במיוחד אלה מכם שהם יצירתיים ופוריים. בראשון-שני: בפגישות ובראיונות צפויה לכם הצלחה.

דלי

הימצאות כוכבכם אורנוס בצמידות לשמש מתבטא בצורך שלכם בעצמאות ובחוסר נכונות לקבל תכתיבים. מיקומו עשוי להעיד גם על הצורך להיות ייחודיים ומתחדשים. בהשפעתו אף מתרחשות תפניות קיצוניות, ולעיתים גם הצלחות בלתי צפויות. ונוס בבית הכספים שלכם (עד תחילת מאי) מעיד כי כספים עשויים להגיע אליכם במפתיע.

טיפ השבוע: אוראנוס כוכבכם מכריח אותנו מדי שבע שנים לשנות את זווית ההסתכלות שלנו על החיים, ובין לבין מביא איתו איכויות מבריקות ואינטנסיביות, הארות והברקות פתאומיות של רגע, כמו גם ניתוקים, שבירת כלים וצורך להתנתק ולבנות הכל מחדש.

דגים

ימים אלה משפיעים על ההכנסות שלכם. זהו מצב שעלול להביא את הדברים בהפתעה – בזמן, במקום ובאופן הכי פחות צפויים. יש לחיות בהתאם לתקציב מוגדר, אך לאמץ גישה ריאלית, שכן יהיו תנודות שלא יאפשרו ביטחון כלכלי. נסו לא להיות פזיזים והיצמדו לתוכניות שפויות.

טיפ השבוע: החדשות הכי מרנינות מבחינתכם היא כניסת ונוס למזלכם שם תשהה עד תחילת מאי. המישור הקשור לאמנות ויצירה נפלא ומדהים. רעננו מגעים חברתיים לקראת מוצאי שבת. רגשית רצוי להימנע מאידיאליזציה, ההתלהבות העכשווית עלולה לקפוא בהמשך.

 

 

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »