10 – 16 באפריל 2015

חוה מזר

טלה

השפעת התקופה עשויה להעמיד קשרים חדשים למבחן. הפגינו גמישות כלפי הסובבים אתכם ופעלו למען דיאלוג פורה עם בני הזוג. כוכב מרקורי שמבקר בטלה מגביר את יכולותיכם בכל הקשור לדיבור, כתיבה ויכולת להשפיע, לשכנע ולהתמקח. ירח חדש במזלכם (שבוע מהיום) יחזק אתכם.

טיפ השבוע: בתוך שבועיים עשויות להיווצר אופציות של בנייה והתחדשות. זאת בזכות כוכבכם מארס, בהיבט של עוצמה לפלוטו, המדגיש את היכולת שלכם לנהוג ביעילות ולפנות לכיוונים תועלתניים.

שור

ונוס עוזב את מזלכם השבוע, ואף שנראיתם טוב והייתם פופולריים מתמיד בעת ביקורו, כעת הוא נכנס לבית הכספים שלכם (עד ה- 7 בחודש מאי) וזהו דבר בעתו. בשני שימו לב: לניגוד אינטרסים שיתעורר בפזיזות תהיה השפעה מזיקה, וכדאי שתנסו לעצור את עצמכם בזמן לפני שתתפתח מריבה.

טיפ השבוע: בעוד כשבוע, עם כניסת השמש למזלכם, הרגשתכם ומצב רוחכם ישתפרו, תתחזקו בהדרגה, תרגישו שאתם שולטים במתרחש ותוכלו להחליט, לקבוע יעדים חדשים ולכוון את עצמכם אליהם.

תאומים

אתם נפתחים להתנסויות חדשות. כל דבר לא מוכר מעורר את סקרנותכם ואת רצונכם לדעת וללמוד. נסיעה עשויה לבוא בחשבון בקרוב, והיא תספק לכם הזדמנות להכיר עולם חדש ותחזיר לכם את החיוניות.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בתאומים (עד ה- 7 במאי) מבטא את הצדדים הטובים ביותר שיש לו להציע: קל יותר להתבטא, והכל נעשה בקלילות ובמהירות, בעיקר הדיבור והכתיבה. כשוונוס בתאומים אנשים מחפשים אצל הצד השני יותר עניין אינטלקטואלי, בעוד השגרה ותחושת המחויבות מכבידות.

סרטן

יש בתקופה הזאת מעין ניקיון והתחדשות, שכן לפעמים אנשים זקוקים מאוד לשינוי, אך חוששים מאוד ממצב לא מוכר. השאפתנים שביניכם שואפים להתרחב ולגדול, לכן עלולה להיווצר כאן סכנה, במיוחד כשרוצים יותר מדי, או כשהשליטה יוצאת מכלל איזון, במיוחד אלה הנוטים לקיצוניות ולכפייתיות בחייהם.

טיפ השבוע: רומן חשאי (בתוך שלושה שבועות) מעודד אתכם להמשיך בחיזורים, בלי חשש מחשיפת הצדדים הרגישים שלכם. עדיף להאמין בקשר ישן וטוב מאשר להיכנע לפיתויים ולהיסחף בהרפתקה סוערת.

אריה

ונוס עובר לתאומים (הבית החברתי שלכם עד ה- 7 במאי) ואתם תצאו נשכרים מכך. הפעילים שביניכם יהיו מעורבים באירועים והתכנסויות. מארס בבית הקריירה שלכם ממשיך להדגיש פגישות עבודה ומגעים מקצועיים, חשוב לדאוג שליוזמה שלכם יהיה המשך, והדבר תלוי במידה רבה בערנות שלכם.

טיפ השבוע: אתם מרגישים צורך מהותי להיות חשופים לגירויים הקשורים בהתחדשות. נסיעות והתכתבויות עם חו"ל ובאינטרנט ישאו תפנית מאתגרת. צפויה (בתוך שבוע) נסיעה לחו"ל.

בתולה

המשיכו להיות זהירים גם השבוע בענייני כספים והשקעות, וחכו עם תוכניות שאפתניות לשבוע הבא. ייתכן שמוטב שתציבו לעצמכם יעדים קצרי טווח ותתקדמו בהדרגה.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם עד ה- 7 בחודש מאי עשוי להעיד כי יש לכם עכשיו הזדמנות להכיר מועמדים לזוגיות תוך כדי פעילות מקצועית. מדובר בדרך כלל באנשים בעלי עמדה גבוהה משלכם שישימו לב אליכם. תפגשו אדם קורן וכריזמטי, ייתכן שהדבר יקרה תוך כדי אינטראקציה מקצועית.

מאזניים

יש התמודדות ותחושת סגירות בקשר שלא עונה על הציפיות. הקונפליקט יעורר דילמות וייצור התלבטות בין הביטחון שמציעה מסגרת יציבה של קשר ובין הרצון להשתחרר ממנו. המאסה הזאת של כוכבים מול מזלכם צפויה להתרכך ולהירגע לקראת השבוע הבא.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית התשיעי שלכם (עד ה- 7 במאי) ייטיב איתכם. ענייני לימודים,  משפט ונסיעות יוגברו במהלך שלושת השבועות הבאים. חדשו קשרים אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ועם חו"ל.

עקרב

עוברים עליכם ימים מהסוג שדורש מכם תכנון מוקדם וראייה אסטרטגית. חלקכם מצפים שכבר יקרה משהו שישבור את השגרה ויזיז קצת אלמנטים בולמים. ונוס בבית הכספים הגדולים שלכם (עד 7 במאי) עשוי להעיד כי יש סיכוי ליהנות מרווחים ומשיפור במצבכם הכלכלי.

טיפ השבוע: מי שישכיל לעצור ולחשוב, ייטיב למצוא את הדרך הנכונה לפתרון בעיות, וגם אם ימצא את עצמו בעימות ממשי, יידע איך לצאת מהמצב בסטאטוס קוו או לפחות ברגיעה, מצב שדורש דריכות ועצבים חזקים.

קשת

הקשתים ידועים בשל הסתגלותם המהירה, ובעיקר עכשיו היא באה לידי ביטוי. נסו להרגיש לאן נושבת הרוח וחפשו את העיתוי הנכון לשינוי.

טיפ השבוע: אתם חשים צורך חזק לפגוש פנים חדשות, להחליף חוויות ולהטעין מחדש את מקורות האנרגיה שלכם. מעבר ונוס לבית הזוגיות שלכם (עד 7 במאי) יגביר את הסיכויים לתחילתה של זוגיות חדשה וכן את הפופולריות שלכם. תוכלו לבטא את עצמכם בחופשיות והקסם האישי שלכם יקרן יותר מתמיד. אלה יעזרו לכם להתמתן ולהירגע.

גדי

אתם נמשכים לאתגרים, אך עכשיו לא הייתם מתנגדים למעט שקט ולביטחון. החדשות הטובות הן שזוהי תקופה המאפשרת ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים ואחרים למרות העומסים המתלווים אליה. לכו על זה !

טיפ השבוע: זהו השבוע האחרון בחודש המכביד שחוויתם ואתם כבר מרגישים את ניצני השחרור. מארס נמצא בהיבטים הרמוניים לפלוטו במזלכם, מצב שיסייע לכם להרחיב אופקים ולהתוודע לאפשרויות מבטיחות גם במהלך החודש הבא.

דלי

מיקום ונוס בבית החברתי והיצירתי שלכם (עד תחילת 7 במאי) יאיץ ויקדם נושאי יצירה ורגשות, ויפיח נשמה וחיות לחייכם השגרתיים, ומעיד, בנוסף, על פעילות איכותית הקשורה לדור הצעיר במשפחה.

טיפ השבוע: האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בשבת וראשון, אבל מיקום הירח בדלי בשני יהפוך את העולם לחברי וידידותי במיוחד: רעננו מגעים בארץ ובחו"ל. רביעי-חמישי: כדאי לגלות מודעות בעניינים פיננסיים בשל החשש להונאה מצד אדם מתוחכם, אך חסר אתיקה מוסרית.

דגים

ימי תחילת השבוע מרמזים כי אתם עייפים ונוטים לאבד מצב רוח. מיקום הירח במזלכם לקראת ימים רביעי וחמישי עשוי לשפר את הרגשתכם. תתחזקו ותחזרו לפרופורציות הנכונות, והמתיחות הנפשית שליוותה אתכם תתחיל להתפוגג.

טיפ השבוע: הימנעו מהוצאות עודפות, השקעות ועסקאות דחו רק לאחר ה- 18 באפריל. אם תקפידו על סדר וארגון, בהמשך החודש יחול שיפור במצב הרוח, מה שיאפשר לכם לפנות לנתיב מעשי יותר ולגבש תוכניות מוגדרות. אלה יקבלו ממשות וצורה כבר לקראת השבוע הבא. 

כתבות נוספות

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

עוד דירות קטנות במרכז העיר

ועדת המשנה לתכנון ובניה של עיריית מודיעין אישרה להפקדה את התכנית להקמת 42 יחידות דיור חדשות במקום מבנה בזק ההיסטורי, כאשר 60% מהן יהיו בגודל של עד ל-80 מ"ר

המשך קריאה »

עברו למרכז

חברת פירספוט, המספקת סקירות וחוות דעות על מוצרים טכנולוגיים לחברות ענק בעולם, העבירה לאחרונה את משרדיה מהפארק הטכנולוגי לבניין דונה 2 במע"ר

המשך קריאה »

ברחה וניגחה

תושבת רחובות שהייתה מעורבת בתאונת דרכים קלה באזור מודיעין נמלטה מהמקום, פגעה במספר רכבים, ביניהם גם ניידת משטרה, ונעצרה לבסוף רק בכביש 6

המשך קריאה »

צפירת אמת

פרשת החיילות-סוהרות שהוקרבו בידי שירות בתי הסוהר כדי להשיג "שקט תעשייתי" היא מהחמורות שידעה המדינה

המשך קריאה »