10 – 16 ביוני 2016

חוה מזר

תאומים

מיקום ונוס ושמש במזלכם מיטיב עימכם השבוע. יש בכם יכולת להרשים ולהפגין יידע, הומור וסגנון, והפתיחות הזאת תהפוך אתכם לקלילים ותקשורתיים. ייתכנו מגעים בעלי אופי הרפתקני. אלה יעצימו אנרגיה מנטלית וחברתית בקשרים בעלי אופי פתוח, חופשי ולא כובל.

טיפ השבוע: חשוב לא להיחפז בקבלת החלטות. מיקום מארס בעקרב (בנסיגה) עדיין דורש הימנעות מהחלטות בסדר גודל שדורשות תכנון וחשיבה אחראית, כמו גם שמירה ממתחים והימנעות ממריבות על רקע קונפליקט.

סרטן

אתם חשים עייפות, אולי עקב המאמץ הנדרש מכם בימים אלה, ושיגיע לשיאו לקראת הירח המלא בתוך שבוע. ייתכן שהתאמצתם יותר מדי ואתם זקוקים לפסק זמן.

טיפ השבוע: אתם מנווטים לעיתים בסביבה תובענית ולוחצת. נראה שהמצב אינו נורא כפי שנדמה לכם, אך כדי להשיב לעצמכם את האיזון ואת האופטימיות תצטרכו להתנתק מהשפעות אלו. יום הולדתכם הקרב יביא לשיפור בהרגשתכם ותתחיל תקופה מוצלחת ופחות מאיימת.

אריה

יש לכם אפשרות לאמץ חברים חדשים ולהרחיב את חוג הידידים שלכם. ימים אלה מומלצים לתקשורת אוהדת ויצירתית ולהתקרבות לאלה שאתם חפצים ביקרם. שימו לב לאושייה משמעותית אשר עשויה לסייע לכם.

טיפ השבוע: הצמידות של ונוס-שמש במזל תאומים עשויה להיטיב עימכם. אתם קלילים, ספונטניים ומחוזרים במיוחד אם אתם יוצאים ומבלים. המקריות משחקת תפקיד חשוב ומעידה על קשר סוחף אך הרפתקני. המריצו את תאוות ההנאות החושיות שלכם וצאו לבלות וליהנות.

בתולה

אתם ממשיכים בצורך שלכם להגשים שאיפות מקצועיות, להתקדם בקריירה או לקבל תפקיד מעניין ומאתגר. במסגרת עיסוקכם מסתמנת הזדמנות לא שגרתית לבטא את כישרונותיכם, להתבלט ולזכות להערכה.

טיפ השבוע: הצמידות של שמש-ונוס בבית הקריירה שלכם עשויה להיטיב עימכם מאוד השבוע, במיוחד מבחינה יצירתית. מנגד, מרס בנסיגה אתם מתוחים ומתרגזים במהירות – ובהמשך תתחרטו על כך. אל תמהרו להעיר או לבקר, כדי לא להרוס מערכות יחסים.

מאזניים

בשבת וראשון תרגישו חסרי מרץ ותהיו מודאגים, אך חששותיכם מרמזים רק על מה שקורה בתוככם. כבר לקראת שני-שלישי תוכלו להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם. הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים. מומלץ למנף קשרים ועסקים בקנה מידה קוסמופוליטי. רביעי-חמישי: היו זהירים בענייני כספים והשקעות.

טיפ השבוע: השבוע תוכלו ליצור קשרים חברתיים מוחצנים והרפתקניים. ישנה אפשרות לקשר מלא להט וריגוש שעשוי להיכנס (בקרוב מאוד) לחייכם, אך לא מומלץ למהר להתחייב.

עקרב

השבוע עשויה להתעצם תחושה של בדידות אצל אלה הנתונים במשבר. מצהרי יום רביעי עד חמישי: הפסימיות שבה שקעתם לאחרונה תפנה סוף-סוף את מקומה לפתיחות מחודשת.

טיפ השבוע: ענייני כספים והשקעות עשויים להפתיע אתכם, אם כי בשל נסיגת מרס במזלכם רצוי להימנע מהוצאות ומבזבוזים. עברתם תקופה לא קלה, אך בהדרגה תצאו ממנה. המשך החודש מסמל עבור רבים מכם שינוי מהסוג שמביא לתהליך של צמיחה והתחדשות, אל תחמיצו את הפוטנציאל.

קשת

כבני מזל קשת אתם נאלצים להתמודד עם לא מעט מתחים, חלקם הגדול קשור לאנשים שאיתם אתם חיים ועובדים. מיקום מרס בנסיגה מרמז כי עכשיו, יותר מתמיד, אתם נוטים לעצבנות ולחוסר שקט אנרגטי.

טיפ השבוע: אתם מעוניינים ביותר השפעה וחופש פעולה מכפי שמאפשרים לכם ומרגישים שחוסמים את דרככם. שימו לב לימים רביעי וחמישי שבהם אתם חשים שהציפיות מכם שוחקות. עם זאת, אין מקום לדאגה, בימים שלאחריהם אתם מתאוששים. 

גדי

השבוע מחדד את החשיבה ואת האינטואיציה, זה הזמן לבטא את הייחודיות שלכם, ליצור קירבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם. גם אם נתקלים במכשולים – כוח התמדה ורצון חזק ילמדו על נחישות ועל יכולת להתגבר וליצור דבר חדש ועמיד שיוביל להישגים ולהכרה בכישרונותיכם.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרס עשויה לעמוד בסימן גוזמה והתנהגות קפריזית שלכם או של אלה הסובבים אתכם (שמולכם). עד סוף חודש יוני רסנו את הנטייה לקונפליקט עם אחד הסובבים אתכם.

דלי

המשיכו להאמין בעצמכם. אפשרויות הקידום הן בידיכם, וגילויי יוזמה מצדכם, בענייני קריירה ומעמד, אכן משמעותיים עבורכם. ענייני חו"ל ונסיעות עשויים להיות מודגשים.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרס (בבית הקריירה שלכם) עשוי לסחוף לקונפליקט בענייני מעמד וקריירה. כמו-כן כדי לשמור על הקשר ועל שלום בית צריך להשקיע. פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר בו אתם מעורבים.

דגים

כדאי להתחבר לאנשים מיוחדים או לעסוק בבלתי שיגרתי ובכך להוסיף תבלין וצבע לפעילות השוטפת. זיכרו כי לטווח הרחוק הסבלנות תשתלם, במיוחד עם כניסת השמש למזל סרטן בתוך שבוע.

טיפ השבוע: נסיגת כוכב מרס עלולה להקשות על אלה שצועדים על קרקע ארצית יותר שבה הרגש והדמיון ישפיעו על ההיגיון וקשה יהיה לפרש נכון את המציאות למי שמנהל את חייו בדרך מקובלת ואחראית. נראה שתתקשו להימנע מעימות, אך מומלץ בכל זאת להימנע ממנו.

טלה

שבת-ראשון עשויים להיות מלווים במצבי רוח, אבל הרגשתכם עשויה להשתפר לקראת ימים שני-שלישי. יש ביניכם גם כאלה שממשיכים בלהט שלהם לפעול באווירה נמרצת, גלויה ואסרטיבית שדורשת תעוזה.

טיפ השבוע: יש לכם נטייה לומר יותר מדי, ואתם אולי לא תמיד מקפידים על טקט, אך מטבעכם אתם תזזיתיים ודרוכים גם ברגעי רוגע. אטימות מצדכם עלולה לפגוע, אף שאין בכם זדון. ימים רביעי-חמישי עשויים להיות טעונים אנרגטית.

שור

כוכב מרס מול מזלכם בנסיגה: חשוב שתשתחררו מהמתח ומהאי-השקט, שעשוי לגרור כוכב מרס מול מזלכם, במיוחד לגבי אלה שמתמודדים עם מצבי מתח וקונפליקט.

טיפ השבוע: נראית הזדמנות לשפר את מצבכם הכספי בעזרת כספים שיוכלו להחזיר לכם את האיזון. יחד עם זאת, חשוב לגלות תכליתיות ולא להיחפז בקבלת החלטות. השבוע יידרשו מחשבה ותכנון, כמו גם הימנעות מקבלת מהחלטות מחייבות ומהוצאות בסדר גודל שדורשות תכנון וחשיבה אחראית. 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »