10– 16 בינואר 2014

חוה מזר

גדי

אתם בחודש שבו עניינים קיומיים כמו עבודה, פעלתנות ועשייה ידרשו התעסקות רבה מזמנכם, ואלה ימים פעילים מאוד, אך גם מלווים במאמץ ותסכול. נצלו את כושר השיפוט שלכם וארגנו את חייכם בצורה שתאפשר להסיר מעליכם כל דאגה.

טיפ השבוע: יש לנקוט בגישה שכלתנית לגבי מהלכים עתידיים. תובנה שמגיעה מתוך הקרביים שלכם מאפשרת לבחון ולהבין את נקודת המבט של השני, כדי לחוות רגשות בעלות עוצמה. ייתכן שדווקא עכשיו תחפשו יותר עומק ומשמעות ביחסים אישיים ותקשורתיים ולא תסתפקו בגישה שטחית ורדודה.

דלי

ימי אמצע השבוע מתישים, לא רגועים ומעייפים נפשית עם נטייה להסתגרות. חשוב לשמור על פרופורציות ולא לתת לרגשות המשתנים לנהל את חייכם. נקטו בגישה שכלתנית לגבי מהלכים עתידיים.

טיפ השבוע: אתם אוהבים חידושים, אך גם שייכים למזלות היציבים, ויש בכם צד המעדיף יציבות, ביטחון ואת היכולת לשלוט במתרחש ולא להסתמך על התושייה. כדאי שתתייחסו לתקופה זו כאל זמן של הכנה לקראת השינוי שיחול בחייכם בקרוב. חייכם עומדים לתפוס בקרוב תאוצה דינמית מאין כמוה. לפתע שוב קל לכם למצוא חן וליצור קשר חיובי עם סביבה מפרגנת.

דגים

יש לכם הזדמנות לבסס את עצמכם ולצבור מוניטין בתחום שבו אתם מצטיינים. ימי אמצע השבוע מתאימים לפגישות עם אנשים שבכוח השפעתם ומעמדם יכולים להתערב לטובתכם. צפויה פריצת דרך משמעותית בכל הנוגע לעסקים. יש פוטנציאל לתנופה מבורכת, שבעטיו כדאי להתחבר עם ידידים שיעזרו לכם בקידום תוכניות אישיות ו/או עסקיות.

טיפ השבוע: יש השבוע נטייה לאופוריה מרגשת, מטשטשת, ממכרת… מה שנכון או אפשרי עבורכם יזרום ביתר קלות אם תשלבו קסם וכריזמה, ולכן שימרו על איזון ועל אנרגיה מבוקרת כדי לא לקלקל את המומנטום.

טלה

אתם מתמודדים עם ירח מלא (בימי אמצע השבוע) במזלות הקשורים לבית הקריירה והמשפחה שלכם, מצב שעשוי להביא אתכם לקצה גבול סבלנותכם ולהתנהגות קיצונית. לאחר מכן יירגעו הרוחות. למעוניינים: זה הזמן למצוא לכם בית. המפתח להצלחה טמון בעיקר בכם.

טיפ השבוע:  בקרוב מאוד נראה כבר את תחילתה של אנרגיה שונה ועשייה מסוג אחר. מיקום כוכב התקשורת במזל דלי (עד סוף חודש ינואר) עשוי להעיד כי יהיו לכם ימים של ריגושים ורגעים של אדרנלין טהור.

שור

תקופה זו משמעותית מבחינתכם ומסמלת שינוי או מהפך בחייכם. אל תחששו לצאת לדרך חדשה ולסיים מה שכבר אינו מוסיף לכם. רגשותיכם עולים על גדותיהם וכך גם הצורך שלכם לאהוב. מצד שני, מערכת מנוגדת של כוכבים (ונסיגת כוכבכם ונוס) עדיין מעידה כי מוטב שתיזהרו בענייני הלב והכספים – שני התחומים שוונוס מייצגת. אהבה שתתחיל בהתלהבות עלולה להשתנות בהמשך.

טיפ השבוע: הצעה שתקבלו אמורה לפתוח לפניכם דרכים חדשות ואפשרויות נוספות. מצד שני, התייחסו בזהירות להבטחות – ייתכן שבמקרים רבים אין להן בסיס מעשי. חכו לשבוע הבא.

תאומים

ירח מלא בימי שלישי ורביעי עשוי להעיד כי כדאי להקדיש זמן לעניינים כספיים ועסקיים ולהתייעץ עם מי שמבין בהם. במקרה זה, יש לפעול רק מתוך השכל הישר וההיגיון ולא לסמוך על המזל. פעולה פרקטית מוצלחת עשויה להניב פירות ממנה תוכלו ליהנות לאורך זמן.

טיפ השבוע: מעבר כוכב התקשורת מרקורי למזל דלי (עד סוף חודש ינואר) ישפר עניינים ברומו של עולם. חשוב להפגין יותר חשיבה עצמאית, אלתור ומקוריות בסוגיות הקשורות לעבודה וליצירה. ענייני חו"ל עומדים לקבל בקרוב מאוד האצה חסרת תקדים לאלה מכם שתחום זה קרוב לליבם.

סרטן

יש בכם רצון לקבל חום, רוך ותמיכה, אך אלה הופכים לעיתים עמוסים ודרמטיים. הירח המלא במזלכם (בימים שלישי ורביעי) כתמיד, יעצים את כל מה שמבטאים הכוכבים באותה עת: אם קורים דברים טובים, הם יהיו מדהימים, ולהפך. קשר אובססיבי לא יחזיק מעמד בשל מורכבותו ויסתיים באותה פתאומיות שבה החל.

טיפ השבוע: כוכב יופיטר במזלכם לרוב מיטיב עם ילידיו. אתם מקדישים הרבה מרץ, מחשבה ותכנון בנושאי עסקים, יצירה וקריירה. מומלץ לעודד שיחות טרנסאטלנטיות וגם התכתבויות באמצעות האינטרנט.

אריה

מסתמנת אנרגיה שסוחפת לתשישות, וזה אומר שאתם זקוקים למנוחה ולהאטת הקצב. הירח המלא (בימי אמצע השבוע) משפיע עליכם בנושאי בריאות ועבודה, ועשוי להדגיש מועקה, קוטביות מבלבלת ועומסים נלווים שעשויים להיות מתישים. אם זו תחושתכם מומלץ להירגע ולוותר על פעילות מאומצת שאינה הכרחית.

טיפ השבוע: אריה הוא מזל אש, גלוי ומוחצן, שאוהב להיות במרכז הבמה כשכל העיניים צופות בו. בקרוב מאוד ייתכנו השלכות מכוננות בנוגע לעתידכם. תוכלו לפסוע בשביל חדש ומבטיח יותר, ותיפרדו מדברים שהפריעו לכם.

בתולה

אתם עסוקים בפרויקט משמעותי, כשהצלחה פירושה חיזוק המעמד והביטחון העצמי. אתם תקשורתיים מתמיד. השבוע עשוי לייצר יזמות עסקית מוצלחת. הקסם האישי וכושר הדיבור והשכנוע שלכם יהיו חשובים בפגישות ובראיונות עבודה.

טיפ השבוע: יש אפשרות לסגירת קצוות בעניינים שוטפים, מקצועיים ועסקיים, זאת בתנאי שההחלטות שלכם רציונאליות ומפוכחות. ייתכן שיופעל עליכם לחץ מתיש, ועם זאת יש הזדמנות להגשים מיזם יוקרתי שעל פניו עושה רושם בלתי אפשרי.

מאזניים

יש מביניכם כאלה שעלולים לפקוד אותם מצבי רוח תנודתיים בשל נושאים רגישים, מה שמוביל לתחושות קיומיות עימן יהיה לכם קשה להתמודד. קשר רגשי, מקצועי או משפחתי סוחף לפגיעות מצב שידרוש מכם תעצומות נפש והתנהלות זהירה.

טיפ השבוע: אל תתייאשו אם לא הכול מסתדר מיד. מערכת הכוכבים עומדת לשנות פאזה הדרגתית אך משמעותית, ולמרות שהדברים עכשיו לא זורמים בקלות, תהיה לכם יותר שליטה במתרחש. כניסת השמש למזל דלי (בתוך עשרה ימים)  תביא להתעוררות מעניינת ומגוונת בקצב הפעילות, התקשורת והתנועה.

עקרב

השבוע עשוי לייצר יזמות עסקית מוצלחת. התפקידים הארגוניים שכרוכים בעבודה עם אחרים יאפשרו לכם להתבלט לטובה, וניתן לפעול ביתר החלטיות בעסקים. בידיכם הבחירה לקדם מישור חשוב. תוכלו לתכנן נסיעה לחו"ל או ליצור קשרים מיוחדים עם ארצות אחרות.

טיפ השבוע: לאנשים שתפגשו, לקשרים שתיצרו ולרעיונות שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שצפוי לכם בהמשך. אווירה סקסית ומוטרפת במינה מצפה לכם בפתח… פנויים יוכלו להכיר מועמדים חדשים לקשר ולהיות מעורבים בסערת רגשות שלא חוו כבר זמן רב.

קשת

ענייני עסקים בסדר גודל עוצמתי עשויים לעלות על הפרק בסביבות ימי אמצע השבוע. אנשי העסקים שביניכם מלאי תקוות ועסוקים בנסיעות ובקידום יזמות ברוכה. לבני המזל שביניכם תהיה איזושהי גאות ועלייה ברווחים.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מרקורי בדלי עד סוף חודש פברואר עשוי לסמל, עבור ההרפתקנים שביניכם, רעננות, חידוש, הרפתקנות, חוסר מחויבות וספונטניות. בעוד כעשרה ימים ואילך צפוי שדרוג בחייכם, שיאפשר לכם להעז וליזום. גלו מקוריות וחדשנות. מיקום השמש בדלי כבר יהפוך את האווירה לקלילה ומשוחררת יותר.

 

כתבות נוספות

לחגוג את חייו, אחרי מותו

לפני חודש וחצי הלך לעולמו גדי אייזקס, חייל בן 19 ממודיעין, ובמוצאי שבת יקיימו חבריו מסיבה לזכרו: "כשדיברנו לפני הגיוס מה יקרה אם ניהרג בצבא, גדי רצה שאחרי האבל נחגוג"

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

לחגוג את חייו, אחרי מותו

לפני חודש וחצי הלך לעולמו גדי אייזקס, חייל בן 19 ממודיעין, ובמוצאי שבת יקיימו חבריו מסיבה לזכרו: "כשדיברנו לפני הגיוס מה יקרה אם ניהרג בצבא, גדי רצה שאחרי האבל נחגוג"

המשך קריאה »

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »