11 – 17 במרץ 2016

חוה מזר

דגים

בימים אלה יכסה ערפול קל את מה שנראה כתקשורת חיובית, פתוחה וכנה – מצב שעלול לייצר אשליות וטעויות נלוות. יש נטייה לצבוע את המציאות בצבעים עזים אך קוטביים. הדמיון והאשליה נפלאים ליצירה, לאמנים ולשחקנים, אך בענייני אהבה ורומנטיקה חשוב להיות ריאליים.

טיפ השבוע: הפשילו שרוולים והתאמצו, אך באותה נשימה לא רצוי לסמוך על המזל ועל כך שהדברים יסתדרו מאליהם. אתם יכולים ורשאים להפליג בחלומות בהקיץ, אך באותה נשימה מהרו לחזור למציאות.

טלה

אתם תחרותיים, יוזמים ועצמאיים מצד אחד, אך מגלים תשישות הדרגתית מצד שני. בשני-שלישי: מתחדדים המחשבה והשכל הישר. מיקום הירח בתאומים עשוי להחזיר אתכם אל מרכז העניינים, מצב שעשוי לעזור לכם בנסיעות ובענייני תקשורת שוטפים.

טיפ השבוע: כניסת השמש למזלכם (ב- 21 במרץ) מסמנת עבורכם את תחילתו של האביב ותביא לשיפור משמעותי בהרגשתכם. הגעתם למצב של חולשה גופנית ונפשית, ועכשיו תתחילו לצאת ממנו.

שור

המישור החברתי שלכם ממשיך לקבל דגש רב. קשרים זוגיים עשויים להתחיל דרך אירועים חברתיים. שימו לב גם לאינטרנט. אלה שעסוקים בפעילות התנדבותית ייהנו מפעלתנות ומעשייה שתעניק להם סיפוק ומרחב רוחני. ענייני כספים עשויים להיות מודגשים בשני-שלישי. הימנעו מסיכונים.

טיפ השבוע: קשר שיתפתח יתאפיין באידיאליזציה של בן הזוג וברצון לעשות למענו. גם האנשים שתפגשו יהיו שונים מאלה שאתם יוצרים איתם קשרים בדרך כלל.

תאומים

שבת ותחילתו מומלצים למנוחת הנפש. במהלך השבוע חשוב שתמצאו את הדרך הנכונה לגשר על פערים, מבלי להוסיף למתח הקיים. כרגע מצב האיזון רגיש מאוד, כוחות מנוגדים יוצרים קונפליקט תוך התעלמות מסיכונים וסימני אזהרה. שמועות מטעות עלולות לגרור מסקנות חפוזות. יותר מתמיד חשוב עכשיו להתחבר לשגרה ברוכה.

טיפ השבוע: דברים יסתדרו לקראת מעבר השמש למזל טלה (הבית החברתי שלכם) ביום שני הבא. בתוך שבוע תתחזק האסרטיביות ואיתה גם הרצון לפעול ולעשות.

סרטן

יש השבוע נוכחות חזקה ומוארת של כוכבים, שמתפקידם להפוך חלומות ותקוות למציאות. ענייני חו"ל ממשיכים להיות דינמיים עבור אלה שתחום זה מודגש בחייהם. השילוב הזה ישפיע לטובה בכל מה שקשור לחיי חברה, יחסי ציבור ובצורך לקדם מטרות ויעדים.

טיפ השבוע: שימו לב: עליכם להיזהר ממי שמתחזה לחבר. אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח והאינטואיציה לא מטעה אתכם, חוסר הוודאות גורר עצבנות. הקפידו על תקשורת ברורה ומדויקת.

אריה

השבוע עשוי לסחוף לבלבול וחוסר כיוון שמקשים עליכם להיות מעשיים וממוקדים. אתם בתקופה רגשנית ולא יציבה ולרבים מכם מדובר גם בתקופה לא ברורה. אלה המתלבטים ומצפים לפתרונות יחושו בהטבה בתוך שבוע, דברים ייראו ברורים יותר, ותרגישו שאתם משיבים לעצמכם שליטה על המצב.

טיפ השבוע: חשוב שתשמרו על ערנות, מפני שעסקאות ילוו בחוסר בהירות שעלול להיות מסווה לתכסיסנות. שימרו על ערנות וסגלו סבלנות.

בתולה

לאלה הנתונים בדילמה כלשהי מומלץ להשתמש באינטואיציה, שכן אתם נוטים לשפוט דברים באופן שגוי. היו ערניים וקשובים לעצמכם. פעלו בהיגיון, חשבו על פרטי הפרטים והגיעו למסקנות מדויקות בכל מישור שבו תחליטו להשקיע ממרצכם.

טיפ השבוע: יש להיזהר מהחלטה חותכת לפני שתקבלו תמונה מלאה בנוגע לפרויקט שייראה לכם מבטיח. ייתכן שהנתונים מוצגים באור זוהר מדי, ועדיין קיים טשטוש מסוים שאינו מאפשר עכשיו החלטה שקולה.

מאזניים

השבוע עשוי להאיץ שינויים וחידושים, כמו גם סטייה  מהדרך הישנה ורצון להתנסות במשהו חי ונושם שיש בו יותר עצמאות, עניין וייחודיות.

טיפ השבוע: ימים אלה יתאפיינו בחוסר נוחות ובחוסר ודאות לגבי העתיד. כדאי להתייחס בחשדנות לשמועות. בנוסף, אל תנסו לחפות על מה שנדמה לכם כנקודת חולשה שלכם. ייתכן שתחרות סמויה מתפתחת סביבכם – מישהו מנסה לחתור תחתיכם ועושה זאת בדרך שקטה, שרמנטית אך חלקלקה.

עקרב

יכולת האבחנה שלכם מדהימה, והאינטואיציות היצירתיות שלכן חדות בעוצמתן. כל דבר חדש מושך את תשומת ליבכם ומאתגר אתכם, דווקא משום שהוא מספק לכם נקודת מבט שונה על החיים. לכו על זה.

טיפ השבוע: אווירת התקופה מזמנת היכרות שתאיץ את פעימות הלב שלכם. הכול פתוח בפניכם כרגע. חדשו קשרים. נראה שיש כיוון או יוזמה שיבטיחו שינוי והתחדשות. מנגד, יש להיות מודעים וזהירים מנוכלויות, גניבות והטעיה מכוונת.

קשת

הרגשה מעיקה עלולה ללוות אתכם ועמה תחושה שהדברים הופכים להיות תובעניים ומסובכים יותר. מצבי רוח וחוסר בהירות עלולים לטשטש את יכולת האבחנה שלכם. נכון כעת לשלב בין עצמאות לבין שיתופי פעולה, וחשוב להפגין גמישות וסתגלנות למצבים משתנים ולא יציבים בשטח.

טיפ השבוע: האביב שבפתח יביא לשיפור ניכר במצבכם. המשך החודש מבטיח התחדשות שתחזיר אתכם לאווירה הילדותית והקסומה כמו שרבים מכם אוהבים להתחבר אליה.

גדי

מיקום כוכבים משמעותי בבית התקשורת והנסיעות מחזק אתכם באנרגיה יצירתית מלאת השראה, אבל גם תזזיתית מצד שני. השילוב הזה יוצר דינמיקה שדורשת ריכוז.

טיפ השבוע: הפעילו את כל אמצעי התקשורת שלכם. תקופת דגים מזמינה אתגרים חדשים, אך מצד שני מאיצה דו-משמעות אמביוולנטית במישורים אחרים. שימו לב: רגישויות בנושא אמינות עשויים לסחוף לדואליות ולניגודים. מומלץ להיזהר כמו מאש מאנשים שרמנטיים אך חלקלקים.

דלי

מיקום כוכבים משמעותי בבית הכספים שלכם נוגע כרגע בנקודות רגישות, מצב שדורש הפעלת איפוק וראייה אסטרטגית המסתמכים על ההיגיון, השכל ושיקול הדעת.

טיפ השבוע: יש לשים לב לפרטים הקטנים של עסקה נחשקת. אל תסמכו על האופן שבו מוצגים לכם הדברים, אלא בדקו דברים לעומק כדי לא להתאכזב בהמשך. מצב רגיש דורש השבוע הסתכלות על מה שקורה סביבכם מזווית פרקטית יותר. הפעילו את הצד הרציונלי שלכם.

 

כתבות נוספות

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

המשך קריאה »

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך