12 – 18 בדצמבר 2014

חוה מזר

קשת

כוכב מארס (בבית התקשורתי שלכם) עשוי למנף עכשיו פעילות תקשורתית ייחודית ומאתגרת, מצב המאפשר להיפתח לחוויות חדשות ולזרום עם הרגשות, בייחוד בכל מה שקשור בענייני תקשורת, כתיבה ויצירה. פרויקט מאתגר יאפשר לכם להשתמש בניסיון ובידע שלכם ולהראות מחשבה יצירתית ולא שגרתית.

טיפ השבוע: חנוכה הוא החג שלכם, השפע המאפיין אותו מלווה אתכם תמיד וכך יהיה גם בעתיד. ימי החג הם הזדמנות לחופשה, לפעילות יוצרת וחברתית, לבילויי החג ולפעילות הקשורה לדור הצעיר במשפחה.

גדי

הרבה תלוי ביוזמה ובפתיחות שלכם. ונוס במזלכם עשוי לדרבן לגישה חיובית. הצמידות הכריזמטית עם כוכב פלוטו במזלכם תגביר מידית את הכריזמה שלכם. בשבת ובחמישי: הקדישו זמן ומקום לרחשי הלב.

טיפ השבוע: כוכב מארס בבית הכספים שלכם (עד אמצע ינואר 2015) הוא כמו אבק שריפה שעלול להתפוצץ כל רגע. לכן מומלץ להימנע מהימורים ומהשקעות שיש בהן סיכון עתידי. מיקום השמש במזלכם ביום שני הבא צופן לבני המזל שביניכם שינוי שגרה מבורך ואיכותי. גם אם שאיפותיכם לא נראות, כרגע, בנות השגה, אתם כבר תפוצו בהמשך.

דלי

קשרים, בארץ ובחו"ל, יעוררו בכם תקווה וציפייה, שם עשויות להיפתח בפניכם אופציות מבטיחות. הדבר עשוי לקבל מימד מבטיח לקראת ראש חודש בעוד שבוע מהיום. זה הזמן להעשרת הידע שלכם. חזון אף פעם לא חסר לכם, אבל עכשיו הוא בולט עוד יותר בכל מה שאתם עושים. קשר חדש מתפתח בשקט ואולי אפילו בחשאי.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מארס במזלכם (עד 12 בינואר 2015): תתוגברו בכוחות, מרץ, חיוניות וחשק לפעול. מנגד, רגשות שהצטברו בתוככם זמן רב צפים ועולים ולפעמים מאלצים אתכם להגיע לעימות על נושאים שקודם השתדלתם להפגין איפוק לגביהם.

דגים

חלק מכוכבי השבוע עשויים להיות מושפעים לא מעט מתחושות ומתגובות שמקורן אמוציונלי. חפשו רגיעה מנטלית כדי להשתחרר ממצבים קוטביים. עסקו בפעילות מחזקת, הפרידו בין הרגש והשכל ופעלו בשיקול דעת בעניינים פיננסיים.

טיפ השבוע: כוכב ונוס (בצמידות לפלוטו) בבית החברתי שלכם: המעורבות הרגשית מתחזקת. במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים אינם קורים סתם כך, אתם כיוונתם אליהם. לבני המזל שביניכם: ענייני היצירה והלב עשויים לעלות לפסגות שלא צפיתם אותן.

טלה

מיקום מארס בדלי (עד אמצע ינואר 2015) תלוי ברמת הפתיחות שלכם ובמוכנותכם להתנסות בתחומים חדשים. השתמשו בדרכים לא שגרתיות כדי לקדם יעדים חדשניים יוצאי דופן. מנגד, שימו לב גם להתנהלות שלכם. אין זה הזמן למאבקים.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם (עד תחילת ינואר 2015) עשוי להשפיע לטובה על ההתנהלות שלכם ולהאיץ מגעים שיקדמו אתכם. החיבור של ונוס לפלוטו מייצג שאפתנות מואצת ועימה נגיעות של עוצמה והתחדשות מקצועית. היכרות צפויה דרך העבודה.

שור

מארס (בבית הקריירה שלכם עד 12 בינואר 2015) מצפה מכם  ליזום ולהיות פעילים. עם זאת, זהירות ודיפלומטיה יהיו נחוצות לכם ביחסיכם המקצועיים. פעילות מאוזנת והתרחקות מעוינות בלתי מובנת רק ייטיבו עימכם ועם העניין שמעסיק אתכם כרגע.

טיפ השבוע: מצב מיוחד של כוכבים יאפשר צמיחה והתפתחות. החודש תוכלו לטפח קשרים עם חו"ל, ויודגשו ענייני תקשורת, רגשות ונסיעות. החיים יושפעו מאוד ממפגשים חברתיים וגם עסקיים, וחיי החברה ייצאו גם הם נשכרים. מגעים בארץ או עם חו"ל יביאו בהמשך לתפנית מאתגרת.

תאומים

שבת-ראשון: עשויים להדגיש מצבי רוח ואת האנרגיות ההפכפכות שלכם. ימים שני-שלישי עשויים להשפיע לטובה על הלך הרוח שלכם. התחברו לאנשים מפרגנים, הקרינו את הקסם האוורירי שלכם, והרבו לשהות בחוץ ולהיפגש עם החבר'ה.

טיפ השבוע: מיקום מארס בדלי עד אמצע ינואר 2015: מתאים מאוד אנרגטית לבני מזל תאומים, ומדגיש עכשיו את הצד הרציונלי הפונה לעתיד, לחדשנות. תוכלו ללמוד, להשתלם, לתכנן נסיעות ולקדם את עצמכם. ענייני כספים צפויים להשתפר (לשיפור) עד תחילת ינואר.

סרטן

מיקום ונוס מול מזלכם (בצמידות לפלוטו) עשוי לסחוף לסערת רגשות עמוקה ואינטנסיבית אותה לא חוויתם כבר זמן רב. מישהו שתפגשו יעורר בכם סקרנות מאתגרת. מנגד, יש דגש על הרגשות ועל יחסים שהופכים לעיתים עמוסים ודרמטיים. סופ"ש וחמישי: פנקו את בני–הזוג באווירה רומנטית.

טיפ השבוע: מיקום כוכב מארס (עד תחילת ינואר 2015) עלול לגרור מתח וקונפליקט במירוץ החיים המתיש הזה, ולהגביר התשה בריאותית. שימו לב גם להתנהלות שלכם, אין זה הזמן למאבקים. מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית מרגיעה ומחזקת.

אריה

שבת ראשון: עלולים להיות מדכדכים. לקראת שני-שלישי תחזרו לעצמכם הודות לפעילות שתוסיף לחייכם נקודות אור. זה הזמן לחדש קשרים, להריץ ולקדם יוזמות ברוכות. מפגש חברתי חם ומאתגר מזמן לכם להיטען באנרגיות שאתם זקוקים להן.

טיפ השבוע: מיקום מארס מול מזלכם ישפיע בצורה סוערת על ההרגשה, ועשוי להאיץ אנרגיות טעונות בכל מה שנוגע לזוגיות, לעסקים ולשותפויות. קל להתעצבן, לאבד סבלנות ולהסתכסך. את כל זה אפשר למנוע אם הסביבה שלכם תיתן לכם מרחב מחיה.

בתולה

כללית, ישנה אווירה של פתיחות בצד סגירות, שכן אי אפשר להתעלם מאי השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. היחסים בעבודה דורשים עכשיו הרבה טקט וזהירות. אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה בלבד, שכן היא זמנית ועוד תשתנה.

טיפ השבוע: שני-שלישי: דורשים מכם התייחסות זהירה בכל הקשור לפיננסים. התחום הרגשי הופך עכשיו עמוס ומסקרן. עד תחילת ינואר יש אפשרות להימשך בצורה מהפנטת, עזה ואידיאליסטית לבני מזל עקרב, או גדי, אבל באותה נשימה גם מפתחים תלות.

מאזניים

בימי תחילת השבוע אתם עלולים להרגיש מותשים ומדוכדכים עד כדי כך שתתקשו לתפקד כראוי. למעשה, מדובר רק בימים לא נוחים, ולאחריהם דברים ישתנו. גם אם תרגישו פחות טוב, אל תדאגו. לא נראה דבר שעלול לפגוע בכם ברצינות, חוץ מהחרדות שלכם.

טיפ השבוע: שני-שלישי: הכוכבים מביאים לשינוי בולט באווירה. הירח נכנס למאזניים והאווירה תיעשה קלילה וזורמת יותר ומכבידה פחות. חמישי: עשוי לסחוף לבזבוזים, לפזרנות ולחוסר יכולת לשים גבולות.

עקרב

לתקופה זו יש השפעה חזקה על התחום הפיננסי שלכם, שבעוד שבוע מהיום עשויה לקבל ביטוי ממשי בשטח. השפעת הכוכבים הרגשית, היצירתית והעסקית כאחת תהיה בולטת השבוע ועשויה לספק הכרה ואיכות לאנשי עסקים ולהרעיף מלוא החופן חושניות וכריזמה בענייני הלב. כוכב ונוס, בצמידות לפלוטו (כוכבכם) בגדי, מדגישים את תכונותיכם הממגנטות.

טיפ השבוע: יש מביניכם כאלה שכועסים על מצב רגיש וטעון. היחסים עם מישהו הופכים להיות רגישים וטעונים. נראה שמעבר למחלוקות ביניכם, ישנם לא מעט רגשות מעורבים. 

כתבות נוספות

סופסוף יש להם בית

לאחר עיכוב בן חצי שנה נפתח מתחם הדיור לצעירים על הרצף האוטיסטי במודיעין, בו יתגורר 24 דיירים בשלוש דירות

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

תנובה מגיעה למודיעין

בעוד מספר שבועות תעביר החברה את פעילות המרכז הלוגיסטי האוטומטי שלה מחולון לפארק הטכנולוגי בעיר, בהשקעה של 350 מיליון שקל

להסתפק במה שיש

אחרי שקראתי את נתוני המחקר של משרד החינוך והזדעזעתי עמוקות, התחלתי לחשוב שבהתחשב במצב אולי עדיף לי להיות אופטימי

המשך קריאה »

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך