13 – 19 במרץ 2015

חוה מזר

דגים

בימים אלה יש לעיתים נטייה של ערפול קל על פני מה שנראה כתקשורת חיובית, פתוחה וכנה – מצב שעלול לייצר אשליות וטעויות נלוות. יש נטייה לצבוע את המציאות בצבעים עזים אך קוטביים. הדמיון והאשליה נפלאים ליצירה, לאמנים ולשחקנים, אך בחיי היומיום חשוב להיות ריאליים.

טיפ השבוע: ירח חדש ברביעי-חמישי: מצפים מכם להיות יצירתיים, ייחודיים ומרעננים, אך באותה נשימה לא רצוי לסמוך על המזל ועל כך שהדברים יסתדרו מאליהם, אלא להפשיל שרוולים ולהתאמץ.

טלה

רביעי-חמישי: אתם תחרותיים, יוזמים ועצמאיים מצד אחד, אך מגלים תשישות הדרגתית מצד שני. מיום שבת, ה- 21 במרץ ואילך, תיכנס השמש לטלה, ואז יסתיים בהדרגה החודש המעייף שעברתם.

טיפ השבוע: כניסת השמש למזלכם (בתוך שבוע) מסמנת עבורכם את תחילתו של האביב ותביא לשיפור משמעותי בהרגשתכם. הגעתם למצב של חולשה גופנית ונפשית, ועכשיו תתחילו לצאת ממנו. בהשפעת נוכחותו של ונוס בבית הכספים עשויים להגיע לידיכם (עד 11 באפריל) כספים שציפיתם להם.

שור

השבוע צפוי שיפור חיובי במצב רוחכם ובהרגשתכם. שני-שלישי: מומלץ להתרכז בשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי. רביעי-חמישי: יש לכם חלומות, תקוות וצורך בהגשמה עצמית. תוכלו לפגוש אנשים וליצור קשרים פוריים. רגשית: יש כמיהה להתפעמות מרגשת.

טיפ השבוע: אל תניחו להיגיון הקר ולשמרנות בסיסית להרחיק אידאות שונות מהמקובל עליכם. אם תרשו לעצמכם לזרום עם ההתרחשויות, אולי תגלו שאפשרויות פוטנציאליות פתוחות לפניכם.

תאומים

השבוע יש לכם נטייה לחלום חלומות גדולים, אבל בשל העובדה שהתקופה נוטה להפכפכות, חשוב שהאנרגיה סביבכם תהיה מאוזנת כדי לאפשר תפקוד בריא ומאוזן.

טיפ השבוע: יש להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה. ראש חודש בדגים (ברביעי-חמישי) עשוי להעצים ענייני אמנות, כתיבה ויצירה, אך גם לסחוף לפערים בין ציפיות למציאות. לשם כך נדרש מכם מיקוד מנטלי. המשך החודש כבר יאפשר גישור פערים וחיות חברתית נמרצת.

סרטן

אתם חווים התחדשות אנרגיות ורבים מכם נמצאים יותר בתנועה, בנסיעות ובפגישות. ענייני חו"ל ממשיכים להיות דינאמיים לאלה שתחום זה מודגש בחייהם. יש הזדמנות להתחיל בקשר בעת נסיעה לחו"ל, או עם מישהו שהגיע מרחוק.

טיפ השבוע: יש רמז למהפך, או שינוי, לאו דווקא בצורה מתונה ונעימה, כי הוא גורם למצבים פתאומיים לקרות ללא כל הכנה מוקדמת. אבל האנרגיה הזאת יכולה להיות גם חיובית כי היא מסמלת את החידוש והשינוי שאמורים להגיע במפתיע בזמן, במקום ובאופן הכי פחות צפויים.

אריה

תקופת דגים אף פעם לא טובה לכם. זאת, בשל חוסר כיוון ובלבול נלווים שבהם קשה לכם להיות מעשיים וממוקדים. אתם בתקופה רגשנית ולא יציבה ולרבים מכם מדובר גם בתקופה לא ברורה. אלה המתלבטים ומצפים לפתרונות יחושו בהטבה בתוך שבוע, דברים ייראו ברורים יותר ותרגישו שאתם משיבים לעצמכם שליטה על המצב.

טיפ השבוע: יהיו ביניכם כאלה שיימצאו בשלב של גיבוש רעיון ותפיסות חדשות, וזה יותר תיאורטי מאשר מעשי, אך סיעור המוחות מועיל לכם, כי בהדרגה יגיע הרעיון לשלב המעשי.

בתולה

מיקום ונוס בשור, החל מ- 18 במרץ עד 11 באפריל, ישפיע לטובה על עולם הרגשות ויאפשר יצירת קשרים חברתיים ויצירתיים. המישור היצירתי מגיע לפסגות שלא צפיתן אותן. הפעילו את כל אמצעי התקשורת שלכם, מישהו צפוי להקסים אתכם.

טיפ השבוע: ראש חודש (ברביעי-חמישי) מול מזלכם: יש להיזהר מהחלטה חותכת לפני שתקבלו תמונה מלאה לגבי הצגת פרויקט שייראה לכם מבטיח. ייתכן שהנתונים מוצגים באור זוהר מדי, ועדיין קיים טשטוש דק שאינו מאפשר עכשיו החלטה שקולה.

מאזניים

ראייה אחרת: מרס-אורנוס מול מזלכם מאיצים שינויים וחידושים, כמו גם לפינוי הדרך הישנה ולרצון להתנסות במשהו חי ונושם שיש בו יותר עצמאות, עניין וייחודיות.

טיפ השבוע: ירח חדש (ברביעי-חמישי) עשוי לסחוף לעייפות ותשישות. כדאי להתייחס בחשדנות לשמועות. בנוסף, אל תנסו לחפות על מה שנדמה לכם כנקודת חולשה שלכם. נושאים כספיים מעסיקים אתכם, אלא שהפעם יגיעו בשרות משמחות. עסקאות שבהן אתם מעורבים יצליחו, ויש סיכוי ליהנות מרווחים ומשיפור במצבכם הכלכלי עד ה- 11 באפריל.

עקרב

יכולת האבחנה שלכם מדהימה והאינטואיציות היצירתיות חדות בעוצמתן. אתם נלחמים על עקרונות והגדרת יעדים מקצועיים ועם צורך עז וממשי להוסיף ידע ועוצמה בתחום נועז וחדשני. כל דבר חדש מושך את תשומת ליבכם, משום שהוא מספק לכם נקודת מבט שונה על החיים. לכו על זה.

טיפ השבוע: ראש חודש (ברביעי-חמישי) מיטיב עימכם. כדאי לחזק קשרים תכליתיים. נסיעה, פגישה חשובה, או בילוי יגרמו לחוויה עוצמתית. נראה שיש כיוון או יוזמה שיבטיחו שינוי והתחדשות. המישור הרגשי-סקסי תופס תאוצה.

קשת

הרגשה מעיקה עלולה ללוות אתכם ועימה תחושה שהדברים הופכים להיות תובעניים ומסובכים יותר. מצבי רוח וחוסר בהירות עלולים לטשטש את יכולת האבחנה שלכם. נכון כעת לשלב בין עצמאות לבין שיתופי פעולה וחשוב להפגין גמישות וסתגלנות למצבים משתנים ולא יציבים בשטח.

טיפ השבוע: שני-שלישי: מיקום הירח במזל דלי ייתן לכם נקודת מבט מזווית ייחודית ומאתגרת. האביב שבפתח יביא לשיפור ניכר במצבכם. מצפים לכם ימים מרעננים שיתאפיינו ביציאה מהשיגרה שתביא לתחושה של התחדשות.

גדי

השבוע מאיץ נסיעות, לקיחת יוזמות חדשות וקביעת מטרות אידיאליסטיות. ראשון: מיקום הירח בגדי. כושר הארגון והיכולת לחשוב בגדול יבלטו, וכדאי שיבואו לידי ביטוי. ענייני כספים והשקעות עשויים לאפיין את ימים שני-שלישי.

טיפ השבוע: ראש חודש ברביעי-חמישי: למרות היותו דו-משמעי, מחזק אתכם באנרגיה מלאת השראה, אבל גם תזזיתית מצד שני. השילוב הזה יוצר דינמיקה שדורשת ריכוז. עד 11 באפריל: חדשו קשרים אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ועם חו"ל.

דלי

שבת-ראשון: עשוי להיות מלווה בדאגה ולהתיש אתכם אנרגטית. שני-שלישי: אתם יצירתיים ופוריים, והדבר מאפשר לכם להוציא לפועל רעיונות, למצוא פתרונות מקוריים לבעיות, ליצור המשכיות ולהתקדם גם כשהדברים בשטח נראים אחרת.

טיפ השבוע: ירח חדש ברביעי-חמישי: יש לשים לב לפרטים הקטנים של עסקה נחשקת, הנרקמת בימים אלו, כדי למנוע מצב של תבוסתנות בהמשך. עם כניסת השמש למזל טלה, בתוך מספר ימים, תגלו התעניינות ותשומת לב שיגיעו אליכם מכיוון בלתי צפוי אך מאתגר ומסקרן.

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »