13 – 19 בפברואר 2015

חוה מזר

דלי

שלישי-רביעי: כוכב מרקורי וראש חודש במזלכם מייצרים מצב המגביר חדשנות, מידע ודחף לכיוון עצמאי וחדשני יותר. בהמשך השבוע שימו לב: דרכי הפעולה משלבים בתוכן דמיון, מציאות וחלומות בהקיץ, מצב נפלא לאמנות ותיאטרון.

טיפ השבוע: ראש חודש בבית הכספים שלכם (לקראת יום חמישי) עשוי לרמז על עסקה אופורית. בענייני כספים והשקעות התרחקו ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה. אם זו תחושתכם, חכו עם החלטה ויישום לשבוע הבא.

דגים

שלישי: ראש חודש בדלי מייצר תחושה של כבדות ותשישות. שיפור והקלה צפויים בהמשך השבוע, וגם אם עדיין יהיו בעיות בריאותיות, לפחות תהיו מסוגלים להתמודד עימן.

טיפ השבוע: חמישי: בני המזל שביניכם עומדים בפתחה של תקופה מאתגרת. ונוס במזלכם מגביר את הכריזמה שלכם ומייצר תקשורת מבורכת. קל יותר לשפר יחסים, ליצור קירבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם ובהופעתכם. חמישי: ארגנו בילוי רומנטי עם בני זוג שלכם.

טלה

אתם חשים צורך להיות בתנועה מתמדת וחוסר השקט שמלווה אתכם יתבטא ברצון להימצא תמיד במקום אחר. שישי: צאו לבלות וליהנות, גם מחוץ לעיר.

טיפ השבוע: ראש חודש לקראת יום חמישי (שבוע מהיום) עשוי להעיד על תחילתו של חודש עמוס נפשית. עם כניסת הכוכבים מרס וונוס למזלכם בשבת הבאה (שם ישהו עד אמצע חודש מרץ) צפויות לכם אפשרויות פוטנציאליות להכיר מועמדים לזוגיות והתקשורת הראשונית תזרום מאליה. תפגשו אנשים רבים ותרגישו מבודדים פחות.

שור

לא הכל גלוי וברור על פני השטח. ככל שתשמרו על חושים מחודדים, על חוזק ועל נחישות, כך יהיה קל יותר להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות. בענייני רגשות הפכפכים: חשוב שלא רק הרגשות יובילו אתכם, אלא גם ההיגיון.

טיפ השבוע: ראש חודש במזל דגים (בחמישי) עשוי להעיד על חודש מבורך והישגי. אלה מכם שחשים בפעילות מבורכת עובדים ופועלים נכון. העיסוקים הרבים, העבודה הקשה, הדרישות והאחריות שהטילו עליכם יציקו פחות ותרגישו משוחררים הרבה יותר.

תאומים

ראשון-שני: עשויים לסחוף למצבי רוח, לאי שקט ולעצבנות. הפחיתו בפעילות ובמאמץ. שלישי: ענייני חוק ומשפט מודגשים. מומלץ לטפח קשרים מארצות אחרות. כניסתה של השמש לדגים לקראת יום חמישי יהפוך אתכם בחודש הקרוב לרגישים והפכפכים. סגלו לעצמכם חשיבה מכילה וסובלנית.

טיפ השבוע: ראש חודש (בחמישי) מדגיש בחודש הקרוב את בית הקריירה שלכם. עם זאת, מיקום הכוכבים הבעייתי השבוע עשוי להעיד כי בהשפעת מארס שבדגים, אנשים מעדיפים לחלום ולדמיין מאשר לבצע.

סרטן

השמש במזל דגים עשויה להדגיש מגעים עם חו"ל, לימודים והרחבת אופקים, כמו גם פרויקטים חובקי עולם שעתידים לתפוס תאוצה בקרב אלה שתחום זה מודגש בחייהם. כימיה או שיתוף פעולה עם מישהו מחו"ל יעלו את מפלס הציפיות שלכם.

טיפ השבוע: יש ימים שבהם סף הגירוי שלכם גבוה, מה שעלול להגביר את רגישותכם. גלו מודעות וזהירות בענייני כספים. זהירות מהצפה של רגשות כשאתם מפרשים כוונות ורצונות של הצד השני. מצד שני, הדמיון שלכם מגיע למימדים ממכרים, מצב נפלא לאמנות וליצירה.

אריה

שלישי: אתם מעדיפים לשכוח קצת את המציאות ולהיסחף למחזות חדשים. ראש חודש מול מזלכם ייטיב איתכם ותוכלו לבלות בפגישות ובשיחות עם אנשים שחברתם נוסכת בכם ביטחון ומעודדת אתכם. לאחרים מומלץ לעסוק בפעילות יוצרת וחברתית שתכניס אנרגיה.

טיפ השבוע: חשוב לבחון את המציאות בעיניים מפוכחות כדי למנוע אשליות ואי בהירות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה. שימו לב לראש חודש בדגים לקראת יום חמישי. כל התנהלות כספית כדאי שתיעשה בשיא הזהירות. ייתכן שלא הכל גלוי או שמישהו נוהג בחוסר יושר.

בתולה

השבוע בולטת השפעתו של כוכב הכיסופים, האשליה והיצירה נפטון שניצב מול מזלכם. בהשפעתו, אנשים נהיים פגיעים ורגישים מתמיד ומעדיפים למצוא דרכי מילוט במקום להתמודד עם מצבים קשים ועם המציאות, מצב המתריע מפני אשליות ומצביעת המציאות בוורוד. הימנעו משיפוט לא נבון, מתלות ומהתמכרות.

טיפ השבוע:  השבוע מתריע מפני מתן אמון במי שאינכם מכירים היטב. בזמן כזה אנשים נוטים להסתיר את האמת גם מעצמם, וייתכנו מעשי הונאה ובגידה אפילו מצד אנשים קרובים.

מאזניים

ענייני רגשות או יצירה עשויים להיות מודגשים. עם זאת, הנטייה של בני מזל מאזניים "לשבת על הגדר" בהחלטות בולמת אותם.  לקראת יום חמישי צפוי מצב של רפיון מתמשך או מאבק כוחות סמוי, הדורש שמירה על דיסקרטיות.

טיפ השבוע: התמודדות מסוימת מלווה בקשיים, אבל עם סבלנות של ברזל תוכלו להתגבר ולהציב לעצמכם מטרות ריאליות אך מפוכחות יותר. הבחירה נמצאת בידיכם, וגישה בוגרת תעזור לכם לגבש ביטחון עצמי.

עקרב

השפעת כוכב נפטון השבוע מתבטא פעמים רבות בחולשתו, שמקשה לתפקד ביום-יום בצורה מעשית. חשוב לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא דרך פריזמה אשלייתית מורכבת, זאת כדי לשמור על האינטרסים שלכם שלא תמיד יהיו זהים לרצונות של הצד השני.

טיפ השבוע: חמישי: יצירתיות ומקוריות הן הצד החזק שלכם עכשיו, כמו גם פעילות פיזית, אנרגיה מבוקרת וכוונות שיהפכו למעשים בשטח. מנגד, דרושה גישה מעשית, מציאותית והגיונית בשל נטיית השמיים לסחוף השבוע לחוסר אמינות.

קשת

שישי: הירח במזלכם עשוי להעיד כי שבירת השגרה תיטיב אתכם. סגלו גישה פתוחה ותקשורתית. שלישי: מיקום השמש במזל דלי ייתן לכם נקודת מבט מזווית ייחודית ומאתגרת.

טיפ השבוע: ראש חודש לקראת יום חמישי במזל דגים עשוי (בחודש הקרוב) להשפיע על הלך הרוח שלכם, במיוחד בעניינים משפחתיים ובסוגיות של מחויבות ואחריות הקשורות לעבודה ולקריירה. הכוכבים עשויים לייצר ביטוי יצירתי. עם זאת, בהשפעת שמש-נפטון, מומלץ להימנע מדואליות ולהתרחק מאנשים וממצבים חלקלקים.

גדי

ראשון-שני: מיקום הירח במזלכם מעיד כי אתם פרקטיים וחושבים איך להוציא את הדברים לפועל. ענייני כספים והשקעות עשויים לאפיין את ימים שלישי-רביעי. ראש חודש בדגים לקראת יום חמישי: כדאי שתביאו לידי ביטוי את הרעיונות הטובים שצצים בדמיונכם.

טיפ השבוע: בימים אלה נוצר מצב אידיאלי של צמידות מדויקת בין מרס לוונוס במזל דגים. במצב כזה נעשים נדיבים יותר, מקבלים ונותנים חום, ומחצינים בטבעיות רגשות חיבה שבדרך כלל מופנמים אצלכם.

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »