14 – 20 בנובמבר 2014

ענת

עקרב

יש מכם כאלה שחשים עכשיו בהשפעתו הלא נוחה של כוכב סטורן בעקרב (בצמידות לשמש) שמעמיד אותנו מול מציאות מתישה, ויש צורך להתמודד איתה. בזמן שסטורן משפיע עלינו, החיים הופכים קשים יותר ותובעניים וצריך להתאמץ ולעבוד קשה עבור כל הישג.

טיפ השבוע: יש תחושה ששום דבר לא מתרחש, אלא שבפועל יעלו בקרוב הזדמנויות חדשות שיוציאו אתכם מן המועקה שחלק מכם נכנסו אליה. ענייני כספים צפויים לשיפור עד 10 בדצמבר. תוכלו להגדיל את הכנסותיכם, להתקדם ולייצב את מצבכם.

קשת

ראש חודש (בתוך שבוע) עשוי להשפיע עליכם בריאותית ואנרגטית, מצב שהופך אתכם לחלשים ועייפים, ובעיקר חשופים לתככים. אתם עלולים להיפגע מאדם שינצל את אמונכם, את נדיבותכם ואת תמימותכם.

טיפ השבוע: כניסת השמש למזלכם ביום ראשון הבא תחזיר לכם סוף סוף את הביטחון בעצמכם. חודש קשת מסמל את המקומות הגבוהים, שבהם יפגוש חיצו באופטימיות ובמחשבות פילוסופיות. הלשונות הרעות והחתרנות שהיו מאחורי גבכם ייפסקו. זה הזמן בו כדאי להפסיק להיכנס לתכתיבים ולכוון את הדברים בעצמכם.

גדי

אתם עובדים קשה והעומסים עליכם קשים, לכן זהו זמן להתבוננות בצד הפרקטי של החיים, סמכו על כושר הארגון ועל האבחנה הטובה שלכם, והאמינו יותר ביכולותיכם. למרות קוצר רוח ומתחים נלווים, יש הרגשה של הישגיות, לכן מומלץ להימנע מסוגיות מטרידות. אתם שואפים ליצור לעצמכם יסודות יציבים, גם אם אלה מלווים בשאלות קיום בסיסיות.

טיפ השבוע: אופיו של סטורן (כוכבכם) מביא לאווירה מלנכולית, לתחושה של חוסר ביטחון, לביקורת עצמית ולדרישות שקשה לעמוד בהן. ההשפעה הזאת חולפת סוף-סוף לקראת השבוע הבא.

דלי

ראש חודש בבית הקריירה שלכם (שבוע מהיום) עשוי להדאיג אתכם. השמש וסטורן בצמידות משרים אווירה מכבידה: דברים נעצרים, יש תחושה של קיפאון והרגישות גוברת.

טיפ השבוע:  אתם מתקרבים לסיום התקופה הקשה שחוויתם. כניסת השמש למזל קשת ביום ראשון הבא, תוכל לבשר עבור רבים מכם כי תהיו פחות מכונסים ותוכלו לתפקד בתנאים נוחים מאלה שהיו לכם לאחרונה. ונוס בקשת עד 10 בדצמבר (בבית החברתי שלכם) מלמד כי מומלץ לכם לחשוב על נתיבי בריחה והירגעות.

דגים

אין זה הזמן להחלטות מקצועית. השפעתו של סטורן דומיננטית השבוע, מצב שעשוי להיות מלווה  בהגות ותוגה על החיים. לא הכל ברור והדברים טרם נכנסו לרזולוציה הנכונה. ייתכן גם פער בין מה שאומרים לכם לבין המציאות. יש לכם הרגשה של צעד קדימה ומצד שני נסיגה של צעד אחורה, וזה בהחלט מתסכל.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית הקריירה שלכם עד 10 בדצמבר עשוי להשפיע לטובה על ההתנהלות העתידית ולהאיץ מגעים שיקדמו אתכם. סגלו  ראייה קוסמופוליטית רחבה. היכרויות חדשות צפויות דרך העבודה.

טלה

חמישי: בענייני כספים ועסקים חשובות ההתמדה וההחלטיות כדי להשיג שליטה מלאה במתרחש. יש להתייחס ברצינות לרעיון שקשור בתכנון ובהשקעה של זמן ועבודה מצידכם. חשוב לאזן בין זהירות והעזה, לתת הזדמנות לרעיונות חדשים אבל גם לשמור על ראייה מעשית.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בקשת (עד 10 בדצמבר) ידגיש מגעים קוסמופוליטיים ויכניס מעט איזון למפה הדחופה והלחוצה. נשאר לכם עוד כשבוע בלבד לתחילתו של החודש הקשתי שלכם, ועד אז כדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע.

שור

השבוע מייצר היבט מכביד בין סטורן לשמש מול מזלכם. סטורן כבר מוכר ככוכב המשרה אווירה מעיקה ואפרורית, ומפגש כזה הוא למעשה פסגת הקושי, מצב שגורם ליחסים להצטנן ולצד החלש שבהם לאבד ביטחון. חלקכם עדיין חווים מטענים של פרק חשוב בחיים. תחום מסוים בחייכם תלוי עכשיו במידה רבה ביכולת שלכם לשפר יחסים ומצבים.

טיפ השבוע: כדי לעבור את השבוע בכמה שפחות נזקים, וגם כדי למנוע משברים, פעלו בתחכום, ביעילות וברגש כדי לצאת בשלום ממצבים סבוכים.

תאומים

התקופה הנוכחית מתישה אתכם. אתם מתלבטים והרבה, שזה לא דבר נדיר אצלכם. גם אם הדברים אינם גלויים כרגע, נסו להאמין רק למה שאתם חשים ומרגישים בפנים. ישנו אלמנט  מקצועי משלה ומחליש, שעלול לגרור חוסר ודאות ולפגום בכושר התפקוד שלכם.

טיפ השבוע: מהשבוע הבא ואילך תיראו טוב ותמשכו תשומת לב. כוכב ונוס מול מזלכם מאפשר הבהרת אי הבנות, תיקון יחסים והתקרבות למי שיחסו אליכם אינו ברור מספיק. בהמשך החודש: קשר רומנטי עשוי להתחיל במפתיע.

סרטן

עד 4 בדצמבר תיאלצו להתמודד עם השפעותיו של מרס – המהלך בגדי, המזל שמולכם, שבגינו יש לכם נטייה להתעסקות בקונפליקט פנימי. זוהי גם השפעה מועדת לריבים מבית ומחוץ: הביקורת נאמרת בצורה פוגעת שאי אפשר שלא להגיב לה. רגשות שהצטברו בתוככם זמן רב צפים ועולים ולפעמים מאלצים אתכם להגיע לעימות על נושאים שקודם השתדלתם להפגין איפוק לגביהם.

טיפ השבוע: אתם עלולים לחוש משב רוח קר מצד מי שציפיתם ממנו לחום ולסימפטיה. קשרים זוגיים כובלים ומגבילים אינם מתאימים לכם עכשיו.

אריה

ירח חדש (בחמישי-שישי הבאים) עשוי להכביד ולהקשות עליכם. היחסים (מחוץ או מבית) נוטים לעבור תקופת מבחן.

טיפ השבוע: יש ביניכם מי שמלווה אותם זרימה של אי בהירות המפריעה לתפקוד ולאיזון. ניצבים לפניכם סימני שאלה גדולים: עדיין מוקדם לצעוד צעד משמעותי קדימה, אך עוד לא הגיע הזמן להיפרד ממה שעומד עכשיו על הפרק. סגלו איפוק וסבלנות. המוראל והקסם האישי שלכם גוברים בתוך שבוע ואילך, ועומדים לקבל מינוף דרמטי מרשים ומוחצן בשטח. 

בתולה

מסתמנת תחושת חוסר ודאות שמטרידה אתכם, מישהו עלול להתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת. חשוב להיות טקטיים ולהתחשב בצד השני ככל שניתן, אתם נוטים לנגח מישהו ששופט ומבקר אתכם. החיים מאלצים אתכם לקחת אחריות ולאמץ גישה פרקטית לחיים, שמטלטלת לעיתים את המעורבות הרגשית.

טיפ השבוע: מומלץ לפעול לפי תחושות הבטן שלכם במה שקשור לאופציות של בנייה והתחדשות. מרס עשוי לייצר ביטוי יצירתי, שמגביר את החושניות ואת הצורך לחוש דברים באופן פיזי ודרמטי.

מאזניים

אתם קצת מדוכדכים ואולי סובלים מבעיית בריאות. החולשה תחלוף ואין סיבה לדאגה. העדינים שבכם זקוקים מדי פעם לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. ראש חודש (לקראת יום חמישי) עשוי להדגיש ענייני פיננסים רגישים.

טיפ השבוע: פעילות מאוזנת והתרחקות מעוינות בלתי מובנת רק ייטיבו עימכם ועם העניין שמעסיק אתכם כרגע. לקראת השבוע הבא הרגשתכם עשויה להשתפר. מיקום ונוס בקשת הוא בשורה טובה למזלות האוויר והאש. גלישה באינטרנט ומגעים בארץ או עם חו"ל יישאו – בהמשך החודש – תפנית מאתגרת. 

כתבות נוספות

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המספר הנוסף

שחק בן שבת, הסקורר של עירוני מודיעין, חתם על חוזה לעונה נוספת, איתמר אינהורן רשם ניצחון בתחרות הרכיבה בפולין, ונערות ב' דרום של עוצמה מודיעין פספסו עליית ליגה בשל הפסד בודד

המשך קריאה »

חוגגים עם הבירה

מודיעין תציין את יום ירושלים בשלל אירועים: יונתן רזיאל ונתן גושן במופע משותף, רבקה זוהר עם הלהיטים מפעם ומופע דגלנות של בנות האולפנה

המשך קריאה »

שדד את ההיסטוריה

תושב מודיעין נעצר בחשד לסחר בלתי חוקי בעתיקות, ובחיפוש בביתו נמצאו 1,800 פריטים היסטוריים, חלקם נדירים • על פי החשד, החשוד רכש את הפריטים מסוחרי עתיקות מהשטחים ומכר אותם ללקוחות בחו"ל

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך