15 – 21 במאי 2015

חוה מזר

שור

שבת-ראשון: ראש חודש במזלכם מומלץ לשינוי שגרה מבורך. למשפחתיים שביניכם זה הזמן להזמין או להיות מוזמנים לביקורים אצל בני משפחה ואלה שאתם חפצים ביקרם.

טיפ השבוע:  אתם מנסים להשיג ביטחון חומרי ולהבטיח את עתידכם הכלכלי, ותידרשו למשמעת ולחיסכון. מרס (עד 24 ביוני) מבטא את עיסוק היתר שלכם בעניינים פיננסיים. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי מזהיר מפני כניסה להשקעה או לפרויקט גדולים מדי או למחויבות שאיתה תתקשו להתמודד בהמשך.

תאומים

תאומים הוא מזל רציונלי ותקשורתי, אך השבוע עשוי לגרור עומסים גדולים, פגיעות ורגישות גבוהה, ואז ההיגיון לא יתפקד כסדרו. נסיגת מרקורי במזלכם ומיקום מרס בתאומים מצפה מכם לנקוט במדיניות של ריסון וביקורת בשל הנטייה לסחוף למענה לשון מהיר, אולם גם למתיחת ביקורת ולוויכוחים. גלו בגרות ואחריות.

טיפ השבוע: בשבת-ראשון האנרגיה הפיזית ירודה, ואתם עלולים לסבול משינויים תכופים במצבי הרוח, אך אתם מתחזקים בימים שאחריו. כספים עשויים להתקבל לקראת המחצית השנייה של השבוע, אך ייתכן עיכוב.

סרטן

ראש חודש (במזל שור) בשבת-ראשון: מזמנים ימים חברתיים, שגם טובים להתחברות לצד המשפחתי המוגן שלכם. התחברו לאלמנטים חמים ומחזקים.

טיפ השבוע: שני-שלישי: היו זהירים ביותר בשיתוף אחרים במידע רגיש הנוגע לענייניכם האישיים. נסיגת כוכב התקשורת מרקורי עשויה להעיד כי עד 11 ביוני תיאלצו להשקיע מאמץ נוסף כדי להשתלט על שלל המשימות והעיסוקים שעליכם לבצע. בין לבין אתם עלולים להרגיש לא טוב בשל העומס המוטל עליכם, מצב שעשוי להתבטא בבריאותכם ובתחושת דאגה.

אריה

גלו זהירות מטיפוסים חלקלקים והימנעו מהנטייה לפתיחות יתר איתם. נסיגת כוכב התקשורת: שימרו מרחק מאלה שאינכם בוטחים בהם ובכוונותיהם. 

טיפ השבוע: מיקום כוכב המרץ והאנרגיה מרס במזל תאומים היא בדרך כלל חיובית מאוד, שכן שניהם מחברים תקשורת חברתית קלילה ומשוחררת. יוצא מכך שכדאי בשבועות הבאים להרחיב את פעילותכם החברתית – הדבר יעניק לכם ימים של עשייה צבעונית, ידידותית ותוססת.

בתולה

מצפים מכם להיות יצירתיים, ייחודיים ומרעננים, אך באותה נשימה לא רצוי להסתמך על המזל ועל כך שהדברים יסתדרו מאליהם, אלא להפשיל שרוולים ולהתאמץ. השבוע עשוי לגרור אחריו תקופה של לחצים ועומסים בעבודה. הצורך לעמוד בלוח זמנים ולגלות משמעת ואחריות בולט עכשיו, והמבחן יהיה בוויתור ובגמישות.

טיפ השבוע: הביקורת שלכם ממשיכה להיות צינית וחריפה וכדאי להרפות ממנה. עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות – לא הכל גלוי וברור על פני השטח. היזהרו ממהלך חלקלק.

מאזניים

שבת-ראשון עמוסים נפשית. ביקור ונוס שליטתכם בבית הקריירה שלכם עשוי להשפיע לטובה על ההתנהלות העתידית ולהאיץ מגעים שיקדמו אתכם. קשרים יתחילו בעבודה או באמצעותה – אל תחמיצו אל ההזדמנות.

טיפ השבוע: המישור שאתם עוסקים בו כעת יאפשר צמיחה והתפתחות. מפגשים ונסיעות יעסיקו אתכם וירעננו את תפיסתכם לגבי דברים רבים. תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים. כדאי שתפנימו את חשיבותה של השקעה לטווח הרחוק.

עקרב

ונוס במיקום מחמיא יקל עליכם ביצירת קשרים ברוכים, גם מחו"ל. מפגשים ייצרו פוטנציאל לתהליכי בנייה עתידיים, כדאי לשלב עסקים עם הנאה, וגם לקחת חלק במפגש חברתי מאתגר. טיפ השבוע: בענייני דיומא וכספים כדאי לגלות זהירות. השבוע חשוב להיות מחושבים ומעשיים יותר, מה שיעזור לכם בקידום תכליתי של יעדים מקצועיים. שלבו איפוק ותבונה אל מול הצורך בשליטה כדי להתקדם ביעילות. נסיגת מרקורי עשויה לחבל בענייני כספים והשקעות. היזהרו מאדם שמעמיד פני ידיד.

קשת

כוכב מרס מול מזלכם (עד 24 ביוני) סוחף אתכם למצב של דואליות ושל ניגודים, לכן השבוע דורש מכם ראייה רציונלית ובעיקר התנהגות בוגרת, אחראית ומרוסנת. מצד שני, מיקומו מול מזלכם מביא לחייכם הפתעות וקצב אירועים לא שיגרתי, אפילו תזזיתי.

טיפ השבוע: הפעילו את החושים ואת שיקול הדעת ונסו להבין מה שמסתתר מאחורי התנהגותם של אנשים סביבכם. מי שנראה ידידותי ביותר אולי מסתיר אינטרסים שאינכם מודעים להם. אל תמהרו להאמין, הצעה מסוימת עדיף לה שתישאר בעולם הדמיון – דבר לא יצמח ממנה.

גדי

ראש חודש (בשבת-ראשון) נוטה לתחומים קוסמופוליטיים. תוכלו להיכנס לקצב שבו תוכלו להגביר יעדים של סמכות והכרה. כוכב מרס, בבית הבריאות והעבודה שלכם מצפה מכם לסגל  מעשיות ויעילות.

טיפ השבוע: קשר שפיתחתם צריך עכשיו להוכיח את עצמו. ונוס במזל ממולכם (סרטן) מייצג קרבה, אינטימיות, קבלה ונתינה ביחסים. חדשו קשרים, אבל גם את קצב החיזורים שלכם בארץ ובחו"ל. מעכשיו גם תצליחו לחזור ולהיות נאמנים לזמנכם והביטחון בעצמכם יתחזק. לכו על זה.

דלי

ראש חודש (בשבת-ראשון) עשוי להעיד כי יש מביניכם כאלה שזקוקים לחוזק ולעידוד נפשי-פיזי. יש עדיין אנרגיה בולמת שעשויה להשפיע על סוגיה לוחצת. כניסת השמש למזל תאומים (בתוך שבוע) מעידה כי הכוחות שבים ואיתם גם עולה מפלס האנרגיה שלכם.

טיפ השבוע: שני-שלישי: הבעיות שנראות לכם מורכבות, ייפתרו על-ידי תקשורת בונה, מודעת ויצירתית. בענייני כספים והשקעות: הימנעו ממצבים דיכוטומיים וסגלו משנה זהירות בהתמודדות עם מצבי כספים חלקלקים.

דגים

השבוע מועד לפערים בין ציפיות למציאות, כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות ונחישות. התקופה מרמזת על פעלתנות, אך גם מעלה צדדים פחות חיוביים שלה – לא עשייה אלא מאבק, לא יוזמה אלא אגרסיביות.

טיפ השבוע: שבת-ראשון: מומלץ לתת מקום להדגשים תקשורתיים. שני-שלישי עשויים להיות מלווים בקונפליקט מתיש. חמישי: זה הזמן לתרגם רגשות למילים ולתת ליצירתיות (או לרומנטיקה) פלטפורמה הולמת כדי לבטא ולהתבטא.

טלה

מיקום ונוס בסרטן (עד 5 ביוני):  חשוב לכם מאוד לקבל חום ותמיכה מבית. הפגינו גמישות ופעלו למען דיאלוג פורה עם בני/ות הזוג. שימו לב: נסיגת כוכב התקשורת מרקורי (עד 11 ביוני) עשוי לסחוף לעימות, שבמהלכו כל צד עלול לומר דברים שאחר כך יכול להתחרט עליהם.

טיפ השבוע: כוכב מרס, שיימצא בתאומים עד 24 ביוני, מחדד יוזמה ותחרותיות שלבו עסקים עם הנאה. מנגד, נסו למתן את העצבנות מסביב, כמו גם להתרחק מאנשים שיש להם השפעה מלחיצה על חייכם.

כתבות נוספות

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »