16 – 22 באוקטובר 2015

חוה מזר

מאזניים

המחצית הראשונה של השבוע עשויה להדגיש סוגיות שונות בענייני משפחה או עבודה. כל מצב נתון שתימצאו בו דורש גישה שמרנית וזהירה. "היו חכמים ולא צודקים", הקפידו על תקשורת ברורה ומדויקת ושמרו על אנרגיה מאוזנת.

טיפ השבוע: אתם יוצרים קשרים רציונאליים ואסוציאטיביים שנובעים ממקום לא סטנדרטי. מנגד, קיים בכם או בבן זוגכם, הצורך במרחב אישי. תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים.

עקרב

מומלץ בחום להיעזר בכשרון האנליטי והאינטואיציה המדהימים שלכם. תוכלו להיכנס (בתוך שבוע) לחודש יצרי ומאתגר מאין כמוהו בכל מישור שבו תשקיעו את מרצכם. גם המישור היצרי/רגשי יואץ. יש למה לצפות.

טיפ השבוע: חשוב לכם יותר מתמיד לדעת לאן אתם פונים כדי לתכנן את המהלכים הבאים שלכם בזהירות. מעבר השמש למזלכם (בתוך שבוע) יאפשר לכם לבנות דברים, להתחשל ולהתמודד עם מצבים שחששתם מפניהם.

קשת

שישי-שבת עשויים להשפיע עליכם לטובה בעיקר בתחום התקשורתי והחברתי. התרכזו בינתיים בעבודה יצירתית שנדרשים בה מחשבה, תכנון ועבודה מכל הלב. ההזדקקות לפורקן גבוהה מתמיד עכשיו, נסו לשמור על פתיחות חברתית וגיוון בפעילות שלכם.

טיפ השבוע: במחצית הראשונה של השבוע: המתח הפנימי שלכם מתגבר. ענייני כספים והשקעות עשויים להדאיג אתכם, אבל עצה שתקבלו עשויה לסייע לכם.

גדי

מי כמוכם יודע שהעולם מורכב בעיקר מפרטים קטנים. אתם עובדים קשה והעומס עליכם קשה, אך התמורה שווה את המאמץ. אתם מודאגים ומוטרדים מהעתיד המקצועי ותימצאו בהלך רוח רציני ובבחינה עצמית. חשוב לכם יותר מתמיד לדעת לאן אתם הולכים ולתכנן את הדרך באחריות ובזהירות.

טיפ השבוע: כניסת השמש לעקרב (עוד שבוע מהיום) עשויה להעיד כי במהלך השבועות הבאים כבר יהיה ברור כי התשוקה להכרה הופכת להיות משמעותית.

דלי

שישי-שבת: מומלץ וכדאי לעודד את המישור החברתי שלכם ולהיפתח לזולת. יש אפשרות להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם, המחוברת לחדשנות ועתידנות. רעננו את אפיקי התקשורת בארץ ובחו"ל. גישה אופטימית אך ממוקדת תשפיע לטובה על מה שיקרה בעתיד.

טיפ השבוע: ראשון-שני: העצבנות ואי-השקט סביבכם משפיעים וגורמים לתחושה של חוסר נוחות ולחץ. הרגשתכם משתפרת לקראת המחצית השנייה של השבוע.

דגים

רבים מכם חשים את אנרגית מרס על חייכם והיא גורמת למתח ואי שקט, לקונפליקט ולחוסר טאקט של אחד האנשים הסובבים אתכם. חשוב להבין שזהו מצב זמני בלבד ומה שנחוץ לכם כרגע הוא זמן רגוע שיאפשר לכם לחשוב, לעבד חוויות ולשקול את צעדיכם בהמשך.

טיפ השבוע: המחצית השנייה של השבוע עשויה להעיד כי אתם לא במיטבכם. בתוך שבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות של התחדשות, התחזקות והשתחררות מתקופה מתישה.

טלה

שישי-שבת: יגביר בכם מיידית את הצורך להרשים ולהתבלט, ומזמן לכם אפשרות להתאוורר ולהיטען באנרגיות שאתם זקוקים להן. שימו לב: הפסקת נסיגת מרקורי השבוע עשויה לגרור עיכובים, ויכוחים והשתלחויות.

טיפ השבוע: המחצית הראשונה של השבוע: תתכן עבודה תובענית ונדרשת השקעה רבה במשימות מייגעות. נסו להגיע לרגיעה מנטלית כדי להשתחרר ממצבים קוטביים.

שור 

בקרוב מאוד תתחיל תקופה נוחה יותר מבחינתכם, הודות למעבר השמש למזל עקרב ופעילות של כוכבים פעלתניים וברוכים למזלכם. בחודש האחרון נאלצתם להתמודד עם מצבים של עוינות שהתישו אתכם.

טיפ השבוע: צפו לשדרוג החושניות והכריזמה. הכוכבים ונוס ומרס (עד תחילת נובמבר) יהפכו את התקופה לרבת הזדמנויות. יש הזדמנות להיפגש, להכיר ולהיסחף. זה הזמן המתאים לכם לפעילות חברתית ולקידום ענייני רגשות, עבודה, חברה ויצירה.

תאומים

שישי: הגיע הזמן להתיידד עם היקום סביבכם. נצלו את כל מישורי העשייה והמדיה שלכם. ראשון-שני: עשויים להעיד על ימים עמוסים מנטלית. תתכן עבודה סיזיפית בתנאים שלא יהיו נוחים לכם כלל ועיקר.

טיפ השבוע: המחצית הראשונה של השבוע עשויה להעיד כי ימים אלה מועדים לפערים בין ציפיות למציאות, ואף עשויים לשבש את תחושת הנינוחות. שימו לב למוצא פיכם, כדי שדברים לא יצאו מכלל שליטה.

סרטן

עם סיום נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, מצופה מכם שיהיו לכם מטרות מוגדרות והגיוניות ושתתכננו מראש את מה שאתם רוצים ומייחלים לו, תוך התחשבות מקסימלית בסביבתכם ובמי שחי איתכם.

טיפ השבוע: בתוך שבוע מהיום עשויים להעלות נושאים/עיסוקים שמעצימים תחושה חווייתית ורגישות. אפשר יהיה לרוץ קדימה עם האינטואיציות ועם הרגשות הפנימיים שלכם, ויתברר לכם שתוכלו להזיז דברים בקצב ממש אחר.

אריה

שישי-שבת: נותן לכם הזדמנות להקצין את הסטייל המוחצן שלכם. הלביאה אישה חמה, חכמה, נדיבה ואוהבת, והגברים קלילים, זורמים וחברותיים. לכו על זה.

טיפ השבוע: ראשון-שני: יש נטייה למצבי רוח משתנים וקוטביים, שעשויים להשפיע בהתנהלות היומיומית. ענייני עבודה הופכים להיות תובעניים וסיזיפיים. רביעי-חמישי: מסמלים התרחשויות קיצוניות, שעשויות גם להיות טובות. האנשים שייכנסו לחייכם ישפיעו, ישירות או בעקיפין, על החלטותיכם לעתיד.

בתולה

בימי סוף השבוע מתנו את הנטייה שלכם למתיחת ביקורת ולוויכוחים. קסם אישי וכריזמה יש לכם בשפע, אך כדאי למתן את הנטייה לבקר ולשפוט. מוטב שתנהגו בדיפלומטיות ותתכננו מראש את צעדיכם.

טיפ השבוע: השמש תיכנס לעקרב בתוך שבוע ואתם תרגישו את ההבדל היטב. הרגשתכם תשתפר מאוד, תתחזקו ותתמלאו באנרגיה. בעיות שבהן נאבקתם ייפתרו בהדרגה, ויש לקוות כי התקופה, על כל קשייה, תביא להתפכחות ולגישה רצינית של בנייה עתידית. 

 

כתבות נוספות

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

הפתרון למחסור בסייעות?

עיריית מודיעין תשיק בקרוב קמפיין פרסומי לגיוס חיילים משוחררים כתומכי הוראה בגני הילדים והצהרונים, ותעניק להם מלגה של עד ל-8,000 שקל בתום שישה חודשי עבודה

המשך קריאה »

שנת שיא

רגע לאחר סיומה של שנת 2021 חושפים מתווכי הנדל"ן המקומיים את העסקאות הגדולות של השנה: וילה במכבים שנמכרה בקרוב ל-9 מיליון שקל, עסקת השיא לדירת 3 חדרים והדירה הכי יקרה במגדלי דמרי

המשך קריאה »

חותכים את התור

מתחם בדיקות נוסף החל לפעול בעיר, בחניית הספריה העירונית, ובעירייה מקווים כי יחד עם השקת מתחם הדרייב אין בפארק הטכנולוגי יצומצמו העומסים הכבדים שנרשמו בשבוע שעבר

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך