16 – 22 ביוני 2017

חוה מזר

תאומים

ילידי השליש האחרון של המזל עשויים להרגיש כי נסיבות מסוימות עשויות להפריע לכם לממש אל תוכניותיכם. מרקורי הספונטני והשמח במזל תאומים עשוי להרכיב משקפיים שחורים.

טיפ השבוע: סטורן משרה מועקה ודיכאון, ותחת השפעה זו מתמקדים בפרטים שלאיש אין סבלנות אליהם. כוכב מארס בבית הכספים שלכם עשוי להעיד על תקופה של הוצאות גדולות ובלתי נשלטות.

סרטן

כניסת השמש למזלכם לקראת יום חמישי ואילך (לתקופה של חודש) עשויה לחזק אתכם. מתגנב בכם מגע נוסטלגי וצורך רב יותר בביטחון. תתחילו לחגוג את ימי הולדתכם ויחול שיפור ניכר בהרגשתכם. דברים שנראים מעורפלים יתבהרו, תוכניותיכם יתגבשו והזדמנויות חדשות יעלו על הפרק.

טיפ השבוע: התקופה חשובה לבניית קשרים חברתיים שיש בהם פוטנציאל למימוש ולהכרה עבורכם. משאים ומתנים יכולים להצליח טוב מהמצופה ותוכלו להשיג הישגים שעד כה נראו לכם דמיוניים.

אריה

השמש עוברת למזל סרטן בתוך שבוע, שם תשהה כחודש, ומבחינתכם מדובר בשינוי לא קל. בחלקים מהחודש תתקשו לשמור על מצב רוח מרומם, וייתכן שלא תרגישו טוב. עם זאת, אין סיבה אמיתית לדאגה.

טיפ השבוע: ונוס המבקר בבית הקריירה שלכם (עד 5 ביולי) עשוי להדגיש ענייני קריירה. חלקים מהמשך החודש מרמזים על פעילות תקשורתית שעשויה להיטיב איתכם.

בתולה

החודש הקרוב מתקשר ליוזמות תקשורתיות, כמו גם לענייני תדמית ולעיסוק בעניינים שוטפים ועסקיים, המעמידים אתכם בפני הצורך לבחון מחדש את הישגיכם ואת תוכניותיכם. לבני המזל מביניכם: ייתכן שינוי במעמד.

טיפ השבוע: נצלו את כל ערוצי התקשורת החברתיים שלכם לטובת ענייני קריירה, רגשות ואמנות החורגים, החורגים משגרת היומיום הקבועה שלכם. הקסם האישי שלכם יקל עליכם ביצירת קשרים מעבר לים.

מאזניים

בהשפעת תקופת מזל תאומים תהיה לכם נקודת זינוק חיובית, מציאות ידידותית ותחושת קלילות, גם כשמדובר בתהליכים לא פשוטים. הישגיות מקצועית תפתח בפניכם אפיקים חדשים.

טיפ השבוע: נוכחות ונוס (כוכבכם) במזל שור (עד תחילת יולי) עשוי להגביר התעסקות בענייני כספים והשקעות. בעקבות כך צפוי שיפור הדרגתי במתרחש, ולמרות שהדברים לא זורמים בקלות, תהיה לכם יותר שליטה במתרחש.

עקרב

התקופה דורשת הפגנת אקטיביות, אסרטיביות ויוזמה. התמקדות במטרה תסייע ותשדרג אתכם. מצד שני, מסתמן רובד חזק מאוד של דעתנות, וממקום כזה קשה מאוד ליצור שיתופי פעולה.

טיפ השבוע: לקראת יום חמישי תיכנס השמש למזל סרטן, והשבועות המכבידים שחוויתם יסתיימו. התמקדות במטרה תסייע ותשדרג אתכם. בהמשך החודש תמצאו פתרונות פשוטים לבעיות שהטרידו אתכם.

קשת

תקופת מזל תאומים מול מזלכם עשויה להעיד על חום ופתיחות, ומיטיב עם היצירתיים וההרפתקנים והלהוטים שביניכם. קל יהיה לכם להתקרב לאנשים וליצור קשרים חדשים, מצב שיאפשר קידום ושיפור מגמות ומהלכים מקצועיים.

טיפ השבוע: ייתכן שאתם בוחנים אדם כלשהו מבעד למשקפיים וורודים מדי. אל תשכחו כי כגודל הציפיותכך גודל האכזבות. חשוב להקפיד להישאר מחוברים למציאות.

גדי

קור רוח והתנהלות תקשורתית מתוחכמת יסייעו לכם. העדינים שביניכם זקוקים מדי פעם לפסק זמן של שלווה ושקט כדי למלא את מצברי הגוף והנפש. בתוך שבוע תתחיל תקופה נוחה יותר מבחינתכם, הרגשתכם תשתפר והנושאים שאתם מטפלים בהם ייפתרו במהירות.

טיפ השבוע: שימו לב: כוכב מרס מול מזלכם (עד 20 ביולי) עשוי להגביר בימים מסוימים את המרץ שלכם, אך גם את הנטייה לקונפליקט.

דלי

יש לכם הזדמנות להרחבת מעגל האנשים שאיתם תהיה לכם כימייה טובה. זה הזמן להתיידד עם היקום ולהתחבר לאנשים סביבכם. הכוכבים עשויים להשפיע לטובה על מגעים מקצועיים ואחרים ולהזרים לחייכם איכות מתחדשת. תוכלו להוכיח שאתם יכולים לפעול באופן עצמאי ובדרך המיוחדת המאפיינת את אישיותכם.

טיפ השבוע: שימו לב! בדברי חנופה ושבחים אולי מסווים אינטרסים אחרים שאינכם מודעים אליהם.

דגים

פערים בציפיות עלולים להוות מכשול לקשר שבו אתם מעורבים, במיוחד אלה מכם הנוטים להיסחף לאידיאליזציה. מצד שני, השפעת כוכב האחריות סטורן תגביר לאחראים מביניכם אצלכם את הזהירות והמשמעת. כדאי שתפעלו מתוך ביטחון רב יותר בעצמכם ובכישוריכם ותגלו עקביות.

טיפ השבוע: ענייני חו"ל יודגשו בשבועות הבאים, והאנרגיה שתיווצר בשל כך תיטיב איתכם. רעננו קשרים ברוכים בארץ ובחו"ל.

טלה

שישי-שבת עשויים להיות ימים מעייפים. לקראת ערב: יציאה מהשגרה והתאווררות ייטיבו איתכם. בתחילת השבוע אתם חשים מאותגרים מנטאלית ושואפים להתחדש, אבל נוטים לתזזיתיות מהסוג שמקשה לשמור על קור רוח.

טיפ השבוע: אף שמאורעות חיצוניים משפיעים עליכם וגוררים אתכם לעיתים לכיוונים מתסכלים, שום נזק לא ייגרם לכם אם תשמרו על יציבות, סבלנות ואורך רוח.

שור

בימי סוף השבוע רעננו מגעים חברתיים. פעילות רבת השראה עשויה להעצים אתכם ולהעניק לכם אנרגיות ברוכות. פגישות ושיחות יחדירו בכם תקווה, עם זאת, אופטימיות יתר עלולה להיות מסוכנת ומוטב שתציבו גבולות.

טיפ השבוע: השפעת נפטון עדיין מחייבת זהירות שעלולה להיהפך למעסה. מיקום כוכב ונוס במזלכם עשויה להעצים את הקסם האישי שלכם ואת השפעתכם על הסביבה.                

כתבות נוספות

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

לאכול ולרקוד

בשדרה המרכזית במע"ר נפתח השבוע עסק חדש, המשלב בין מסעדה אסייתית, סושי ואווירת דאנס בר תל אביבי

מחזיקים לו אצבעות

ביום שישי בערב תעלה נבחרת הנוער הישראלית לגמר אליפות אירופה בכדורגל, כאשר גם למודיעין יהיה נציג על המגרש – עילאי תומר בן ה-18 שמשחק במכבי תל אביב

המשך קריאה »

השבוע בעיר

לא נשארים בבית: שחר חסון, מסיבת מזרקות, מופע קלאסיקות רוק, ספורט בפארק ואליפות העיר בכודרעף חופים

המשך קריאה »

המספר הנוסף

רוכבי האופניים ממודיעין עלו השבוע שוב על הפודיום, נדב נידם סיכם בהפועל ירושלים אבל יצא למחנה אימונים עם מכבי תל אביב, ועירוני מודיעין ממשיכה להתחזק לקראת ליגה א'

המשך קריאה »

לדבר את הקושי

מאחורי הסטטיסטיקה של שיעור הגירושים שממשיך לעלות עומדים הילדים, שקולם לעיתים רבות לא נשמע • בעיריית מודיעין החליטו לעשות מעשה והקימו קבוצה לילדים להורים גרושים, שמספרים על ההתמודדות והחיים שאחרי: "בהתחלה זה הרגיש כאילו העולם חרב עלי"

המשך קריאה »

"ביבס מזלזל בנו"

בצעד יוצא דופן יצאו הגננות ממודיעין להפגנה סוערת מול בניין העירייה וטענו כי ביבס מזלזל בהן, זאת לאחר שראש העירייה הפעיל את גני הילדים בעיר בימי ההשבתה באמצעות הסייעות, עליהן איימה סמנכ"לית משאבי האנוש בעירייה כי במידה ולא יופיעו לעבודה יינקטו נגדן צעדים משמעתיים • הגננות אף זכו לגיבוי ממנהל בית הספר הדמוקרטי, שכינה את המהלך "לא ראוי מוסרית", בעוד שיו"ר הנהגת ההורים העירונית מסביר כי הצעד השנוי במחלוקת נועד לעזור להורים

המשך קריאה »