16 – 22 בינואר 2015

חוה מזר

גדי

בימי תחילת השבוע מומלץ להיות ליזום ולהיות נחושים. הכוכבים נוטים להיטיב ולשפר פעלתנות מאתגרת שדורשת בגרות ואחריות. עליכם לדחוף נושא מסוים ביתר עוצמה, להתעקש ולהילחם על קידומו.  

טיפ השבוע:  ראש חודש (לקראת המחצית השנייה של השבוע) עשוי להעיד על התחדשות כלכלית סימכו על האינטואיציה שלכם. כוכב ונוס בבית הכספים שלכם עשוי  לרמז על האצה עסקית. עם זאת, במהלך השבועיים הבאים כדאי שתמתנו את התלהבותכם ותנסו לבחון עד כמה ענייני כספים או תוכניות הם אכן מעשיות.

דלי

האנרגיה שלכם מתחדשת לאחר שבועות ארוכים של חולשה. ברביעי תיכנס השמש למזלכם אחרי חודש מתיש, ויום הולדתכם המתקרב ישיב את כוחותיכם. לשמרנים שביניכם, ויש גם כאלה, זה הזמן להיפתח ולגלות נועזות.

טיפ השבוע: נסיגת מרקורי במזלכם ומיקומו הלא נוח של מרס (בצמידות לנפטון המתעתע) מרמז כי זו לא תקופה להימורים ולסיכונים. שימו לב: דברים מוצגים לכם באור זוהר שלא משקף את המציאות. כדאי להיעזר בשכלכם הישר ולהימנע ממצבים דיכוטומיים, כדי שתוכלו להגן על עצמכם מפני פגיעה.

דגים

בימים אלה אתם מושפעים מצמידות מרס-נפטון במזלכם, שסוחפת לבלבול ותחושת חידלון, מצב שמתבטא בחולשה ומקשה זמנית בתפקוד מעשי. כדאי לנסות לראות מצבים ואנשים באופן אובייקטיבי, הגיוני ומציאותי ככל שניתן, כדי לא להטות אתכם מהמסלול שקבעתם לעצמכם. תוך זמן קצר תבינו שהדאגה הייתה מיותרת.

טיפ השבוע: עליכם להיזהר משאננות או מדברים מובנים מאליהם. זאת בשל החשש ממסרים כפולים וחוסר יושר, שאולי אינכם מודעים אליהם. דחו ביקורת או הערות נלוות גם אם הן צודקות.

טלה

אתם עלולים להיחלש בגין עייפות מצטברת. כדאי להתרחק משמועות. גם אם יש משהו ביסוד שמועות אלה, נראה שיש גם לא מעט מידע מטעה ולא נכון. לא נכון יהיה לתת להחלטותיכם להיות מושפעות מכך.

טיפ השבוע: עקב אכילס: מיקום הכוכבים נפטון-מרס בדגים (בבית ה- 12 שלכם) ונסיגת מרקורי השבוע מרמזים כי זה לא הזמן להיות נאיביים. קנאה ותככנות עלולים להעסיק את האנשים סביבכם. היזהרו מאנשים שנוהגים בצביעות, ושימרו על דיסקרטיות.

שור

השבוע ידרוש מכם סבלנות והתמדה. מסתמנת אנרגיה מטעה ומאיימת שבו הרגש והדמיון משפיעים על ההיגיון, ושבו קשה לפרש נכון את המציאות, עם חשש ל"עוקץ" זה או אחר. קשר מסוים נוטה לפגיעות בשל חשש להסתכלות פסימית מהסוג שעשוי לסחוף לקונפליקט מתסכל. ככל שתשמרו השבוע על חושים מחודדים, על חוזק ועל נחישות, כך יהיה קל יותר להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים עירנות.

טיפ השבוע: נראה שיום שני הוא היום השפוי של השבוע. בשורות טובות שיגיעו עשויות לשפר את מצב הרוח שלכם ולסייע לכם להתמודד עם הקשיים.

תאומים 

אתם נכנסים לחודש קל ומשוחרר אחרי שבועות מכבידים ופסימיים. במהלך החודש הקרוב: תרגישו צורך להיות בתנועה, לנסוע ולעבור ממקום למקום. הישארות במקום אחד תגרום לכם לאבד את סבלנותכם.

טיפ השבוע: קשה לשמור השבוע על יציבות. על הפרק עומדת הצעה מפתה, אך בדקו היטב אם הדברים לא נופחו מעבר לממדיהם האמיתיים. שימו לב לאלמנט של תחמנות ולאלה שבחרו לנקוט דרכים עקיפות וערמומיות. היו ריאליים ואל תיסחפו לאידיאליזציה שעלולה להטעות.

סרטן

זהו שבוע מעט בעייתי ומתסכל. ייתכן שאתם חשים שלא משתפים אתכם בכל המתרחש והרגשה זו תטריד אתכם. ברגע שתיקחו יוזמה ותעזו להתערב ולהציע, דברים ייראו ברורים יותר ותרגישו שאתם משיבים לעצמכם שליטה על המצב.

טיפ השבוע: השבוע תהיו רגישים מתמיד, ושינויים במצב הרוח ישפיעו עליכם עד כדי כך שאתם עלולים לאבד את כושר ההבחנה לגבי אנשים ומצבים. כדאי שתנסו לראות את הדברים באופן אובייקטיבי, הגיוני ומציאותי ככל האפשר, זאת כדי לא לאפשר לרגשות קוטביים להסיט אתכם מהמסלול שקבעתם לעצמכם.

אריה

לתקופה הנוכחית השפעה חזקה על הרגשתכם. בתחילת השבוע: כדאי לנסות למצוא זמן לעצמכם ופינה שקטה שבה תוכלו לחדש את הכוחות ואת האנרגיות.

טיפ השבוע: יש להישמר מרושם חיצוני או מהבטחות שאין להן כיסוי. השורה התחתונה – הימנעו מספקולציות. בשל תנודות התקופה, כדאי להיות זהירים ולא למשוך אליכם נוכלים או כאלה המעמידים פנים שהם משהו אחר. גם נסיגת מרקורי מתרחשת בדלי (מול מזלכם), ובהשפעתה ייתכנו טעויות ופליטות פה שלא הייתם מבצעים בזמן אחר.

בתולה

שני: מיקום הירח בגדי עשוי לפעול לטובתכם אם תגלו חריצות ושקידה. לקראת ימים שלישי-רביעי אתם נכנסים לחודש מתיש, שתובע מכם גם מאמץ וערנות מיוחדת בענייני תזונה ובריאות שעשויים להשפיע על תחום המעיים.

טיפ השבוע: מרס מול מזלכם בצמידות לנפטון עשוי להעיד על מצב קבוע של קונפליקט ושל איום מתמשכים שעלולים לפגום ברמת המודעות, הריכוז והאושר שלכם. אינכם יכולים להתעלם מגורמים מפריעים, או ממהלכים ערמומיים. בקשר מסוים כדאי להיזהר מהנטייה להעריץ את הצד השני ולייחס לו תכונות דמיוניות.

מאזניים

דאגו שימי תחילת השבוע יהיו שקטים, במיוחד אם תחושו עייפים, חלשים ומדוכדכים. לקראת המחצית השנייה של השבוע תתחזקו ותמצאו איזון שחסר לכם מאוד בשבועות האחרונים. אתם עוברים מהשלב התיאורטי לשלב המעשי, ולאחר חודש מתיש וכפייתי, תוכלו להרגיש את ניצניה של תקופה חדשה ומבטיחה יותר.

טיפ השבוע: השבועות הבאים מצפים מכם להתרכז בשיפור מגמות הנובעות ממקום לא סטנדרטי. מנגד, מיקום מארס בצמידות לנפטון (בבית הבריאות והעבודה שלכם) קצת מחליש, ומותיר אתכם חשופים לתככים.                  

עקרב

כוכבכם מרס עשוי להגביר את החום החיצוני והפנימי, מתנו והרפו מהלחץ אם ישנו כזה. חשוב להבין שהדברים לא בשליטתכם כרגע ועדיף לזרום ולשתף פעולה ולמצוא את האיזון הנכון בדרך שלא תפגע באחר. צפויה התאהבות אשלייתית/כפייתית סוחפת, אך קצרת טווח.

טיפ השבוע: כדאי לבדוק מחדש את החברים הקרובים אליכם ואת האנשים עימם אתם בקשר אינטראקטיבי. בימים אלה הם עלולים למעול באמונכם ולגרום לכם נזק. אי לכך מומלץ לא לשתף אותם במידע חשוב המתייחס לנושאים חשובים בחייכם.

קשת

מיקום ונוס ומרקורי בדלי: הצורך בריגושים, בעוצמות ובאדרנלין מתגבר. יום רביעי פותח שבועות פוריים שיהיו גדושים בעשייה, ואף מלמד כי יש אפשרות ללמוד ולהתפתח בתחום שיעשיר אתכם בידע בתחום מאתגר ומרתק.

טיפ השבוע: ראש חודש (בשלישי-רביעי) עשוי להיטיב בכל הנוגע לענייני תקשורת ונסיעות. נסיגת מרקורי עד אמצע חודש פברואר עשויה לייצר גישה ביקורתית מול אנשים אחרים ולסחוף לריב. רגשות: קשר מסוים שמעורר בכם רגשות סותרים ומבולבלים, ושדורש מכם יותר מדי, הופך למעיק ומריר.

כתבות נוספות

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

בריא וצבעוני

השבוע במדור: מרק כתום חורפי עם טוויסט מרענן, וירקות פריכים בטעמים מפתיעים

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

ועכשיו למאני טיים

עירוני מודיעין הפסידה לנתיבות, מובילת הטבלה, אבל הבטיחה את מקומה בפלייאוף ותחכה כעת לראות מי יהיו היריבות במאבק על העלייה

המשך קריאה »

צפוף פה, צפוף

חודשיים אחרי הפתיחה החגיגית של מועדון הגריי במע"ר ומבקרים רבים במקום מדווחים על צפיפות בלתי נסבלת: "אי אפשר לזוז, אפילו המלצרים לא מצליחים להגיע לשולחנות" • בעלי המועדון: "נמשיך להביא מוזיקה ותרבות איכותית שישמחו את תושבי מודיעין"

המשך קריאה »

שיטפון של מאומתים

מספר המאובחנים חיובי לקורונה זינק השבוע ועומד על 4,489, כשקרוב ל-1,300 מהם תלמידי מערכת החינוך • תושב אחד מאושפז במצב קשה ובעירייה חידשו את מתווה החירום לסיוע לקשישי העיר

המשך קריאה »

המכה החמישית

אמנם שר האוצר טען כי בתי העסק במודיעין מלאים עד אפס מקום, אולם בשטח תמונת המצב שונה לגמרי ובעלי העסקים בעיר מדווחים על ירידה של עד ל-80% בתנועת הלקוחות: "אנשים מפחדים להגיע. אנחנו משאירים את העובדים בבית וחיים מהחסכונות" • ויש גם מי שמרוויח מהמצב

המשך קריאה »

תוכן שיווקי » אולי יעניין אותך