17 – 23 באוקטובר 2014

חוה מזר

מאזניים

שישי: מעיד על יום תקשורתי במיוחד. ליקוי חמה חלקי (בשלישי-רביעי) במזלכם מדגיש סוגיות שונות בענייני זוגיות ועבודה. כל מצב נתון שתימצאו בו דורש גישה שמרנית וזהירה. "היו חכמים ולא צודקים", הקפידו על תקשורת ברורה ומדויקת ושמרו על אנרגיה מאוזנת.

טיפ השבוע: אתם יוצרים קשרים רציונאליים ואסוציאטיביים שנובעים ממקום לא סטנדרטי. מנגד, קיים בכם, או בבן זוגכם, הצורך במרחב אישי. תחום מסוים בחייכם תלוי במידה רבה ביכולת שלכם, כאן ועכשיו, לשפר יחסים ומצבים.

עקרב

ליקוי ירח חלקי (בשלישי-רביעי) עשוי להעיד כי תהיו עייפים ומדוכדכים ותתקשו לתפקד כרגיל. אתם זקוקים למנוחה רבה ולפרטיות, שכן בשעת קושי אתם מעדיפים להיות עם עצמכם.

טיפ השבוע: מומלץ בחום להיעזר בכישרון האנליטי והאינטואיציה המדהימים שלכם. אך ורק בזכות הסדר, ההיגיון והיכולת לחשוב לפרטי פרטים תוכלו להיכנס (בתוך שבוע) לחודש יצרי ומאתגר מאין כמוהו בכל מישור שבו תשקיעו את מרצכם. גם המישור היצרי/רגשי יואץ. יש למה לצפות.

קשת

בראשון-שני: המתח הפנימי שלכם מתגבר, זהירות ממצבי מתח וקיצוניות. אתם עשויים להיתקל באמירות שלא ימצאו חן בעיניכם, ובמקרים אלה כדאי לשקול בזהירות את תגובתכם. הפסקת נסיגת מרקורי עשוי להעיד את קיומו של החוק הידוע שסביבו נבנתה תורה שלמה: "אם דבר מה עלול להשתבש – הוא אכן ישתבש".

טיפ השבוע:  שישי: ישפיע עליכם לטובה בעיקר בתחום התקשורתי והחברתי. שלישי-רביעי: ההזדקקות לפורקן גבוהה מתמיד עכשיו, נסו לשמור על פתיחות חברתית וגיוון בפעילות שלכם.

גדי

מי כמוכם יודע שהעולם מורכב בעיקר מפרטים קטנים. אתם עובדים קשה והעומסים עליכם קשים, אך התמורה שווה את המאמץ. ליקוי חמה חלקי (בשלישי-רביעי) עשוי להעיד כי תהיו מודאגים ומוטרדים מהעתיד המקצועי ותימצאו בהלך רוח רציני ובבחינה עצמית. חשוב לכם יותר מתמיד לדעת לאן אתם הולכים ולתכנן את הדרך באחריות ובזהירות.

טיפ השבוע: כניסת השמש לעקרב (עוד שבוע מהיום) עשויה להעיד כי במהלך השבועות הבאים כבר יהיה ברור כי התשוקה להכרה הופכת להיות משמעותית.

דלי

הפסקת נסיגת מרקורי עשויה להקשות עליכם. העצבנות ואי-השקט סביבכם משפיעים וגורמים לתחושה של חוסר נוחות ולחץ. התעלמו ואל תגררו לפרובוקציות.

טיפ השבוע:  שישי: מיקומו של הירח באריה (מול מזלכם) עשוי להעיד כי אפשר וכדאי להיפתח לזולת. שלישי-רביעי: מצביעים על דחפים ועל פתיחות להתנסות ולהתחדש. יש אפשרות להראות לעולם את היצירתיות האדירה שלכם, המחוברת לחדשנות ועתידנות. רעננו את אפיקי התקשורת והמדיה בארץ ובחו"ל. גישה אופטימית אך ממוקדת תשפיע לטובה על מה שיקרה בעתיד.

דגים

רבים מכם חשים את אנרגית מרס על חייכם שגורם למתח ואי שקט, קונפליקט וחוסר טאקט של אחד האנשים הסובבים אתכם. חשוב להבין שזהו מצב זמני בלבד ומה שנחוץ לכם כרגע הוא זמן רגוע שיאפשר לכם לחשוב, לעבד חוויות ולשקול את צעדיכם בהמשך. ענייני כספים והשקעות דחופים מומלץ לדחות לשבוע הבא.

טיפ השבוע: כדאי שתיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. בתוך שבוע ייפתחו בפניכם אפשרויות של התחדשות, התחזקות והשתחררות מתקופה מותשת.

טלה

יום שישי יגביר בכם מיידית את הצורך שלכם להרשים ולהתבלט, ומזמן לכם אפשרות להתאוורר ולהיטען באנרגיות שאתם זקוקים להן. שימו לב: הפסקת נסיגת מרקורי השבוע עשויה לגרור עיכובים, ויכוחים והשתלחויות.

טיפ השבוע: ראשון-שני: תיתכן עבודה תובענית ונדרשת השקעה רבה במשימות מייגעות. בשלישי-רביעי: ליקוי חמה מול מזלכם עשוי לגרור הסלמה של עניינים חסרי חשיבות. הסיבה נעוצה באורנוס במזלכם, הגורם לעודף סביבתי ולתחושת חנק, מצב שגורם לו לפעול בקיצוניות.

שור

בני מזל שור רבים יגיעו למסקנה שהצורך ביישוב דעת ובמיצוי עצמי מתחזק. אתם מרגישים שמיציתם את כוחותיכם ושדרושה לכם מנוחה מנטלית. בתוך שבוע ייכנס ונוס כוכבכם לעקרב מול מזלכם (עד אמצע נובמבר) ומרס האנרגטי למזל גדי, והתמונה עבורכם תשתנה פלאים.

טיפ השבוע: יש סביבכם מעין אנרגיה של ניקיון והתחדשות, שכן לפעמים אנשים זקוקים מאוד לשינוי, אך חוששים מאוד ממצב לא מוכר. בתוך שבוע, ההרגשה תשתפר ותחזרו לפרופורציות הנכונות.

תאומים

שישי: הגיע הזמן להתיידד עם היקום סביבכם. נצלו את כל מישורי העשייה והמדיה שלכם. ראשון-שני: עשויים להעיד על ימים עמוסים מנטלית. שלישי-רביעי: ליקוי חמה חלקי מעודד ענייני יצירה, רגשות וילדים. הליקוי אמנם לא ייראה אצלנו, אך תרגישו בתוככם את השפעתו, שקשה להסבירה.

טיפ השבוע: הפסקת נסיגת מרקורי (בתוך שבוע) עשויה להעיד כי ימים אלה מועדים לפערים בין ציפיות למציאות, ואף עשויים לשבש את תחושת הנינוחות. שימו לב למוצא פיכם, (כדאי לשמור על מה שאומרים), כדי שדברים לא יצאו מכלל שליטה.

סרטן

מרקורי, כוכב התקשורת, מפסיק את נסיגתו השבוע, ומצופה מכם שיהיו לכם מטרות מוגדרות והגיוניות, תוך התחשבות מקסימלית בסביבתכם ובמי שחי איתכם.

טיפ השבוע: אתם שואפים וזקוקים לצאת מהשיגרה, ולהשאיר מאחור סוגיה מייגעת שהטרידה אתכם. בתוך שבוע מהיום עשויים להעלות נושאים/עיסוקים שמעצימים חווייתיות ורגישות. אפשר יהיה לרוץ קדימה עם האינטואיציות ועם הרגשות הפנימיים שלכם ויתברר לכם שתוכלו להזיז דברים בקצב ממש אחר.

אריה

הירח במזלכם (בשישי) נותן לכם הזדמנות להקצין את הסטייל המוחצן שלכם. הלביאה אישה חמה, חכמה, נדיבה ואוהבת, והגברים קלילים, זורמים וחברותיים. לכו על זה.

טיפ השבוע: ראשון-שני: יש נטייה למצבי רוח משתנים וקוטביים, שעשויים להשפיע בהתנהלות היומיומית. ענייני כספים מעידים על הפכפכות ועל אי יציבות. ליקוי חמה (בשלישי-רביעי) מסמל התרחשויות קיצוניות, שעשויות גם להיות טובות. האנשים שייכנסו לחייכם ישפיעו, ישירות או בעקיפין, על החלטותיכם לעתיד.

בתולה

סיומה של נסיגת מרקורי כוכבכם השבוע עשויה להעיד כי יש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר. כדאי שתיזהרו ממהלך שעשוי לגרור אכזבה. קסם אישי וכריזמה יש לכם בשפע, אם כי נראה שיש למתן את הנטייה לבקר ולשפוט. כדאי שתנהגו בדיפלומטיות ותתכננו מראש את צעדיכם.

טיפ השבוע: ליקוי חמה חלקי (בשני-שלישי) עשוי להדגיש ענייני כספים והשקעות. השמש תיכנס לעקרב בתוך שבוע ואתם תרגישו את ההבדל היטב. הרגשתכם תשתפר מאוד, תתחזקו ותתמלאו באנרגיה.

 

כתבות נוספות

הבונוס: מגרש בשווי 125 מיליון שקל

הקרב המשפטי המורכב סביב עסקת רכישת מתחם ישפרו סנטר במרכז עינב במודיעין הושלם בחלקו, וכעת תיהנה חברת ניופורט ממגרש בשטח של 17 דונם שיישאר בידיה ומיועד להקמת מרכז לוגיסטי

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

נפל קורבן לפוליטיקה קטנה?

רק לפני תשעה חודשים מונה אלעד טנא ממודיעין לתפקיד ראש מערך ההסברה הלאומי, אולם עם כניסתו של יאיר לפיד למשרד ראש הממשלה הגיעה ההודעה על החלפתו של טנא בדובר משרד החוץ, הנחשב למקורב ללפיד

המשך קריאה »

הקרב בצומת שילת

תאונת דרכים ללא נפגעים הובילה במוצאי שבת לקטטה המונית בתחנת הדלק בצומת שילת בין שתי קבוצות צעירים ממזרח ירושלים וממטה בנימין. במהלך הקטטה נפצעו מספר משתתפים ושמונה עוכבו לחקירה

המשך קריאה »

אין כניסה לישראלים

שתי נשים תושבות רחובות שהגיעו לכפר הפלסטיני נעלין כדי לעבור טיפול שיניים, הותקפו בידי צעירים חמושים באלות וחולצו רק לאחר התערבות כוחות הביטחון

המשך קריאה »