17 – 23 באפריל 2015

חוה מזר

שור

האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בימי סוף השבוע, אבל אתם מתחזקים לקראת ראשון-שני. בהירות, תקווה ואופטימיות קוסמית מסתמנים בהמשך השבוע. לא חשוב מה עברתם – כעת נפתח עבורכם דף חדש ועימו חוזרות האנרגיות. שלישי: ענייני כספים עשויים להשתפר, אך יש מביניכם כאלה שמודאגים בגינו. 

טיפ השבוע: מתנו את הביקורת שלכם. מארס ומרקורי יוצרים במזלכם צמידות שיכולה להביא לאלימות מילולית ולגלוש לאיבוד שליטה. בהשפעתם הביקורת עוקצנית, חדה ולא נעימה. זהירות בדרכים.

תאומים

אף שהחודש נחשב לחלש מבחינה גופנית ונפשית, יש השבוע אנרגיה שעשויה לסייע לכם. אל תאבדו את האמונה בעצמכם. בזכות ונוס בתאומים תוכלו ליהנות מרגעי חסד.

טיפ השבוע: ונוס במזלכם (במולות לסטורן בקשת) גורם ליחסים להצטנן ולצד החלש שבהם לאבד ביטחון. יוצא מכך, שכדי לשמור על קשר ועל שלום בית צריך להשקיע, שכן כל מצב של איום עלול להשפיע עליכם אנרגטית. ראשון-שני: האנרגיות עשויות להיות נמוכות, שימרו על דיסקרטיות והמתינו ליום שלישי.

סרטן

ירח חדש בשישי-שבת עשוי להעיד כי עליכם להתמודד עם אתגרים מקצועיים. מבחינה מקצועית  קשה לכם להסכים לדפוסים נוקשים, אך רצוי שתמתינו לעיתוי המתאים כדי להביע זאת בגלוי. מיום חמישי ואילך הרגשתכם עשויה להשתפר בהדרגה.

טיפ השבוע: אתם זקוקים לשינוי באווירה, לרענון ולהתחדשות. בתוך שבוע חשוב שתיזמו ותזיזו דברים – עכשיו הזמן לפעול לטובת קידומכם. בהמשך החודש דברים מסוימים יתחילו להתחדד ולקבל עבורכם עומק אנרגטי חשוב.

אריה

ראש חודש בשישי שבת עשוי להעיד כי עשויות להיפתח לפניכם אפשרויות חדשות, הנוגעות לנסיעה או ללימודים. ענייני חו"ל מודגשים.

טיפ השבוע: בעבודה דברים משתנים ושוררת תחושה של חוסר יציבות ואי-שקט. בכל מקרה, תרגישו שעליכם להגן על העמדה שלכם, שכן אתם עלולים להרגיש מאוימים על ידי מישהו שנעשה מעורב מדי בתחומכם, וייתכן שתרגישו צורך להציב לו גבולות. חשוב שעמדתכם תהיה ברורה, ובו בזמן שלא תתפרש כתוקפנית או ביקורתית.

בתולה

ענייני כספים, עבודה או משפחה עשויים להיות רגישים, מצב שעשוי להפוך הכל לכבד, רציני וחסר הומור. בתוך שבוע הרגשתכם עשויה להשתפר. לאחר שבועות שבהם הרגשתם סגורים ומסוגרים, יתעורר בכם רצון לצאת, לנסוע ולהתאוורר.

טיפ השבוע: מישהו מקשה עליכם, והדרך הטובה ביותר להתמודד עמו היא להתעלם ולא להיגרר למאבקי כוח שאינם רצויים בחייכם כרגע. ברגע שתאפשרו לעצמכם להשתחרר מאנשים או מכבלים חונקים מהעבר, תוכלו לפתוח דף מבטיח, מתחדש ואתגרי.

מאזניים

תקופה זו מכבידה עליכם ומותירה בכם תחושה לא נוחה. אתם מוטרדים ומודאגים ולפיכך יותר רגישים ופגיעים ונאלצים להתמודד עם יותר מדי דברים בו זמנית. כוכבכם ונוס יימצא השבוע בדיוק מול כוכב סטורן, מצב שעשוי להעיד כי תחום מסוים בחייכם מעיד על רגישות ופגיעות. סטורן הקר מונע מאנשים ליהנות מאהבה ומחיבה.

טיפ השבוע: יש כאן מקום להתחדשות, להפתעות, אך גם לגוזמה ולקפריזיות שלכם או של אלה שמולכם. שימרו על אורך רוח כדי לשמור על סטטוס קוו בחייכם.

עקרב

אתם נכנסים לתקופה גדושה בעשייה. אלה מכם העוסקים בניהול ובארגון, ואלה הנמצאים בעמדות מפתח, ניחנו בכישרון להפנות אל עצמם את אור הזרקורים. יש אפשרות להתעסק בפרויקט  מאתגר בעוצמתו, שבו נדרשים יוזמות המצריכות תעוזה ועצבים חזקים.

טיפ השבוע: החודש הקרוב יסמל עבור רבים מכם טרנספורמציה גדולה ושינוי עמוק המביאים לתהליך של צמיחה התחדשות, אל תחמיצו את הפוטנציאל. גילויי יוזמה ומנהיגות יהיו לטובתכם.

קשת

הירח החדש בשישי שבת עשוי להעיד כי הזדמנויות הקשורות בנסיעה לחו"ל עשויות לעלות על הפרק, וכן רכישת ידע וניסיון בתחום שמעניין אתכם. יש שינויים דינאמיים משתנים, עם סימנים להשקעה לא מבוטלת בפרויקט מסוים.

טיפ השבוע: אתם עלולים לחוש מאוימים על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם. נושאים שעוררו מחלוקות בעבר צפים ועולים מחדש – כל הוויכוחים האלה רק עשויים להגביר את המתח. תרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות.

גדי

ראש חודש בשישי שבת מדגיש ענייני בית ומשפחה. זהו שבוע של סיום סוגיות מרכזיות שאינן מתאימות לכם, כשלאחריו תתפנו ללכת בדרך שתעניק לכם הישגיות והכרה. המשך החודש כבר מעיד על התחזקות ואתם תתמלאו בוויטליות ותצאו בהדרגה מהסגירות ומהמופנמות שלכם.

טיפ השבוע:  כוכבכם סטורן מתקיף השבוע את כוכב ונוס, מצב שמכביד ומדכא, ולא נותן ביטוי עצמי, מה שהופך יחסים מסוימים לרגישים ופגיעים יותר, או מרמז על עצירה או עיכוב של תהליכים. 

דלי

ירח חדש בשישי-שבת ממשיך להעיד כי אתם מתנסים בחוויות חדשות, מתוודעים לרעיונות מאתגרים ושוקלים אפשרויות מאתגרות שלא עלו על הפרק קודם לכן. ההרפתקניים שביניכם נמשכים לפעילויות יוצאות דופן.

טיפ השבוע: ראשון שני: נסו להיות רגועים ולמתן את העצבנות מסביב. ייתכנו מצבים של חוסר נוחות, במיוחד אצל אלה שיש להם נטייה למריבות ולחילוקי דעות, מצב שיתבטא באמירות קיצוניות, בהתעקשות על פרטים ובחוסר נכונות של הצדדים לזוז מעמדותיהם.

דגים

ירח חדש בשישי-שבת מצביע על הצורך לקבוע מה הן המטרות החשובות לכם ועל מה תוכלו לוותר ולשקול דברים מבחינה מעשית וכלכלית. אל תתפתו להחלטה ספונטנית או להסתכן.

טיפ השבוע: תקופת מזל שור (שמתחילה ביום שלישי) עשויה להעיד כי החיים מתחילים לשוב למסלולם ועכשיו הגיע הזמן לשוב למסלול שיתאים יותר לרצונכם ולצרכים שלכם. בהמשך החודש ישתפרו בהדרגה הרגשתכם ומעמדכם. גם קשר רומנטי חדש עשוי להתחיל.

טלה

ראש חודש במזלכם בשישי-שבת מיטיב איתכם. אתם חווים התחדשות של אנרגיות וכוחות, מומלץ שתרחיבו את פעילותכם החברתית. אתם נראים טוב ומשתמשים בקסם האישי שלכם ליצירת קשרים קלילים ולא שגרתיים.

טיפ השבוע: ענייני כספים רגישים בימים ראשון ושני. בולטת עכשיו הנטייה שלכם לבחור השקעה כספית שיש בה סיכון שנוטה לקיצוניות, לכן אי אפשר בימים אלה להסתמך על ראייה נכונה ואחראית. ייתכנו רווחים אך היזהרו מהוצאות חריגות.

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »