17 – 23 בפברואר 2017

חוה מזר

דלי

מיקום כוכב התקשורת מרקורי במזלכם עשוי להיטיב עימכם בענייני תקשורת ונסיעות. אתם קורנים אנרגיה מהסוג שמושכת אליכם תשומת לב והתעניינות.

טיפ השבוע: כדאי שתמתנו את התלהבותכם ותנסו לבחון עד כמה ענייני כספים או תוכניות הם אכן מעשיים, במיוחד עבור אלה מכם שנוטים לרגשות קוטביים של אופוריה ואידיאליזציה מטעים. מומלץ להימנע מהתקשרות, המשדרת לכם חוסר יציבות והפכפכות.

דגים

מיקום השמש ונפטון במזלכם עשוי לחדד את המישור היצירתי, את החשיבה ואת האינטואיציה, שיהיו טובות מתמיד. קל יותר לשפר יחסים, ליצור קירבה ולחשוף את הצדדים המושכים באישיותכם.

טיפ השבוע: התאהבות מבחינתכם היא כמו סם ויש בכם נטייה לאופוריה שמרגשת, מטשטשת, וממכרת אתכם. התייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיסחף לאשליות ואי בהירות.                   

טלה

ייתכנו חדשות טובות שיגרמו לכם לחדש אנרגיות וקשרים. לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור, זה תמיד עוזר. לנחישותכם לדבקותכם במטרה תהיה חשיבות רבה.

טיפ השבוע: מיקום השמש במזל דגים, במהלך החודש הקרוב, עשוי לסחוף לאנרגיות נמוכות. המצב עשוי לסחוף לימים של אי שקט ולתחושה שאינכם מוצאים פינה לעצמכם. אלה יקבלו ביטוי לקראת שבוע מהיום.

שור

כניסת השמש למזל דגים ביום ראשון עשויה להעיד על חודש מבורך והישגי. מצד שני, רגישויות בנושא אמינות עשויים לסחוף לדואליות ולניגודים. מומלץ להיזהר כמו מאש מאנשים שרמנטיים אך חלקלקים.

טיפ השבוע: עליכם להאזין יותר לתחושות הבטן ולאינטואיציות – לא הכל גלוי וברור על פני השטח. ככל שתשמרו על חושים מחודדים, על חוזק ועל נחישות, כך יהיה קל יותר להתמודד עם מצבים קוטביים המצריכים ערנות. בענייני רגשות הפכפכים: חשוב שלא רק הרגשות יובילו אתכם, אלא גם ההיגיון.

תאומים

ימי סוף השבוע מומלצים למנוחה. ימי תחילת השבוע עשויים להדגיש ענייני קריירה ותדמית, מצב המצפה מכם להיות מעשיים וממוקדים.

טיפ השבוע: תחושת חוסר הוודאות שקשורה להתייחסות המקצועית שלכם מטרידה אתכם. מישהו עלול להתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת, במיוחד מול אדם ביקורתי ושיפוטי שקשה להתמודד מולו. סגלו לעצמכם חשיבה מכילה וסובלנית.

סרטן

החודש עשויים להעסיק אתכם ענייני חו"ל, נסיעות וקריירה. אחרים יהיו עסוקים בקידום תוכניות עבודה ויצירה. עם זאת, בהשפעת נפטון, מומלץ להימנע מדואליות ולהתרחק מאנשים וממצבים חלקלקים.

טיפ השבוע: היעוד הקרמטי שלכם הוא לפתח חוש אבחנה ויכולת ראייה מרחבית, לראות גם את העצים וגם את היער. במישור העבודה התרחקו ממצבי מאבקים ושיקולי יוקרה.

אריה

השבוע מורגשת מאוד השפעתם של הכוכבים, שמייצגים את הדימיון ואת ההשראה, אך גם את הנטייה לאסקפיזם, גלו זהירות בטיפול בענייני כספים והשקעות.

טיפ השבוע: כדאי לסמוך על תחושתכם הפנימית בנוגע לכוונותיו של אדם סמכותי או קולגה. נראה שהוא אינו נוהג איתכם בגילוי לב, מה שעשוי להעמיד אתכם לא נוח. שימו לב לקשרים שעשויים להתפתח עם אנשים בחו"ל, וכן בנסיעות.

בתולה

בראשון תעבור השמש תעבור לדגים (המזל שמולכם) והאווירה משתנה. מבחינה יצירתית ואומנותית, הרגישות עשויה להביא אנשים להבנה מבולבלת וחסרת כיוון, לחיפוש אחר שחרור  מהמועקה, ולעיתים מוצאים אותה בסמים, באלכוהול או בתרופות הרגעה.

טיפ השבוע: השבוע מתריע מפני מתן אמון במי שאינכם מכירים היטב. בזמן כזה אנשים נוטים להסתיר את האמת גם מעצמם, וייתכנו מעשי הונאה ובגידה אפילו מצד אנשים קרובים. מומלץ לא לסמוך על מי שאינכם מכירים היטב.

מאזניים

מרס מול מזלכם עשוי להגביר מריבות/קונפליקטים. מסתמנים סימנים למצב של רפיון מתמשך או למאבק כוחות סמוי, הדורש שמירה על דיסקרטיות. כדי לאפשר תפקוד נבון וחכם צריך להיזהר לא להיכנס למצבים אשלייתיים/כפייתיים בהשפעת סערת הרגשות הסותרות שמציפה אתכם.

טיפ השבוע: אתם בתקופה שבה יש צורך היות מתוכננים ומוסדרים. ולמרות הכל, אל תפחדו להביט לאמת בפנים. הבחירה נמצאת בידיכם, גישה בוגרת ואחראית תעזור לכם לגבש ביטחון עצמי.

עקרב

תקופת מזל דגים (שנפתחת ביום ראשון) פותחת עבור רבים מכם חודש מכונן והישגי. אל תחששו לשלב חזון, אידיאל והעזה. הצעה או הזדמנות מבטיחות, יגרמו לכם לראות מצב מסוים מזווית מאתגרת.

טיפ השבוע: כדי לזכות בשיתוף פעולה פורה ואיכותי ולהגיע למצוינות לגבי מיזם שאתם שואפים ומייחלים לו, חשוב לבחון את המציאות תחת זכוכית מגדלת, כדי למנוע אשליות ואי בהירות. מנגד, דרושה גישה מעשית, מציאותית והגיונית בשל נטיית השמיים לסחוף לחוסר אמינות.

קשת

החודש הקרוב עשוי להשפיע על הלך הרוח שלכם, במיוחד בעניינים משפחתיים ובסוגיות של מחויבות ואחריות הקשורות לעבודה ולקריירה. הכוכבים עשויים לייצר ביטוי יצירתי, עם זאת, בהשפעת שמש-נפטון, מומלץ להימנע מדואליות ולהתרחק מאנשים וממצבים חלקלקים.

טיפ השבוע: המישור התקשורתי מאיר אתכם ומבליט את הצדדים האיכותיים באישיותכם, המלווים בברק של קסם אישי. זה הזמן להיות ספונטניים, אבל גם ריאליים. 

גדי

אתם פרקטיים וחושבים איך להוציא את הדברים לפועל. שימו לב: מצפה מכם לגלות אחריות ולא להיסחף למצבים דו-משמעיים או לא יציבים רגשיים ומקצועיים כאחד. מנגד, כדאי שתביאו לידי ביטוי את הרעיונות הטובים שצצים בדמיונכם.

טיפ השבוע: מישהו עשוי להטעות אתכם, היזהרו במיוחד משמועות שמקורן לא ברור. עם זאת, לרבים מכם יש מסתמנים סימנים של התחזקות. תוכלו לשפר עמדות ולהסתכל על החיים בצורה בוגרת ומחושבת, כמו שרק המזל שבו נולדתם (גדי) יודע זאת. 

כתבות נוספות

שני חשודים נוספים נעצרו בפרשת הנער הנעדר

המשטרה הודיעה בסוף השבוע על מעצרם של שני חשודים נוספים, במקביל להארכת מעצרו של סלמון אברמוב מירושלים, החשוד במעורבות בפרשה. הוריו של קליינרמן: "סומכים על המשטרה שתבצע כל פעולה שצריך על מנת לאתר את מויישי"

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

זה עולה לנו

לאן נעלמה המחאה האותנטית? לא הכול ניתן לפתור באמצעות מחאה ברשתות החברתיות

עולם בצבעים

יעקב גילה, צייר ממודיעין, השיק לאחרונה תערוכה חדשה במרכז הרב תחומי: "אני מושפע מחלונות ראווה בניו-יורק, מטיול בולענים בים המלח, ממופע ריקוד"

המשך קריאה »