18 – 24 בדצמבר 2015

חוה מזר

קשת

השבוע עשוי לייצר כמיהה ליצירת צמיחה עכשווית או עתידית מחודשת, כמו גם כל סוג של מפגשים שיש בהם תחושת גורליות וכימייה מיידית (טובה או עוינת) עם האדם השני. טוב לברר דברים בצורה גלויה וישירה כדי לשמור על מערכות היחסים שלכם.

טיפ השבוע: כוכב פלוטו בגדי נותן השבוע התחדשות בתחום הפיננסי, או בתחומים אחרים. חשוב לגלות שליטה כדי לא להיסחף למצב שעלול להשכיח מכם את הצורך לשקול דברים בהיגיון.

גדי

מיקום השמש במזלכם מאפשר בקרוב שינוי, שילבש פנים ברורות יותר בסביבות יום ההולדת שלכם, אז גם התוכניות יתבהרו. בינתיים יש עליכם לחץ שדורש התמודדות, שיקול דעת ואחריות, היו גלויים פחות היכן שהסודיות חשובה.

טיפ השבוע: אתם נוטים להתרוצץ ועובדים תחת לחץ, אבל אתם גם מבינים שכדאי לכם להכיר את השטח לפני שאתם באים ברעיונות ובהצעות. בקשר זוגי תצטרכו להחליט עד כמה אתם מוכנים להתחייב.

דלי

בהשפעת מיקום השמש בגדי ייהפך מצב הרוח שלכם לרציני וכבד. שבת: הדגישו ענייני תקשורת ונסיעות. אלה עשויים להיטיב עימכם. אתם נכנסים לחודש שבו ענייני כספים יקבלו דגש בתוך שבוע מהיום.

טיפ השבוע: ונוס, הכוכב המיטיב, יימצא בבית הקריירה שלכם עד סוף החודש, מצב שעשוי להעניק לכם אנרגיה מגוננת. ניתן לפתח קשרים בזכות מיומנותכם וקסמכם. הדבר החשוב הוא לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם.

דגים

ונוס בבית הקריירה מיטיב אתכם החודש עם תחומי עניין חדשים. נפתחות לפניכם אפשרויות חדשות, מה שיועיל לכם בראיונות עבודה. יש בנוסף אפשרות לפגוש מועמדים לזוגיות, בעיקר דרך העבודה. 

טיפ השבוע: שיתוף פעולה שלכם עם אדם מקצועי יהיה מוצלח מתחילתו, והכימיה ביניכם תהפוך אותו לבסיס ידידותי. עם זאת, חשוב שתשמרו על האינטרסים שלכם, שלא תמיד זהים לאינטרסים המשותפים.

טלה

בשבת היו נגישים תקשורתית וחברתית. במהלך השבוע הימנעו מלחשוף ולהקצין את צידכם הקפריזי. קשה לכם לפעול במסגרת לא גמישה ומי שינסה להגביל אתכם ייתקל בתגובה המשקפת את הלך הרוח שלכם עכשיו.

טיפ השבוע: יש להימנע מחטא היוהרה והגאווה ומתחרות על רקע של אגו. בעבודה רצוי שתשמרו על עמדה ניטרלית ככל שניתן ולא תצטרפו למאבק כוח שמתחולל שם. ההיסוס המאפיין חלקים מהשבוע יתחלף בביטחון בעצמכם ובכוח המשיכה שלכם.

שור

לקראת המחצית השנייה של השבוע אתם עוברים מהשלב התיאורטי לשלב המעשי, ותוכלו לחוש בהדרגה את ניצניה של תקופה מבטיחה יותר, מה שיכול להביא דברים לידי מודעות ופתיחת ערוץ מבטיח יותר. רביעי-חמישי: עשויים להדגיש ענייני כספים. הימנעו מפעולות שיש בהן חידוש או סיכון.

טיפ השבוע: יש עדיין פתיחות לקדם את נושא הזוגיות ולהפיח חיות בפרויקט יצירתי. אלה יישאו אנרגיה מכוננת, פתיחות ונגישות.

תאומים

השבוע עשוי להעיד כי בחלקים מהשבוע תהיו תקשורתיים, אך תרגישו קופצניים. אתם נוטים לאבד בנקל את סבלנותכם. שינויים חפוזים אינם מה שנחוץ לכם עכשיו. מהלך מסוים שמעורר בכם  תקוות עלול פתאום לקבל בתוך שבועיים צביון פתלתל ומתוח.

טיפ השבוע: צפויים מגעים עסקיים, או שמועות בנוגע לעסקה עתידית. קחו את הזמן ואל תמהרו לתת תשובות מחייבות. עם זאת, כספים צפויים להגיע.

סרטן

אתם בתקופה של התלבטויות, אינכם בטוחים אם עליתם על הדרך הנכונה ואם מה שאתם עושים אכן בסדר. למעשה מצבכם עומד להשתפר. מישהו עשוי לפתוח לפניכם דלת להזדמנות מהסוג  שתשמח אתכם.

טיפ השבוע: האירועים מסמלים כיוון חזק ודרמטי, בהם קיימת אפשרות של הרס לטובת בנייה מחודשת של משהו אחר. מצד שני מצב זה גם יוצר מודעות לשיא, לכן זו תקופה של סיום סוגיות מרכזיות של משהו שאינו מתאים כדי לפנות מקום למה שבאמת מעסיק אתכם.

אריה

בהשפעת מזל גדי ייהפך הלך הרוח שלכם רציני וכבד. יש להיות ממוקדים כדי להקדיש רצינות, אחריות והשקעה רגשית לנושאים בוערים. ייתכן שתקבלו הצעה שתפתח פתח ליישום רעיון מאתגר, וגם אם תעמדו בלחצים גדולים, תצטיינו ותצליחו.

טיפ השבוע: יש צורך להיזהר במה שתספרו לאחרים על תוכניותיכם העתידיות, בגלל הנטייה לעוינות ולקנאה מצידם. המעיטו גם בהתייעצויות שבהן אתם מורגלים. בילוי נחשק מומלץ בחום.

בתולה

תקופת מזל גדי מצפה מכם להתחבר לעוגן ולשגרה שמעניקים לכם תחושה של שייכות וביטחון. חשוב שתהיה לכם שליטה בנעשה, כדי שתוכלו להגיע לשיקולים מחושבים, שכליים והגיוניים, כנדרש ממזלכם.

טיפ השבוע: אל תתעלמו מחוש הביקורת ומהזהירות הטבעית שלכם כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה בהעמקת המחשבה והתכנון, ובאלה אתם דווקא טובים. השינויים ההדרגתיים שמתרחשים בחייכם אינם תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות.

מאזניים

בהשפעת מרס במזלכם, תתקשו למצוא שלווה בבית. יש מצב שמצריך רגישות. חשוב שתעמדו על שלכם, אך בו בזמן חשוב שתימנעו מיצירת רושם של התנגדות. החוכמה היא למצוא את דרך האמצע, תכונה המאפיינת את מזלכם.

טיפ השבוע: מיקום ונוס בבית הכספים שלכם עשוי להיטיב עימכם ולהעיד כי יש לכם אפשרות ליהנות מפירות העשייה שלכם. קשר רגשי או עסקי חלקלק, מורכב ושרמנטי אינו מתאים לכם כרגע, לכו על בטוח עם טיפוסים  אמינים. 

עקרב

אתם נכנסים לחודש אחראי ורציני שבו תאפשרו לעצמכם להיפתח לערוצים מאתגרים. כוכב ונוס מוסיף לכם כריזמה, הצלחה והכרה. המישור הרגשי/סקסי עדיין פועל במלוא העוצמה.

טיפ השבוע: רבים מכם זקוקים מאוד להכרה, לכבוד ולהערצה מאחרים. כוכב פלוטו העוצמתי בצמידות למרקורי התקשורתי נותן התחדשות ועוצמה מנטאליים בתחום מרכזי בחייכם. התשוקה לכוח או לעוצמה הופכת להיות משמעותית.

כתבות נוספות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

משוגעים עליכם

גם על במת התיאטרון מצליח הצמד עמיר את סביון להפגין כשרון גדול בקומדיה המשובחת "משוגע עליה". משחק מעולה של כל הקאסט. שאפו.

המשך קריאה »

חגיגה או הסתרה?

את האווירה החגיגית באירוע הגאווה העירוני העכירו טענות מצד עיתונאי הארץ וחברי סיעת מודיעין חופשית, שטענו כי המשטרה הורתה להסתיר את האירוע מהעוברים ברחוב וכי העירייה לא פרסמה מספיק את האירוע, מה שהביא למיעוט משתתפים • העובדות: פריסת בד אטום מאחורי בימת ההופעות היא אחת מהדרישות לקיום אירועים המוניים, והעירייה פרסמה את האירוע בשלטי חוצות ובפלטפורמות הדיגיטליות

המשך קריאה »